Завжди мало• 13 июня 2023

Чому змінився чоловік?

Дівчата, знаю,що вже багато було таких тем,не я одна така. Ми з чоловіком разом 8 років, всяке було за цей час,але дуже любили один одного. Коли сварилися,то ніколи не обзивали один одного! Півроку як я народила і все змінилося...Перший місяць я була наче у пеклі, нічого не пам´ятаю. Лежали з малим у лікарні. Чоловік дуже переживав, постійно казав як нас любить. Повернулися додому і все почало змінюватися. Поступово,не одразу. Я не розумію чому. Сексу немає взагалі вже півроку, ніяких поцілунків, навіть обійм немає. Жодного лагідного слова, кожен день тільки прискіпується. Почалися сварки з матами,причому такі мати,що я офігєваю. Відчуття,наче він мене ненавидить. Я вже, мабуть, теж щось схоже відчуваю. Питання розлучення підіймали,він не проти,але все так і зависло,бо в нас спільне майно. В мене тільки одне питання: це так народження дитини повпливало?
автор Завжди мало • 13 июня 2023
Ответ дляБіле пальто
Скоріше за все народження. Цей період адаптації деякі родини переживають дуже сильно. Може,Ви созередились лише на дитині,а чоловік ревнує,і таке є. Може,гормональне,іуВас і у чоловіка
А чим він незадоволений,які претензії?
Претензії починалися дійсно з того,що приділяла йому мало часу. Тому покликала свою маму на допомогу. І тоді почались претензії що всі справляються самі,а мені потрібна мама. Ну в далі все в такому дусі,що всі хороші,а я погана.

Инста_Богиня• 13 июня 2023
Ответ дляВсех в сад
Кудись же він все рівно ходить)
В нас в сусідки чоловік за хлібом ходив півгодини і встигав забігти потрахатись
Ага, потрахаться выбегает и назад
Садова гойдалка• 13 июня 2023
Ответ дляВсех в сад
Я думаю в нього навпаки є секс
Если бы у него был секс на стороне, то скорее всего, он бы мало находился и дома, а когда находился, то был бы похерестически настроен, а не агрессивно .... имхо
автор Завжди мало • 13 июня 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Роди були партнерські?
Ні, КР в мене був.
Единорог_помог• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Це питання не про інтимні стосунки. Я хочу розлучення. Питання про те, чи народження дитини так вплинуло на наші відносини чи все-таки співпало?
Если вы собрались разводиться, какая разница? Хотя всё таки дам совет
Не разводиться
Обратиться к психологу. Может вам самой успокоительные надо. Вы нервная и этого сами не замечаете... Думаете, что это муж цепляет
Біле пальто• 13 июня 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Автор, что с фигурой? Вы не забили на себя из-за отсутствия времени?
До чого тут фігура! Мужик працює з дому,жив комфортно 8 років,заглядали один одному до рота,секситись і відпочивали для свого задоволення. Тепер в квартирі дурдом,жінка зосереджена лише на дитині,крики,треба працювати в такій обстановці. У мужика життя пішло під відкос! Бо головою не думав і не готовий до змін в житті. Плюс сексу немає багато місяців,вот він і звіріє і ненависть пішла. Фігура,фігура....
18 мнеУЖЕ• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
8 кг лишніх залишилось після пологів, фігура звісно не супер,але і не жирна. Зріст 175, вага 64 кг.
Є в мене друг ще з університету, ми досить відверто спілкуємось, він розповідав про дружину, що не може спати з «великою мамочкою», коли вона погладшала на 18 кг
Садова гойдалка• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
ооо, так тут еще и мама приехала на помощь
Всех в сад• 13 июня 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Він не проти розлучення))
Ну камон

автор Завжди мало • 13 июня 2023
Ответ для100%
Якщо не зрада може є сенс звернутися разом до психолога і спробувати врятувати шлюб. У всіх період народження і перший рік дитини дуже важкий.
Вже стільки він мені наговорив за цей час,що не зможу вибачити. Просто не розумію як так за півроку відносини геть зкотились в нуль?
Садова гойдалка• 13 июня 2023
Ответ дляВсех в сад
Він не проти розлучення))
Ну камон
И вы считаете, что это показатель, что у него кто-то есть?
Всех в сад• 13 июня 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Все разом.
Чоловіки рідко йдуть в нікуди
Единорог_помог• 13 июня 2023
Ответ дляВсех в сад
Він не проти розлучення))
Ну камон
у автора грудной ребёнок
Всех в сад• 13 июня 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
у автора грудной ребёнок
я в курсі
Біле пальто• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Чувак в квартирі працює. Но голові гормональна дружина,дитина і теща. Я б сама озвіріла,просто озвіріла,навіть будучи мамочкою. Схоже,Ваш чоловік розбалуваний роками Вашої уваги,афуел. .
Садова гойдалка• 13 июня 2023
Ответ дляВсех в сад
Все разом.
Чоловіки рідко йдуть в нікуди
Та бросьте, все намного проще - он не ожидал, что с рождением ребенка все так усложнится, он работает дома, приехала ее мама на помощь..... в таких условиях и я бы была злая как собака)
автор Завжди мало • 13 июня 2023
Ответ дляБіле пальто
Щас виявиться шо у Вас двушка. Часто батьки зіштовхуються з тим,шо народження дитини це великий стрес,перебудова усього життя. Не всі адекватно реагують і готові до цього. Може,Ви дитину возвели на п´єдестал,бо вона хворіє,чи ще щось таке подібне. А чоловік на дитину злитись не може,того Вас і ненавидить. Бо раніше було все добре,а тепер його життя полетіло шкереберть. Таке буває у людей,які геть не думають і елементарно не можуть самореілеквувати,шось проаналізувати. Типу тепер все хрєново,будемо біситися. І замість того,щоб розібратися,чого так відбувається,що заважає,чи звернутися до спеціаліста-просто розлучаються, народивши безбатченка
Та ні, ми живемо у будинку, чоловік працює на другому поверсі, ми йому не заважаємо. Дитина вже на хворіє, відношусь я до нього як мама до сина.
Всех в сад• 13 июня 2023
Аавтор, а ви дитину планували, облє хотіли?
Всех в сад• 13 июня 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Ми можемо тут гадати що і як довго...))

Садова гойдалка• 13 июня 2023
Ответ дляВсех в сад
Ми можемо тут гадати що і як довго...))
это точно... каждый поделился своими версиями)
Крихітка на всі• 13 июня 2023
Ответ дляБіле пальто
Оце найкраща відповідь. Просто є такі мужики, що не виносять змін та звинувачують у них тільки інших.
Біле пальто• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Ну,не готовий чоловік морально,незрілий чи шо. Скільки йому років,старий,розбалуваний? Не всі жінки готові до кардинальних змін в житті,шо це тепер назавжди. А мужик то взагалі,особливо,які не думають,не розуміють,шо дитина це відповідальність,крики,нічні вставання.
Ваш чоловік дитиною цікавиться,годує,міняє за потреби,на руках носить?
автор Завжди мало • 13 июня 2023
Ответ дляКрихітка на всі
В мене так само після народження дитини почалося. Теж у шоці була та розвелися через 1,5 роки. Намагалася домовлятися, щось обіцяв, ходили до психолога сімейного, все даремно. Якщо людина забула як поважати один одного, одна критика та образи - вже не побудуєш нічого доброго.
В мене з 6 подруг 5 також розвелися до 3х років дитини, і почалося все так само з народженням дітей.
І фигура, зосередження на дитині, партнерські роди тут ні до чого.
Я зараз другий раз заміжня, народила дитину 6 років тому, все добре з чоловіком. Нічого не змінилося
Також вважаю,що психолог нам не допоможе. Я сама брала онлайн сесії у психолога після народження дитини,щоб зрозуміти що не так. Всі її поради працювали рівно один день,на наступний день на мою поведінку він злився ще дужче. Я в шоці також. Дитина бажана, планували 5 років. За час вагітності чоловік мене на руках носив.
Обращеница• 13 июня 2023
жизнь изменилась кардинально с ребенком, вы 8 лет спокойно жили, а тут все с ног на голову. И возможно вы полностью поглощены дитем, мужа особо не подключаете, получается у вас своя жизнь, а он в стороне
Янка-угомонись• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Было тоже самое. Это такое отвратительное состояние. С его стороны одни насмешки , к вас сейчас гормональный сбой. Меня полтора года колбасило. Сейчас живем, но я все помню и разлюбила
автор Завжди мало • 13 июня 2023
Ответ дляБлакитне небо
Спробуйте від нього відсторонитись, не спілкуватись. Дуже схоже на кризу у відносинах і це нормально, якщо б не мати у вашу сторону. Моїй дитині 2 роки і в нас теж була схожа ситуація, зараз наче норм.
Ми і так вже не спілкуємось. Тільки на побутові теми.
Обращеница• 13 июня 2023
Ответ дляБіле пальто
конечно, а если еще и работа из дома, жопа полная)
автор Завжди мало • 13 июня 2023
Ответ дляolgabaluta
У него появилась другая женщина. Наверное, Вы не спали с ним в период беременности (бывают женщины, которые решают, что им «нельзя»). Теперь душой и телом он с ней, а Вы, к сожалению, просто раздражаете.
Під час вагітності, я навпаки дуже хотіла сексу. Чоловік тільки останні два місяці перед пологами сказав,що боїться займатися зі мною сексом.
Единорог_помог• 13 июня 2023
Ответ дляВсех в сад
я в курсі
И какой совет даёте? Камон? Зачем? Вам скучно? Вы знаете что такое самой воспитывать ребёнка?
автор Завжди мало • 13 июня 2023
Ответ дляolgabaluta
Він сидить вдома, їздить тільки у магазин. Друзі самі до нас приходять. Навіть не уявляю як він може мати коханку.