Мию вікна у мороз• 12 июня 2023

Як ви думаєте, чому Нова Пошта возить посилки безкоштовно?

Я не розумію, чому вони зробили безкоштовне повернення посилок назад, а потім ще це легке повернення? Ладно там просто відмовились від наложки і воно поїхало, але ж з цим легким поверненням вони забирають посилки додому і можуть 2 тижні гратись, і це ще й дешевше наложки вийде! Тепер покупці тупо вигулюють новий одяг, а потім безкоштовно повертають його назад в плямах або смердючий немитими пахвами/піхвами.
Як так, то вони беруть більше ніж будь-яка інша служба доставки (доставка в село 95 грн, а укрпошта - 40 грн), продають дорогі коробки (собівартість малої коробки 4-5 грн, а продають її за 10), заставляють обмотувати за додаткові гроші в стрейчплівку коробки або пакувати їх в платні пакети - це +10-30 грн. І тут ще отакий атракціон. Раніше покупці думали більше перш ніж замовити, а зараз за 50 грн замовила, попітніла в одязі на весіллі чи фотосесії, чи просто по селу погуляла (це ми потім фоточки в інсті побачили), повернула назад і вимагає кошти. А як доказати, що повернули смердючку? І це неодиничні випадки(
Тобто як воно в´яжеться - отака дорога доставка і разом з тим - безкоштовні покатушки? Як ви думаєте, чому так?
автор Мию вікна у мороз • 12 июня 2023
Ответ дляСкляна миша
И что? Если продавец не принимает возврат, не собирается возвращать мне деньги, какой мне смысл что-то куда-то отправлять?
А якщо по закону має приймати? Це ж просто звикли, що в інсті у нас 90% працюють по своїм власним правилам або дропи
Бронетапці• 12 июня 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
фото
Пусть покупатель делает, что хочет, я ж не верну деньги.
автор Мию вікна у мороз • 12 июня 2023
Ответ дляХолодная каша
не видумуйте і не видавайте бажане за дійсне
А що я видумую? Спитайте у будь-якого юриста, як з точки зору закону виглядає продаж прольотів. Ви ж не знімаєте бірки перед відправкою, отже це не секонд
Скляна миша• 12 июня 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Какие рычаги воздействия на продавца? Новая почта ему позвонит и скажет: заберите посылку, а то к вам тут возврат
Холодная каша• 12 июня 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
от і спитайте. а ще краще - податківця, будете здивовані хоча хитрозроблені любителі халяви люблять довірливих продавців на такі казочки розводити)))
Оце так цабе• 12 июня 2023
Якщо повертають брудне і ношете, то відсилайте назад і не повертайте кошти, в чому проблема? Гроші ж у вас. Я продаю дитяче взуття, не всім зручно міряти з маленькими дітьми на пошті, а з розміром можна помилитися. Мені, на приклад, ця функція подобається, бо клієнт при обміні платисть на одну пересилку менше. І клієнти теж задоволені.
автор Мию вікна у мороз • 12 июня 2023
Ответ дляСкляна миша
Правильно, ось ще одна причина здивуватися. Нашо возити безкоштовно посилки, а по іншим - намагатися збити побільше?
Скляна миша• 12 июня 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Автор, в интернет покупках это не работает как в обычном магазине. Можете отправлять что угодно куда угодно, но если продавец вам не дал согласитесь возврат денег и прием возврата, то это все бредок
Виправлялочка• 12 июня 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
На секонд - ні, а на всіх інших - так.
Якщо ж ви торгуєте новими речами з бірками, як тут кажуть ’прольоти’ - то це вже незаконна підприємницька діяльність.
Ничего подобного. У меня не бизнес, а действительно пролеты по себестоимости, и их очень мало. Может раз в 3 мес. что-то продается.
автор Мию вікна у мороз • 12 июня 2023
Ответ дляХолодная каша
В законі є про продаж б/в речей. Хіба нові речі з бірками, які не налізли - це б/в?
Помилуйте мадам• 12 июня 2023
Для всех кто не понимает о чем речь - ссылка с нововведением нп
https://novaposhta.ua/lp/
автор Мию вікна у мороз • 12 июня 2023
Ответ дляВиправлялочка
Але по закону не важливо чи у вас 50 продаж щодня, чи 1 в 3 місяці - як ви торгуєте новими речами з бірками, то має бути ФОП, первічка і т.д.. Це так, поки закривають очі на таке...
Виправлялочка• 12 июня 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Это не ФОП, не придумывайте ерунды. Я продаю то, что мне не подошло. Тут в магазине не всегда принимают возврат, а то онлайн. Смешно))
Сиреневенькая• 12 июня 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Отримувачі посилки можуть повернути все або частину посилки назад протягом 2 тижнів безкоштовно. В додатку обираєте в накладній цей пункт і по новій ттн відправляєте
То це ж не значить, що продавець зобов’язаний прийняти повернення
75В• 12 июня 2023
Ответ дляХолодная каша
а нащо такий пункт обирати? Продавець же ж формує сам накладну
от якраз то саме і хотіла спитати!
для чого то обирати? - щоб отримати собі 100% головняк? від нічого робити ))
Всех анонимов аноним• 12 июня 2023
Ответ дляСкляна миша
Я не понимаю, о каком возврате может идти речь. Вы получили оплату, покупатель получил товар. Какие выгуливания вещей могут быть?
теж не зрозуміла приколу, може то для тих, хто продає з Розетки та Прому?
Всех анонимов аноним• 12 июня 2023
Ответ дляКофр для ноги
То інші платять за такі покатушки.
Ті,хто за 100+ оплачують свої посилки.
Пересилка будь-куди у них завищена більше ,ніж 50% собівартості самої пересилки.
Вистачає їм на всякі акції і покатушки.Ще й в плюсі після цього.
Давно відмовилась від НП.
Укрпошта-експрес --моє все.
Найдешевша пересилка -26 грн,найдорожча -57 грн.
Такі ціни варті того,щоб почекати 2-3дні
угу, тільки в них збої, ми покупцю відправили купальник 30 травня Київ-Київ. вона 6 червня з претензієї ’де моя посилка’ я кажу ’до чого тут ми?’ ми відправили 30 травня, а чому пошта її катає не знаю, посилка їй приїхала 9 числа
Море_море_я_скучаю• 12 июня 2023
Ответ дляВиправлялочка
Удалено администрацией...
кнопкодав• 12 июня 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Трэш! Я даже не знала такое! А если мы сами формируем накладные? Покупатель что может внести изменения в уже созданную накладную?? Можно по-подробнее для тех кто ещё не в курсе..
Всех анонимов аноним• 12 июня 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Там без продавця все можна зробити
так продавця хто змусить забрати той товар та ще й кошти повернути?
автор Мию вікна у мороз • 12 июня 2023
Ответ дляВиправлялочка
Ще раз - то, шо вас ще не взяли за жопку, бо ви - мілка сошка, не значить, що ви не порушуєте закон. Ви знімаєте бірки з речей перед продажем? Напевно що ні.
кнопкодав• 12 июня 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Там без продавця все можна зробити
Там это где? Где это у нас покупатель сам формирует накладную?
автор Мию вікна у мороз • 12 июня 2023
Ответ длякнопкодав
https://novaposhta.ua/lp/
Це вже після отримання робиться, а не перед відправкою від вас
Всех анонимов аноним• 12 июня 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
На секонд - ні, а на всіх інших - так.
є невозвратні речі, мені тут на днях одна розумна хотіла купальник дитячий повернути зі словами ’не сів, плавки торчать’ розмір 110-116

я розумію що мабуть дитина зробила шкандаль, бо щось не сподобалося, а мама почала вигадувати причину, аби напарити назад товар, який не підлягає поверненню

купальників цих вже купу продали, що там може не сісти? це ж не ліф для дорослої дівчини?
Всех анонимов аноним• 12 июня 2023
Ответ дляХолодная каша
де ’там’ і що можна? В ОЛХ доставці? Так я просто відхиляю такі замовлення або коли ставлять галочку про оплату пересилки у відділенні
а я й не бачу де ті галочки на ОЛХ.. приймаю автоматично
Всех анонимов аноним• 12 июня 2023
Ответ дляХолодная каша
досить вже цих заїжджених міфів про ’пару часов’. Вже близько двох місяців відправляю з різних відділень, ніде не стояла ’пару часов’
треба було Вас сьогодні покликати забрати наше повернення з ОЛХ-доставки як раз би пару годин постояли
Carin• 12 июня 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
прелестно) цікаво в чию світлу голову прийшла така «ідея»
Видимо, это конкуренция с olx-доставкой в таком виде.
Кофр для ноги• 12 июня 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Київ-Київ приїжджає через 2 дні(в пн відправили,в ср вже я отримую)
Якщо інакше-треба зразу телефонувати або в ФБ їм писати.
Реагують миттєво,ще й вибачаються.
Maruskin• 12 июня 2023
Продавець в своїх налаштуваннях може відключити ’легке повернення’.
Ms. Android• 12 июня 2023
Я вот читаю тему и не пойму вас автор, почему вы тут раз напрягаетесь? Возврат согласован с продавцом? Вы продавец? Вам покупатель оплатил посылку на новой почте? Что вы тогда хотите, не пойму. Ну походил человек, отправил вам обратно посылку а вы деньги вернёте???????? НЕТ.....НЕТ и НЕТ....вопрос закрыт.