Кукусики• 11 июня 2023
Пакунок малюка
Дівчата, підкажіть скільки по часу чекати грошей від моменту оформлення. Також цікавить питання про карту - в мене взяли реквізити соціальної карти, в приватні також зазначається що кошти можуть бути зараховані на неї. Чи так це?
ДелайКак_Я• 11 июня 2023
Я подавала вроде 5 января, где-то 15 февраля пришли. Деньги придут на карту малюка
Кристина-5519• 12 июня 2023
Пришли ровно через месяц. Сейчас не нужно оформлять специальную карту, т.к. военное положение. Подойдёт карта для выплат Приват, её можно оформить онлайн за пять минут.
Кукусики
• 14 июня 2023
Ответ дляКристина-5519
Дякую. Давала просту, чекаю