Завжди мало• 13 июня 2023
Чому змінився чоловік?
Дівчата, знаю,що вже багато було таких тем,не я одна така. Ми з чоловіком разом 8 років, всяке було за цей час,але дуже любили один одного. Коли сварилися,то ніколи не обзивали один одного! Півроку як я народила і все змінилося...Перший місяць я була наче у пеклі, нічого не пам´ятаю. Лежали з малим у лікарні. Чоловік дуже переживав, постійно казав як нас любить. Повернулися додому і все почало змінюватися. Поступово,не одразу. Я не розумію чому. Сексу немає взагалі вже півроку, ніяких поцілунків, навіть обійм немає. Жодного лагідного слова, кожен день тільки прискіпується. Почалися сварки з матами,причому такі мати,що я офігєваю. Відчуття,наче він мене ненавидить. Я вже, мабуть, теж щось схоже відчуваю. Питання розлучення підіймали,він не проти,але все так і зависло,бо в нас спільне майно. В мене тільки одне питання: це так народження дитини повпливало?
Обращеница• 13 июня 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Та бросьте, все намного проще - он не ожидал, что с рождением ребенка все так усложнится, он работает дома, приехала ее мама на помощь..... в таких условиях и я бы была злая как собака)
да) оно ж когда со стороны ляля лежит в колясочке, оно мило, но когда эта ляля с тобой живет)) тут и женщины не готовы
Бабулька• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Це питання не про інтимні стосунки. Я хочу розлучення. Питання про те, чи народження дитини так вплинуло на наші відносини чи все-таки співпало?
Дети чаще портят отношения, чем скрепляют
Бабулька• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Навіть не знаю чи є в нього хтось, бо він працює з дому, нікуди не їздить. По телефону ніяких розмов підозрілих не чула.
Рожали вместе?
Біле пальто• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Також вважаю,що психолог нам не допоможе. Я сама брала онлайн сесії у психолога після народження дитини,щоб зрозуміти що не так. Всі її поради працювали рівно один день,на наступний день на мою поведінку він злився ще дужче. Я в шоці також. Дитина бажана, планували 5 років. За час вагітності чоловік мене на руках носив.
Він чекав ідиллії і рожевих рюшів,а тепер якийсь попандос. Картинка геть інша ,ніж він собі уявляв. Він розуміє,шо це назавжди і люто біситься,шо нічого вже не зробиш. Придурок,емоційно незрілий. За дитиною хоче доглядати?
olgabaluta• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Під час вагітності, я навпаки дуже хотіла сексу. Чоловік тільки останні два місяці перед пологами сказав,що боїться займатися зі мною сексом.
Мой вариант - он занимается сексом с другой. Очень жаль, конечно, что у вас все так происходит. Я еще думаю, что его раздражает присутствие мамы. Было бы легче, если бы он ходил на работу в офис.
Бабулька• 13 июня 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Автор, что с фигурой? Вы не забили на себя из-за отсутствия времени?
О, Господи, кто о чем, а голодные фитоняшки - о фигуре
Чупа-чупс• 13 июня 2023
Не хочу вас засмучувати але в нас теж було все добре, а потім скандали на рівному місці, матюки, ігнор, прискіпливість, не спали разом. Він далекобійник приїжджав і спав у залі. Виявилася коханка.
Завжди мало
• 13 июня 2023
Ответ дляСадова гойдалка
ооо, так тут еще и мама приехала на помощь
Мама була в нас місяць, це було ще в лютому.
Чупа-чупс• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Просто так співпало. Дитина мала укріпити ваш шлюб.
Бабулька• 13 июня 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Роди були партнерські?
Счас налетят многодетные мамаши с криками, что пятерых рожали с мужем, мужья после каждых родов все сильнее их хотели, ждём-с
Обращеница• 13 июня 2023
не спешите вы разводиться, вам надо отношения наладить. И что он вам наговорил? Об этом тоже поговорить, он не понимает возможно что вас какие-то слова задели. Что именно задело, вот проанализируйте почему вас это так цепляет
Бабулька• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
8 кг лишніх залишилось після пологів, фігура звісно не супер,але і не жирна. Зріст 175, вага 64 кг.
8 лишних? Вам к псхологу
, ваш вес идеальный
AmazingLady• 13 июня 2023
Кризис первого года рождения ребенка
Если восемь лет жили без детей, это огромный стресс
З понеділка на дієті• 13 июня 2023
Ой, автор, зрозуміло, що чоловіка все дратує. Каталізатором стала теща. Але це не привід ставати останньою мразотою і обзивати дружину, від морально стану якої залежить стан маленької дитини. Треба ж себе якось стримувати.
Якщо він таке собі дозволив, то нічого людського в нього немає.
Якщо Ви це все стерпите, то далі буде ще гірше.
Мама Ваша вже поїхала?
Обращеница• 13 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
да с чего вдруг) это испытание
На циголках• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Претензії починалися дійсно з того,що приділяла йому мало часу. Тому покликала свою маму на допомогу. І тоді почались претензії що всі справляються самі,а мені потрібна мама. Ну в далі все в такому дусі,що всі хороші,а я погана.
Це величезна помилка. Сім´ї треба звикнути до появи дитини і для цього обоє мають бути задіяні в догляді . І ніяких мам, чвекуз та інших родичів на голові
Бабулька• 13 июня 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Если он дома сидит и никуда не ходит, то с кем секс? С правой рукой и для разнообразия с левой?
С порнухой, которую не надо соблазнять и ублажать
Чупа-чупс• 13 июня 2023
Ответ дляОбращеница
да с чего вдруг) это испытание
А як же народжують одне, друге, третє, щоб утримати чоловіка?
Завжди мало
• 13 июня 2023
Ответ дляБіле пальто
Ну,не готовий чоловік морально,незрілий чи шо. Скільки йому років,старий,розбалуваний? Не всі жінки готові до кардинальних змін в житті,шо це тепер назавжди. А мужик то взагалі,особливо,які не думають,не розуміють,шо дитина це відповідальність,крики,нічні вставання.
Ваш чоловік дитиною цікавиться,годує,міняє за потреби,на руках носить?
Чоловіку 37 років. З малим тільки грається, ні памперси змінити,ні заспокоїти не може. Спить чоловік в окремій кімнаті,бо ми йому заважаємо виспатися.
Мамина корзиночка• 13 июня 2023
Автор
Точно такая же ситуация у меня
Вес ни при чем
Никакие феи ни при чём
Проблема только в муже
Мой ещё и дочке в 5 лет сказал в лицо ’Всё было хорошо, пока ты не родилась’(((((
Причина - муж не готов, возможно ещё маменькин сыночек
Живём 15 лет, дочке 10 лет
Живём как соседи
Секса нет
Муж агрессивный
Точно такая же ситуация у меня
Вес ни при чем
Никакие феи ни при чём
Проблема только в муже
Живём 15 лет, дочке 10 лет
Живём как соседи
Секса нет
Муж агрессивный
AmazingLady• 13 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Не смешите. Кому мала?
olgabaluta• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Він сидить вдома, їздить тільки у магазин. Друзі самі до нас приходять. Навіть не уявляю як він може мати коханку.
Бывает еще такое, что мужчина просто хочет другую женщину, не жену… Если он увлекся, рано или поздно найдет способ с ней уединиться. Если хотите вернуть мужчину (его внимание, расположение), то всегда сначала возвращается тело, а потом уже - все остальное. Но подумайте 100 раз, нужно ли оно Вам…
Бабулька• 13 июня 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Є в мене друг ще з університету, ми досить відверто спілкуємось, він розповідав про дружину, що не може спати з «великою мамочкою», коли вона погладшала на 18 кг
Мужик-дерьмо, если такое рассказывает
Біле пальто• 13 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Не співпало,дитина як лакмусовий папірець емоційної незрілості чоловіка! Його тепер не кружать,бяда!
Ми з чоловіком схоже переживали,не так сильно,звісно. Але чоловік як приходив з роботи,то кидався до сина,з первістком купу усього робив і гуляв і мив, і бавив,і трубочки разом ставили,як кричав від болю. Я трубочку ставлю,а чоловік живота виминає,були люті запори в дитини.
Авторе,чоловік займається дитиною?
Чупа-чупс• 13 июня 2023
Ответ дляAmazingLady
Не смешите. Кому мала?
Ви українською вмієте читати і писати? Я пишу українською, а ви читаєте російською)
AmazingLady• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Ели это первый ребенок, он в акуе
Бабулька• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Та ні, ми живемо у будинку, чоловік працює на другому поверсі, ми йому не заважаємо. Дитина вже на хворіє, відношусь я до нього як мама до сина.
Мама так и живёт у вас полгода?
Біле пальто• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Ну,цим все і сказано. То шо спить окремо,то добре,йому працювати. А має бути більш задіяний у житті дитини
Завжди мало
• 13 июня 2023
Ответ дляБіле пальто
З дитиною він тільки хоче гратись. Коли я малого залишаю на чоловіка і він починає плакати,то чоловік оре на мене,щоб я все кидала і бігла заспокоювати дитину.