Добрий день. Підкажіть, будь ласка, скільки зараз коштує народити в Києві?
whenallissaidanddone• 12 июня 2023
Смотря где.
Можна же в Исиде, где Лорак и Лобода рожали
А можно и попроще.
Я рожала в обычном роддоме с бригадой, с меня никто ничего не поосил. Но я отблагодарила врача, 8 тыс грн положила в конверт.
А можно и попроще.
Fotografkiev• 12 июня 2023
24.02.22 народжувала у києвському роддомі одному з найкращих з державних, обирала лікаря. У касу 9500 грн. заплатила і все.
Fotografkiev• 12 июня 2023
Ответ дляmar minor
Ого ДР у ребенка ))
Сам обирав, мені пропонували за декілька днів до цього стимулювання, але я відмовилася. А як про Бориспіль почула, так він і почав речі збирати(
Буся_Бусинка• 12 июня 2023
Ответ дляОльга І.
Дякую вам❤️Я сама не з Киева, хочу домовитись у нас в місті з лікарем. Лікар сказала що її ціна це половина київських родів... Намагаюся зараз зрозуміти скільки це 😅
а какую сумму ваш ликар сказала?