Губка Боб• 12 июня 2023
Девочки, кто недавно рожал в первом роддоме?
Договоавривались или с дежурной бригадой. Во сколько обошлись роды. С каким доктором рожали?
Margonails• 12 июня 2023
Не недавно, но рожала 2 раза, у Ясинской, 1 раз сама ,второй срочное кесарево, 1000$
Дама-мадама• 12 июня 2023
Тоже не недавно,врач Вдовиченко,единственное-он против партнёрских родов
жижифреймут• 12 июня 2023
Ответ дляMargonails
Не недавно, но рожала 2 раза, у Ясинской, 1 раз сама ,второй срочное кесарево, 1000$
вибачте, але якщо в людини нема таких грошей, що, операцію не робили би? це жесть якась, серйозно
Люблю_смаколики• 12 июня 2023
Рожала 26 років тому назад, хто платив-до того підходили, глядали частіше, УЗІ дкалька разів, ми не платили-пологи були патологічні для мене, лікар прийшла коли вже в родзал потрібно було йти, дякувати, що з дитиною все добре, але якби раніше підійшла, можна було б кесарево зробити і не було б такого. Підсумок один, в кого є кошти, нормально народят.
Ответ дляжижифреймут
вибачте, але якщо в людини нема таких грошей, що, операцію не робили би? це жесть якась, серйозно
Я також народжувала в неї і вона дуже гарний спеціаліст , в мене такий шов після кс що наче його і не має , операцію зробила за за хвилин 15 , і гроші ми від себе їй в конверт положили , але якщо домовлятися то у всіх пологових 1000 $ , а з черговою бригадою безкоштовно!
жижифреймут• 12 июня 2023
Ответ дляYana1915
Я також народжувала в неї і вона дуже гарний спеціаліст , в мене такий шов після кс що наче його і не має , операцію зробила за за хвилин 15 , і гроші ми від себе їй в конверт положили , але якщо домовлятися то у всіх пологових 1000 $ , а з черговою бригадою безкоштовно!
наскільки мені відомо і можна погуглити-пологи в Україні і кесарів розтин безкоштовно, і епідуральна терапія також. борзометр в лікарів зашкалює
Лукава Кішка• 12 июня 2023
Завтра еду туда договариваться) уже 3 раза лежала у них, двойня, головой лежит второй, поэтому кс будет.
Мне там понравилось, новые палаты, хорошие врачи и медсестры, хорошо кормят, я довольна.
Ещё не знаю кто будет, но до этого с главврачом все дела решали.
Мне там понравилось, новые палаты, хорошие врачи и медсестры, хорошо кормят, я довольна.
Ещё не знаю кто будет, но до этого с главврачом все дела решали.
Margonails• 12 июня 2023
Ответ дляжижифреймут
вибачте, але якщо в людини нема таких грошей, що, операцію не робили би? це жесть якась, серйозно
По скорой без проблем! Сейчас тема про договорные роды
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу

