Завжди мало• 13 июня 2023

Чому змінився чоловік?

Дівчата, знаю,що вже багато було таких тем,не я одна така. Ми з чоловіком разом 8 років, всяке було за цей час,але дуже любили один одного. Коли сварилися,то ніколи не обзивали один одного! Півроку як я народила і все змінилося...Перший місяць я була наче у пеклі, нічого не пам´ятаю. Лежали з малим у лікарні. Чоловік дуже переживав, постійно казав як нас любить. Повернулися додому і все почало змінюватися. Поступово,не одразу. Я не розумію чому. Сексу немає взагалі вже півроку, ніяких поцілунків, навіть обійм немає. Жодного лагідного слова, кожен день тільки прискіпується. Почалися сварки з матами,причому такі мати,що я офігєваю. Відчуття,наче він мене ненавидить. Я вже, мабуть, теж щось схоже відчуваю. Питання розлучення підіймали,він не проти,але все так і зависло,бо в нас спільне майно. В мене тільки одне питання: це так народження дитини повпливало?
Гопница-Советчица• 13 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Ви українською вмієте читати і писати? Я пишу українською, а ви читаєте російською)
Все правильно Вам ответили. Кому должна? Ребенок ничего не должен, укреплять брак в том числе.

AmazingLady• 13 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Да какая вам разница на каком языке написано? Суть то уловили надеюсь
Чупа-чупс• 13 июня 2023
Ответ дляAmazingLady
Вєлікая разніца
tarveldy• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Це питання не про інтимні стосунки. Я хочу розлучення. Питання про те, чи народження дитини так вплинуло на наші відносини чи все-таки співпало?
співпало
Бабулька• 13 июня 2023
Ответ дляОбращеница
да с чего вдруг) это испытание
Самое тяжёлое!
автор Завжди мало • 13 июня 2023
Ответ дляolgabaluta
Мой вариант - он занимается сексом с другой. Очень жаль, конечно, что у вас все так происходит. Я еще думаю, что его раздражает присутствие мамы. Было бы легче, если бы он ходил на работу в офис.
Мама з нами не живе вже. Нажаль, офісу немає, всі працюють онлайн.
Бабулька• 13 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
А як же народжують одне, друге, третє, щоб утримати чоловіка?
Мужа-кормильца, а НЕ отношения!
AmazingLady• 13 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Вєлікая разніца
Вам уже несколько человек написали что ребенок не должен никому и ничего.
Меломанка Маланка• 13 июня 2023
Ответ дляolgabaluta
Бывает еще такое, что мужчина просто хочет другую женщину, не жену… Если он увлекся, рано или поздно найдет способ с ней уединиться. Если хотите вернуть мужчину (его внимание, расположение), то всегда сначала возвращается тело, а потом уже - все остальное. Но подумайте 100 раз, нужно ли оно Вам…
Хто про що ,а....

автор Завжди мало • 13 июня 2023
Ответ дляОбращеница
не спешите вы разводиться, вам надо отношения наладить. И что он вам наговорил? Об этом тоже поговорить, он не понимает возможно что вас какие-то слова задели. Что именно задело, вот проанализируйте почему вас это так цепляет
Він мене матами криє. У мене в родині такого взагалі не було. Людину наче як підмінили.
мимАпроходила• 13 июня 2023
Маму отправить домой. Заниматься ребенком двоим родителям. Милый, я в магазин. Ты с ребенком. Один выходной Вы должны по максимуму уделять внимание себе и Вашему отдыху. Пусть идет гуляет в парк с коляской, кормит из бутылочки, вспоминает что он отец раз ребенок долгожданный вами обоими. Инфантильность и эгоизм супруга надо лечить. Когда пошли маты-перематы - очень плохой признак что Вы это допустили и проглотили. Должен извиниться. И нельзя допускать такого. Мой бывший муж тоже ревновал к ребенку и искал фонтанчики радости на СЗ. Был не готов к ответственности быть отцом и мужем. В 2 года ребенкиных заявил, что не готов один работать и не нанимался. Я поспешила выйти замуж и не могла поверить что такая сильная любовь может просто превратиться в унижения и неуважение. Потому что он устал и не готов. Но и я не готова была уходить в никуда. Когда была готова - ушла.
Чупа-чупс• 13 июня 2023
Ответ дляAmazingLady
Чого це? Я про те, що народжується дитина, радість, догляд за ним. Мужик просто не був готовий...
18 мнеУЖЕ• 13 июня 2023
Ответ дляБабулька
О, Господи, кто о чем, а голодные фитоняшки - о фигуре
С чего вы взяли, что голодные?😀
мимАпроходила• 13 июня 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Автор
Точно такая же ситуация у меня
Вес ни при чем
Никакие феи ни при чём

Проблема только в муже
Мой ещё и дочке в 5 лет сказал в лицо ’Всё было хорошо, пока ты не родилась’(((((

Причина - муж не готов, возможно ещё маменькин сыночек

Живём 15 лет, дочке 10 лет
Живём как соседи
Секса нет
Муж агрессивный
Почему не уходите?
Чупа-чупс• 13 июня 2023
Ответ дляБабулька
Мужа-кормильца, а НЕ отношения!
Це був сарказм
Перловая Кашка• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Совпало. Не у всех так. Рождение ребенка это трудности, ваш муж не справляется и отрывается на вас.
автор Завжди мало • 13 июня 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Ой, автор, зрозуміло, що чоловіка все дратує. Каталізатором стала теща. Але це не привід ставати останньою мразотою і обзивати дружину, від морально стану якої залежить стан маленької дитини. Треба ж себе якось стримувати.
Якщо він таке собі дозволив, то нічого людського в нього немає.
Якщо Ви це все стерпите, то далі буде ще гірше.

Мама Ваша вже поїхала?
Так, мама живе зараз окремо. Я думала, щоб пожити з дитиною у неї деякий час,щоб відпочити.
мимАпроходила• 13 июня 2023
Ответ дляОбращеница
Что именно задело..почитайте автора внимательно.
Біле пальто• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
З дитиною він тільки хоче гратись. Коли я малого залишаю на чоловіка і він починає плакати,то чоловік оре на мене,щоб я все кидала і бігла заспокоювати дитину.
Схоже,шо це закоснілий розбалуваний 37 літній дядя. Бо всі знайомі і друзі молоді папки точно забавляли своїх дітей,а первісток то взагалі остання лялька,навіть для чоловіків. І мили,і агукали,на руках виношували

автор Завжди мало • 13 июня 2023
Ответ дляНа циголках
Це величезна помилка. Сім´ї треба звикнути до появи дитини і для цього обоє мають бути задіяні в догляді . І ніяких мам, чвекуз та інших родичів на голові
Це я вже зрозуміла,що з мамою була помилка. Та вона недовго і жила з нами. Бо сама не змогла в такому дурдомі жити.
мимАпроходила• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Автор, уходите когда они играют и пускай строят отношения без Вас. Чао-какао, чмоки-чмоки. Всех люблю, буду не скоро. Маникюр делала - не могла взять телефон.
автор Завжди мало • 13 июня 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Автор
Точно такая же ситуация у меня
Вес ни при чем
Никакие феи ни при чём

Проблема только в муже

Живём 15 лет, дочке 10 лет
Живём как соседи
Секса нет
Муж агрессивный
Це я більш за все переживаю,щоб він на дитину не почав переносити свою агресію. Я собі в голові намалювала план, що почекаю якось ще максимум рік, щоб малого можна було в садок віддати та й подам на розлучення. Але як ще пережити той рік...
З понеділка на дієті• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Поживіть окремо, хоч морально відпочинете.
Це ж як витримати— такі образи постійно слухати.

Автор, не може бути варіанта, що чоловік продасть якесь майно, наприклад машину, поки Вас не буде, щоб не ділити?
Ви не очікували такого ставлення до себе. Тепер не відомо, як він з майном поведе себе.
Латексне альтер ЕГО• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Чому зразу розлучення? Сідайте за стіл переговорів.
Ми з чоловіком жили так майже 4 роки ( доньці було 4 роки) і я витягла його до психолога.
Після того все змінилося. я чотири роки не розуміла що сталося, але після народження дитини я вся пішла в дитину і забила на чоловіка, тому і він віддалився
Чупа-чупс• 13 июня 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Автор
Точно такая же ситуация у меня
Вес ни при чем
Никакие феи ни при чём

Проблема только в муже

Живём 15 лет, дочке 10 лет
Живём как соседи
Секса нет
Муж агрессивный
Аби він сказав таке нашій дочці пішов би в слід за рос кораблем. Бідна дитина, краще без батька ніж з таким...
автор Завжди мало • 13 июня 2023
Ответ дляБіле пальто
Ну,цим все і сказано. То шо спить окремо,то добре,йому працювати. А має бути більш задіяний у житті дитини
Не хоче бути задіяний, а я його примусити не можу. У будні дні він каже,що працює,а ввечері відпочиває. На вихідних він один день з друзями пиво п´є,на другий день в нього голова болить.
мимАпроходила• 13 июня 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
За стол переговоров садяться люди со зрелой психикой и когда готовы 2 стороны. И что поменялось у Вас после психолога?
З понеділка на дієті• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
А для чого чекати і мучитись? Син відчуває нервовий стан мами і сам нервує. Воно Вам треба?
Подавайте на аліменти на себе до 3 років дитини і на дитину. Буде за що жити. Також майно розділите.
мимАпроходила• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Это только у нас относятся к отцам как к детям-инвалидам безпомощным. Ничего он не сделает ребенку, прекратите себя накручивать.
Для драки• 13 июня 2023
Ответ дляБіле пальто
Не співпало,дитина як лакмусовий папірець емоційної незрілості чоловіка! Його тепер не кружать,бяда!
Ми з чоловіком схоже переживали,не так сильно,звісно. Але чоловік як приходив з роботи,то кидався до сина,з первістком купу усього робив і гуляв і мив, і бавив,і трубочки разом ставили,як кричав від болю. Я трубочку ставлю,а чоловік живота виминає,були люті запори в дитини.
Авторе,чоловік займається дитиною?
От я з Вами згодна. Він психологічно незріла людина.