ЦібаФу• 12 июня 2023
Хто замовляв парфуми з цього сайту?
Часто бачу рекламу цього сайту .
Хтось замовляв?Чи схожі парфуми на оригінали?
Ваш психолог• 12 июня 2023
’Схожі на оригінал’-то не парфюми.
Звідки б вони не були.
Краще вже відливант,але оригінал!
Звідки б вони не були.
Краще вже відливант,але оригінал!
Регионщица• 12 июня 2023
Я замовляла і мені дуже сподобалися , замовлю ще ) . Купила два в упаковці під оригінал ( дуже якісні ) і отримала два в подарунок в пластиковій упаковці . Від оригіналу не відрізняються , стійкість гарна , ціна чудова , безкоштовна доставка ).
ЦібаФу
• 12 июня 2023
Ответ дляРегионщица
Я також щойно замовила) дякую ❤️
Регионщица• 12 июня 2023
Ответ дляЦібаФу
Я також щойно замовила) дякую ❤️
А Ви в склі щось замовили ? Бо я вчора хотіла , а мені сказали , що зараз майже нічого нема , вони чекають поставку . На митниці якась затримка , сказали передзвонити через тиждень .
ЦібаФу
• 13 июня 2023
Ответ дляРегионщица
Ні, сказали,що краще в пласмасі,але відправка буде 14 числа,бо теж чогось немає...
Регионщица• 13 июня 2023
Ответ дляЦібаФу
Ну вони завжди кажуть , що кращі і стійкіші в пластику . Я брала в склі і стійкість і якість гарна ) Буду чекати коли отримають цю поставку .
Регионщица• 14 июня 2023
Ответ дляЦібаФу
Скажіть будь ласка , а Ви заздалегіть не проплачували замовлення ? Я вчора зайшла по вашій ссилці і не знайшла своїх коментів і моя корзина була пуста .Подумала що це пов´язано з тим , що у них на днях були технічні роботи на сайті і вони не приймали замовлення . Зайшла сьогодні по своїй , а моя корзина на місті і відгуки теж . Потім зайшла знов по вашій -- пусто . І ще звернула увагу , що коло ціни процент знижки зовсім по іншому зображений . Може це фейковий скопійований сайт . На справжньому оплату беруть тільки після того як Ви на пошті подивитесь і протестуєте товар , заздалегіть не беруть .