Ля-ля-ля• 11 июня 2023

Як думаєте, в Туреччині кращий рівень життя?

Завжди мріяла жити в країні, де завжди теплий клімат. Вчу турецьку мову, збираю гроші, мрію пожити в Стамбулі. Як думаєте, там добре?
Біток чи ефір?• 11 июня 2023
В каждой стране у каждого свой уровень жизни

Бачу_майбутнє• 11 июня 2023
Ви вже збираєте на Стамбул гроші, вчите їх мову, але досі не знаєте рівень життя там саме для вас?
автор Ля-ля-ля • 11 июня 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
В мене немає там знайомих, щоб запитати...а в Інтернеті інформація не завжди відповідає дійсності
Бачу_майбутнє• 11 июня 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Точніше і не сказати.
Якщо збирають кошти тут, то чомусь думають, що десь там буде для них високий рівень
Сусідка зверху• 11 июня 2023
Як довго вчите, як довго збираєте, як довго мрієте?
автор Ля-ля-ля • 11 июня 2023
Ответ дляСусідка зверху
Пів року
Кров з молоком• 11 июня 2023
Дуже спеціфічна країна, особливо за турзоною. Не такий як у нас менталітет, віра...

ДаЗдраПерма• 11 июня 2023
Там зараз інфляція скажена. Режим - майже диктатура. Рівень життя дуже різний. Взимку волого і холодно в приміщеннях. Країна не радикально мусульманська, але все ж.... З особливостями менталітету і релігії доведеться рахуватися. Вам точно це треба? Чи ви вже собі якусь картинку намалювали?
Сусідка зверху• 11 июня 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Пів року
Я так розумію у відпустку збираєтесь?
Mama_Mishy• 11 июня 2023
Добре. Только там нужно очень много денег, особенно в Стамбуле. И не забывайте, бесплатного жилья и денежной помощи для украинцев в Турции нет.
Дружная семейка• 11 июня 2023
Це ж зовсім інший світ, інші традиції, культура, релігія. Ви готові до цього? Чому не хочете десь в Європі в теплій країні жити? Рівень життя тут, я вважаю, вищий, ніж в Стамбулі і цивілізованіше, як на мене
Чудо Ф_ф КеДаХ• 11 июня 2023
Я сейчас в Стамбуле. Можете спросить, что вас интересует
Уходя дверю не хлопать• 11 июня 2023
Подруга в декабре 2021 уехала в Турцию с мужем. Началась война и маму забрала. Очень довольна. Смотрю ее месту и сама балдею.
Но... У мужа отличная работа, она сама очень активный и позитивный человек (там уже влилась в компанию наших девочек, постоянно какие то встречи тусовки поездки). Дочери поначалу было тяжело интегрироваться в школу но сейчас все ок. В общем, имею деньги, там все прекрасно.
Сама не знаю• 11 июня 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Посмотрите на Украину. У меня возле дома стоят мазератти и жигули. Думаете, что у обоих водителей одинаковый уровень жизни? Одна страна, один город, один район, один дом, но разные вселенные)))
Запасная спина• 11 июня 2023
Ви були в Стамбулі? Так, рівень життя там набагато кращій, як на мене. Але я можу робити висновки тільки як турист. Ціни там достатньо високі.
Ух яка ж Я• 11 июня 2023
Знакомая там, иногда бывает созваниваемся, говорила мне как-то, что Турция и Украина, это небо и земля, там что-то лучше чем у нас, а что-то наоборот хуже.
Если решаетесь поехать пожить, съездить можно, а по месту уже посмотрите, реально ли есть разница.
оксюморон• 11 июня 2023
В Стамбул не нужно,там будут сильные землетрясения и затопит водой все
Самая СоветЧиваЯ• 11 июня 2023
Сможет мальту рассмотреть. Там климат считается идеальным для жизни
МаксХмара• 11 июня 2023
Ответ дляоксюморон
Що за дивні прогнози у Вас

Большой секретик• 11 июня 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Для того, щоб знати чи підходить вам країна і не авіть конкретно місто , треьа туди поїхати на раз і відчути це на собі. Мені ближче європейські країни
Маруська Му• 11 июня 2023
У меня знакомая несколько лет назад купила квартиру в Анталии, довольна - фрукты, море. Но она не все время там живет, еще в Индию ездит
Бешене сарі• 11 июня 2023
Турция - это не Стамбул, Анкаара и курортные зоны. Турция- это аграрии и рабочие швейных фабрик,красильных и химических производств. И , конечно, Турция- мусульманская страна.
автор Ля-ля-ля • 11 июня 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ви живете там чи приїхали у відпустку? Мене цікавить, які там люди? Який менталітет?
Гарантую неперелевки• 11 июня 2023
Самое главное - в последний год там резко осложнилось получение внж. Сначала районы для жизни ограничили, потом подняли стоимость собственности для получения внж. Сейчас по аренде внж уже практически всем отказ. Нужно покупать жилье и какая будет стоимость непонятно, она постоянно увеличивается.
оксюморон• 11 июня 2023
Ответ дляМаксХмара
Що за дивні прогнози у Вас
Увидите все сами. Те землетрясения, что были в Турции, это было только начало
МаксХмара• 11 июня 2023
Ответ дляоксюморон
Я так мрію туди поїхати, все чекаю на кращий момент
Файна_зупка• 11 июня 2023
Моі родичі жили біля Анталіі 2 роки.
В загальному подобалося, були квитки на квітень в Україну, планували повертатися. Але так як почалася війна-поіхали в Штати.
І тут думки розділилися.
Йому добре, а ій було краще в Туреччині.

Тому ви знвйдете як позитивні, так і негативні відгуки. Треба пробувати

П.с так як дохід у них був в доларах-ім дилося добре)
Чудо Ф_ф КеДаХ• 11 июня 2023
Ответ дляоксюморон
Когда конкретно? У вас есть даты?
Леди_в_ночи• 11 июня 2023
Завжди теплий клімат в Аланії, а Стамбул від Києва не буде сильно відрізнятися, взимку сиро
оксюморон• 11 июня 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Когда конкретно? У вас есть даты?
Нет, конкретных дат нет конечно