Ольга І.• 12 июня 2023

Скільки коштує народити в Києві?

Добрий день. Підкажіть, будь ласка, скільки зараз коштує народити в Києві?
Margonails• 12 июня 2023
Вы хотите договорные роды???

Viktiriia-ec46• 12 июня 2023
по законодавству-безкоштовно, навіть кесарів розтин
tarveldy• 12 июня 2023
Якщо є декларація то 0, навіть епідуралка
liliyay• 12 июня 2023
Можна і безкоштовно,моя сестра народжувала . А так пологи -500, кесарів розтин -600 дол
whenallissaidanddone• 12 июня 2023
Смотря где.
Можна же в Исиде, где Лорак и Лобода рожали
А можно и попроще.
Я рожала в обычном роддоме с бригадой, с меня никто ничего не поосил. Но я отблагодарила врача, 8 тыс грн положила в конверт.
Арабелла.• 12 июня 2023
Julietta.84• 12 июня 2023
У меня была патология (АИТ и порок сердца) 5тый роддом взял бесплатно.
автор Ольга І. • 12 июня 2023
Дякую вам❤️Я сама не з Киева, хочу домовитись у нас в місті з лікарем. Лікар сказала що її ціна це половина київських родів... Намагаюся зараз зрозуміти скільки це 😅
Елена1265• 12 июня 2023
Ответ дляОльга І.
Всегда было +-1000$ в Киеве, до войны

Fotografkiev• 12 июня 2023
24.02.22 народжувала у києвському роддомі одному з найкращих з державних, обирала лікаря. У касу 9500 грн. заплатила і все.
автор Ольга І. • 12 июня 2023
Ответ дляMargonails
Вы хотите договорные роды???
Так
mar minor• 12 июня 2023
800 уе было + палата
mar minor• 12 июня 2023
Ответ дляFotografkiev
Ого ДР у ребенка ))
Fotografkiev• 12 июня 2023
Ответ дляmar minor
Ого ДР у ребенка ))
Сам обирав, мені пропонували за декілька днів до цього стимулювання, але я відмовилася. А як про Бориспіль почула, так він і почав речі збирати(
Арина85• 12 июня 2023
КР в 5 пологовому з вибором лікаря і загальною палатою, оплати через касу 8500, в 2021 році
Актуальні ціни мають бути не сайті.
Без вибору лікаря і загальна палата повністю безкоштовно
Буся_Бусинка• 12 июня 2023
Ответ дляОльга І.
а какую сумму ваш ликар сказала?
lily300• 12 июня 2023
Мы позавчера в Лелеке заключили контракт ( с выбором конкретного врача на родах) в районе 70 тыс заплатили.
автор Ольга І. • 12 июня 2023
Ответ дляБуся_Бусинка
а какую сумму ваш ликар сказала?
В тому й справа, що суму лікар не назвала... тільки сказала що послуги 50% від київських цін...
Olenka_y• 13 июня 2023
Через касу в 5 пологовому 16 тис із договірним лікарем і палатою індивід

Ju_Lie• 13 июня 2023
21 т. грн за КС , ещё 2 вроде как анестезиологу отдельно + палата (тут уже на вкус и цвет ). А вообще ну прям отличный ответ врача ) найдите минимальную киевскую сумму и делите на два ) а какой город у Вас ?