Пост надії
До вас до всіх, мої любі друзі, у яких стопятсот репостів нещасних тварин, які тонуть.
Вірю, що деякі задонатили на порятунок людей і тварин, які потерпають від катастрофи, яку зчинив мордор.
Вірю, що кожен другий відніс\послав гуманітарку тим, хто потерпає від великої води, спричиненої руками терористів.
Але не вірю, що хтось з вам чесно задумався взяти нещасну тваринку додому. Не вірю.
Їм потрібні харчі, ліки. Але найбільше їм потрібна родина, люблячі руки, які обіймуть, коли страшно. А ще холодильник зі смаколиками) А ще прогулянки з мНячиком, перегляди фільмів з чуханням, купання з добовим відмиванням ванни.
Насправді це не так важко, як здається! Взагалі не важко! А скільки позитиву, ви навіть не уявляєте. Може ті, у кого ніколи не було тварин, ніколи про це й не замислювався. То я така ж. Мій пост для вас.
Цим нещасним тваринам потрібна любов і родина!
Є багато причин, чому ви не можете взяти додому тваринку. Є багато причин, чому усня в цей час, коли я пишу цей пост, пускає на мирну країну ракети і шахеди (насправді одна – вони нелюди, абсолютне зло).
Але я прошу подумати. Подумайте, візьміть тваринку в родину, подаруйте комусь щасливий світ!
Окрема мінусяка в карму, навіть сто мінусяк тим, хто здає квартири !!БЕЗ ТВАРИН!! (саме так - капслоком з двома знаками оклику - залишу скірн в коментах. Я вже мовчу про такий самий посил, але !!!БЕЗ ДІТЕЙ!!! - то вообще горіть у пеклі разом з уснею – чесно. Ненавиджу до глибини своєї колись прекрасної і мирної душі).
Причин я знати не хочу. Не розумію. І не хочу розуміти (окрім шаленої алергії на шерсть - сама таку маю на котячу, на жаль. І це єдиний варіант розуміння).
Про "ой, ми стільки вклали в ремонт" – йдіть на йух, або ще далі.
П.С. Поки писала, три рази змінила назву посту: від пост відчаю – злий пост – пост надії. І це таки пост надії – може хтось задумається.
Ответ дляPavelolka
А вы сколько взяли?
Привезла близько 50, достатньо для вас?
Ответ дляCatou
То напишіть контакти, де брати. Це ефективніше, ніж давити на почуття провини
Ви будете здивовані, але не на одна тему де брати тут ніхто не відгукнувся. В Одесі наприклад за вихідні розібрали майже всіх, а туди везли набагато більше, бо поруч
Виктория1677• 11 июня 2023
Ответ дляWida Winter
Привезла близько 50, достатньо для вас?
А сколько квартир сдали с животными?
И сколько из 50 останется у вас?
Нет, я прекрасно понимаю ваши чувства, но подача очень хромает.
И сколько из 50 останется у вас?
Ответ дляВиктория1677
А сколько квартир сдали с животными?
И сколько из 50 останется у вас?
Тоді й я вам ті ж питання поставлю.
Виктория1677• 11 июня 2023
Ответ дляWida Winter
Тоді й я вам ті ж питання поставлю.
И к чему мы прийдем?
Ответ дляCatou
То краще роздавати там, де беруть
Ви просто капітан очевидність, дякую. Але в цьому вся порадниця, нажаль.
Ответ дляPavelolka
Нет. Не привезла. А взяла на всю оставшуюся жизнь. У каждого свои причины. Пальто не уместно.
Удалено администрацией...
Именно потому, что у меня есть Кот дворняжка, которого я сознательно взяла у волонтеров еще 6 лет назад, люблю его нежно, скажу.
Что ситуації у людей действительно разные. Животное это ответственность, это не игрушка, это живое существо, которое требует заботы.
Это не просто поселить у себя в доме и кормить, а ты целый день работаешь с утра до вечера. Ну ладно ещё кот, а собаку надо выгуливать. Они также любят компанию.
Кроме того, многие выехали (8млн), взять с собой очень сложно, да(( без детей и животных жилье, налоги на собак, например, дорогая ветеринарная служба и тд.
Некоторые сами живут в гостях, увы много людей остались без крыши над головой, они б и рады может, но нет куда.
Люди обнищали, содержать животное нужно за что-то.
Поэтому я не могу судить, не зная всех историй. Люди невиновны, что нечистая сила ступила на нашу землю. Мне больно за животных, что все так происходит. Но осуждать никого не буду.
Sakura-18cb• 11 июня 2023
Взяла два с улицы. К сожалению, был бы частный дом то может быть еще кого-то приютила.
Передала корм с вещами в Херсон. Дальше посмотрим.
Ответ дляdogfriend
Разве я просила кого-то осуждать? Просто вот это перечисление причин - не причины, чтобы эти животные умирали после того, что они пережили.
Ответ дляWida Winter
Удалено администрацией...
В чем мое белое пальто? Не брала таких животных, не хочу и не буду. У меня свои причины. Не лезу спасать чужими руками, других в говно не мокаю, манипуляциями не занимаюсь. Честно и откровенно. Ваш пост вместо желания помочь и умиления животными вызвал только отрицательные эмоции .
Love_Love_Love_• 11 июня 2023
Ответ дляWida Winter
Привезла близько 50, достатньо для вас?
Хто це - ми не допомагаєм?
Ужасно бісять такі люди як ви з такими маніпуляційними постами.
Краще б фото з розповіддю про кожну тварину зробила, попросила поширити, а то якісь дивні звинувачення.
Ответ дляPavelolka
Удалено администрацией...
Ответ дляWida Winter
Именно причины. Животное живёт не год и не два, это постоянная ответственность и траты. Не все готовы к этому, и хорошо, если осознают и изначально не берут, чтобы потом на улицу не выкинуть
Love_Love_Love_• 11 июня 2023
Ответ дляWida Winter
Типу ви тому всіх тутешніх осуджуєте?
Всі би мали оправдатись перед вами? Жесть
Наприклад, в мене є собака і я в принципі не можу більше взяти ніяку тваринку в дім, ніяку абсолютно і це одна з тисячі важливих причин.