Пост надії
До вас до всіх, мої любі друзі, у яких стопятсот репостів нещасних тварин, які тонуть.
Вірю, що деякі задонатили на порятунок людей і тварин, які потерпають від катастрофи, яку зчинив мордор.
Вірю, що кожен другий відніс\послав гуманітарку тим, хто потерпає від великої води, спричиненої руками терористів.
Але не вірю, що хтось з вам чесно задумався взяти нещасну тваринку додому. Не вірю.
Їм потрібні харчі, ліки. Але найбільше їм потрібна родина, люблячі руки, які обіймуть, коли страшно. А ще холодильник зі смаколиками) А ще прогулянки з мНячиком, перегляди фільмів з чуханням, купання з добовим відмиванням ванни.
Насправді це не так важко, як здається! Взагалі не важко! А скільки позитиву, ви навіть не уявляєте. Може ті, у кого ніколи не було тварин, ніколи про це й не замислювався. То я така ж. Мій пост для вас.
Цим нещасним тваринам потрібна любов і родина!
Є багато причин, чому ви не можете взяти додому тваринку. Є багато причин, чому усня в цей час, коли я пишу цей пост, пускає на мирну країну ракети і шахеди (насправді одна – вони нелюди, абсолютне зло).
Але я прошу подумати. Подумайте, візьміть тваринку в родину, подаруйте комусь щасливий світ!
Окрема мінусяка в карму, навіть сто мінусяк тим, хто здає квартири !!БЕЗ ТВАРИН!! (саме так - капслоком з двома знаками оклику - залишу скірн в коментах. Я вже мовчу про такий самий посил, але !!!БЕЗ ДІТЕЙ!!! - то вообще горіть у пеклі разом з уснею – чесно. Ненавиджу до глибини своєї колись прекрасної і мирної душі).
Причин я знати не хочу. Не розумію. І не хочу розуміти (окрім шаленої алергії на шерсть - сама таку маю на котячу, на жаль. І це єдиний варіант розуміння).
Про "ой, ми стільки вклали в ремонт" – йдіть на йух, або ще далі.
П.С. Поки писала, три рази змінила назву посту: від пост відчаю – злий пост – пост надії. І це таки пост надії – може хтось задумається.
Ответ дляLove_Love_Love_
Хто це - ми не допомагаєм?
Ужасно бісять такі люди як ви з такими маніпуляційними постами.
Краще б фото з розповіддю про кожну тварину зробила, попросила поширити, а то якісь дивні звинувачення.
Где я написала, что не помогаете? Покажите, пожалуйста. Я написала, что люди льют крокодильи слезы над с таким трудом спасенными животными, но домой брать не желает. Но это я из своего опыта про Киев и область. Одесса и Николаев - просто невероятные люди, всех разобрали
Love_Love_Love_• 11 июня 2023
Ответ дляWida Winter
Разве я просила кого-то осуждать? Просто вот это перечисление причин - не причины, чтобы эти животные умирали после того, что они пережили.
В смислі не причини? Ви хто така щоб це вирішувати?
Ответ дляCatou
Щодо пристраювання тварин, ще є такий момент, що в них може бути хазяїн. І якщо їх швидко розберуть, він не знайде своїх ніколи. Навіщо так спішити? Краще тимчасовий приют і загальнодоступну базу з фото. На таке багато хто задонатить
Надасте притулок ви особисто? Тимчасовий?
Ответ дляLove_Love_Love_
Типу ви тому всіх тутешніх осуджуєте?
Всі би мали оправдатись перед вами? Жесть
Наприклад, в мене є собака і я в принципі не можу більше взяти ніяку тваринку в дім, ніяку абсолютно і це одна з тисячі важливих причин.
Удалено администрацией...
Ответ дляWida Winter
Осуждение атом, что не хотите понимать причин.
Вы просто не хотите понять, что это реальность(( ужасная реальность. Но она увы такая.
Вот с чата украинцы в Германии.
Love_Love_Love_• 11 июня 2023
Ответ дляWida Winter
Удалено администрацией...
Нісенітниця• 11 июня 2023
Наверное, потому что в каждом городе в каждом дворе живут точно такие же несчастные бездомные животные в большом количестве.
И все, кто хотел помочь одной-двум хвостатым душам уже имеют животных.
Love_Love_Love_• 11 июня 2023
Ответ дляWida Winter
Удалено администрацией...
Ответ дляdogfriend
Вот с чата украинцы в Германии.
Это что, немецкий форум?
olgabaluta• 11 июня 2023
Ответ дляWida Winter
Привезла близько 50, достатньо для вас?
Спасибо Вам огромное! Восхищаюсь! Животные - просто зайки! Пишите , какая помощь нужна, я помогу Вам, с огромной радостью! 🌹💝🤗
Ответ дляdogfriend
Чат в телеграмме Украинцы в Германии
Я поняла. Причем тут украинцы в Германии?
Ответ дляolgabaluta
Спасибо, адекватный человек!♥️ Можно задонатить кому-то из девочек, кто больше всех взял на передержку, а главное, любящие руки и новый дом. Например, Насте из ирпенского Дома Хвостов, она взяла самых неликвидных и больных. А то уже трещат передержки.
Русні здаПи• 11 июня 2023
От я взагалі квартиру не здаю після того як безкоштовно пустила жити переселенців. Я б безкоштовно дала квартиру потребуючим лиш би нормально відносились до майна.
mamamia***• 11 июня 2023
Ответ дляWida Winter
Привезла близько 50, достатньо для вас?
Проблема не вирішиться, бо немає регестрації тварин, налогу, штрафу за безтолкове розведення, стерилізації вуличних тварин.
Це ж не тільки Херсонщина, Запорізька область теж біда...
Шкода тварин дуже
JaSonechko• 11 июня 2023
Причины? А Вы не думали, что некоторым самим есть нечего бывает. И своих животных прокормить иногда сложно. Плюс хотя бы кошачий рот еще один - это грн 600 минимум в месяц. Это если мелкий кот.
Про позитив - тоже палка о двух концах. Животных нужно будет знакомить, при неудачном знакомстве это бойня дома, стресс своих животных или сожранный чужой кот. Ну и для начала обязательно должна быть отдельная территория для нового и для своих. Не у всех она есть.
WhiteWidow• 11 июня 2023
Минулого року зіткнулась з проблемою знайти житло:
А) переселенці
Б) діти
В) собака і кота підібрали, теж бомж
Г) менше 20 тисяч
Не буду брати ще одну тварину. Шкода їх, так.
Але ваша агресія у стартпості недоречна. Ви відштовхуєте нею тих,хто потенційно міг би взяти тваринку.
А) переселенці
Б) діти
В) собака і кота підібрали, теж бомж
Г) менше 20 тисяч
Ответ дляJaSonechko
И не всегда коты уживаются... Так когда-то взяла ещё одну кошку, моя её не приняла и постоянно била, три месяца пыталась из ’помирить ’. Ничего не вышло. Пришлось отдать
Ответ дляmamamia***
Шкода тварин дуже
Підтримую, просто безвідповідальні люди, беруть не стерелізують.це звичайно не відноситься, до лиха на Херсонщині, але загалом у нас з цим торба.
olgabaluta• 11 июня 2023
Ответ дляWida Winter
Это я уже сделала)), плюс, взяла несколько животных в свой приют!
Ответ дляWhiteWidow
А) переселенці
Б) діти
В) собака і кота підібрали, теж бомж
Г) менше 20 тисяч
А) переселенці
Б) діти
В) собака і кота підібрали, теж бомж
Г) менше 20 тисяч
Агресію в ньому побачили лише деякі специфічні мешканки цього форуму. Це такий психологічний захист. Їх було б набагато більше, якби тема була анонімна. Люди, ті що справжні, людяні та турботливі, запропонували в особистих свою допомогу і запитують, де можна познайомитись.
Ответ дляolgabaluta
Спасибо большое! Только так и победим:)
Ответ дляCatou
+++
Знакомая до сих пор ищет своего кота из Ирпеня. Очень красивый породистый кот. 99% он жив. Скорее всего, его тоже пристроили и естественно никто отдавать не собирается.
Кожен день думаю про це. Маю кицю. Вона одна має 3 горщики. Норовлива. Не потерпить нікого більше. Зробити нещасною і її, і ще когось- не хочу. Як незаладиться- куди новенького прилаштовувати?
У батьків тваринки немає, та з весни на кілька днів на город виїжджають. Кота тягати не будуть з собою. Собаку вигулювати треба. Літнім людям цього вже не хочеться. Ну от якось так. Вроді і гризе зсередини, але....
olgabaluta• 11 июня 2023
Ответ дляdream7
+++
Я не отдаю животных бывшим хозяевам, которые их бросили или потеряли, потому что, плохо за ними следили!
Moon shine• 11 июня 2023
Мені тварин шкода більше як людей. Бо людина може дати собі раду. А тварина на 500% залежна від людини. Шкода дуже. Стосовно квартир, то кожен має право здавати СВОЮ нерухомість кому хоче. Ви не знаєте як ця нерухомість йому дісталася і чому люди не хочуть здавати з тваринами. Я знаю лише один випадок у моєї близької подруги. Здала жінці з 2 котами і собакою,то їй таке з квартири зробили, що то жах.вона 2 роки не могла здати, бо не мала коштів зробити той ремонт. Фото тоді мені скидала. Там шпалери як соплі висіли. Двері погризені. Паркет подертий. Меблі погризені. Обшивка дивану звисала. Це просто капець. І вона після цього категорично з тваринами не здає.І я її розумію. Бо легше всього когось клясти і вказувати кого брати в СВОЮ нерухомість, але якщо отака ситуація ,то лише хазяїн буде збирати гроші на ремонт і ті що вказували змиються і будуть сидіти в кущах і грошей на ремонт ніхто не дасть.