Завжди мало• 13 июня 2023

Чому змінився чоловік?

Дівчата, знаю,що вже багато було таких тем,не я одна така. Ми з чоловіком разом 8 років, всяке було за цей час,але дуже любили один одного. Коли сварилися,то ніколи не обзивали один одного! Півроку як я народила і все змінилося...Перший місяць я була наче у пеклі, нічого не пам´ятаю. Лежали з малим у лікарні. Чоловік дуже переживав, постійно казав як нас любить. Повернулися додому і все почало змінюватися. Поступово,не одразу. Я не розумію чому. Сексу немає взагалі вже півроку, ніяких поцілунків, навіть обійм немає. Жодного лагідного слова, кожен день тільки прискіпується. Почалися сварки з матами,причому такі мати,що я офігєваю. Відчуття,наче він мене ненавидить. Я вже, мабуть, теж щось схоже відчуваю. Питання розлучення підіймали,він не проти,але все так і зависло,бо в нас спільне майно. В мене тільки одне питання: це так народження дитини повпливало?
Кудрі кручу сама• 13 июня 2023
є інша, може і заміжня, а може і не доступна, вирішуйте питання із розлученням, це не життя

Свезло так свезло• 13 июня 2023
Автор, тут тільки один варіант- почати виясняти все. Чому став не уважний, чому немає сексу і тп, чи є інша. Поки не поговорите нічого не зміниться.
Сегодня я не я• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Це питання не про інтимні стосунки. Я хочу розлучення. Питання про те, чи народження дитини так вплинуло на наші відносини чи все-таки співпало?
Наверное это все давно, но вы не замечали, перед родами как часто был секс?
Бабулька• 13 июня 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Та не факт. Є чоловіки, які чудово без сексу обходяться.
Особенно, когда для того секса нужны беспрерывно танцы с бубнами, когда мужик его обязательно должен заслужить помощью по дому/с ребёнком/готовкой/деньгами/отсутствием свекрови и т.д. Подрочил и никому ничего не должен
Голодаю• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Не хоче бути задіяний, а я його примусити не можу. У будні дні він каже,що працює,а ввечері відпочиває. На вихідних він один день з друзями пиво п´є,на другий день в нього голова болить.
Та влаштуйте йому скандал! Що це таке?! Кричіть що це така ж його дитина як і ваша. І це його робота, раз зробив дитину, то це його робота і мити і заспокоювати і гуляти і купати і по лікарях водити. Нагадайте йому що він вже тато готовий він до цього чи ні, це його проблеми. В нього було купа часу щоб підготуватись, а тепер це його обов’язок доглядати дитину. Хай, поки ви не працюєте менше, хай не 12 годин на добу, а 5. Але це блін його робота!
Сегодня я не я• 13 июня 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Є в мене друг ще з університету, ми досить відверто спілкуємось, він розповідав про дружину, що не може спати з «великою мамочкою», коли вона погладшала на 18 кг
Так развод, и другие будут спать с радостью
Сегодня я не я• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Вже стільки він мені наговорив за цей час,що не зможу вибачити. Просто не розумію як так за півроку відносини геть зкотились в нуль?
И что от нас, если вы не можете простить, то развод какие варианты
Голодаю• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Я так одразу разу поїхала в магазин і забула увімкнути гучність на телефоні. Коли подивилася,то в мене було 7 пропущених викликів і чоловік потім мені орав,що я кинула дитину і погана мати.
Куди кинула? Не на лавці в парку залишила, а вдома з рідним батьком. Який точно так само зобов´язаний як і ви. Точно так само. Ні на відсоток не менше.
Я так зрозуміла ви тільки мовчите і вибачаєтесь там від шоку. То ви йому там виверніть кожуха , нагадайте що він тато, а не дядько, який поруч проходив.
Свезло так свезло• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Спочатку дитина боліла, то не до того було. А потім почалися сварки і він мене почав ображати.
Ще може бути ревнощі до дитини, як би смішно не звучало. Ви не пара, а мама і тато стали навколо проблем і турбот чада(((

Коко Шанель• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Я вже брала консультацію у адвоката, то розлучення і поділ майна та аліменти,то все різні позови. Тобто нам можуть розлучити,а позов про аліменти та поділ майна ще півроку вирішувати. Адвокат радить чекати,коли дитині виповниться рік, тоді швидше розлучають. Бо до року ще дають час на примирення.
какой-то странный адвокат.
на алименты можно подать без развода.
автор Завжди мало • 13 июня 2023
Ответ дляГолодаю
Спочатку не мовчала, відповідала, але згодом зрозуміла,що то деструктивний діалог.
Свезло так свезло• 13 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Просто так співпало. Дитина мала укріпити ваш шлюб.
Діти нічого не укріпляють!!!!! Навпаки.
автор Завжди мало • 13 июня 2023
Ответ дляКоко Шанель
какой-то странный адвокат.
на алименты можно подать без развода.
Я погуглила, так потрібно при цьому жити окремо від чоловіка. Ми зараз живемо разом. І при поділі майна я б хотіла залишитися у будинку, тому не розглядаю варіант зйому житла.
Свезло так свезло• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Якщо чоловік г, то з народженням дитини все воно вилазить назовні. Так співпало, не всі такі.
Коко Шанель• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
так куда вы собрались уезжать?в однушку?

натворили делов-то выруливайте сами из этой ситуации,а не втягивать ещё мать и брата.
да.оставаться в доме,подавать на развод,алименты,делить имущество.
брак ваш закончился.
Невловимий Джо• 13 июня 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Роди були партнерські?
+++
тоже интересно, присутствовал муж при родах или нет
Опля Картопля• 13 июня 2023
Ответ дляНа циголках
Якщо у вас нема сексу, то в нього вже певно є нові стосунки
100%
автор Завжди мало • 13 июня 2023
Ответ дляКоко Шанель

брак ваш закончился.
Це я натворила? Ви щось сплутали.
Голодаю• 13 июня 2023
Ответ длямимАпроходила
Почему Вы так расшаркиваетесь перед мужем из позиции жертвы и просительницы? Вам нужно уважать себя и показывать это мужу. Ставьте перед фактом - я заказываю уборщицу, она стоит 800. Все.
💯!
А не підходить, то прибери, бо ти на роботі 8 годин , а я 24. Ти живеш тут також!
Але автор так сама себе ставить, що поважати її немає як. Чоловік має знати, що піде він з пакетом носків і трусів і аліментами на дитину і дружині до 3-х років якщо не буде вести себе нормально. Але автор йому ще в рота заглядає.

автор Завжди мало • 13 июня 2023
Ответ дляНевловимий Джо
+++
Ні, КР без чоловіка.
автор Завжди мало • 13 июня 2023
Ответ дляГолодаю
💯!
В рота не заглядаю,але і повноцінно відповісти не можу. Зараз готую фінансову подушку, щоб від нього не залежати.
ЛеньГуглить_правда• 13 июня 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Автор, что с фигурой? Вы не забили на себя из-за отсутствия времени?
КанеШна, роди, гЛяди лялю, вари борщи, и худей, ну и спорт, ах да горловой , Ничего не забыла?
Коко Шанель• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Це я натворила? Ви щось сплутали.
да вы.с таким мужем ребенка рожать не стоило.
вы как будто не знали что он за фрукт.
эгоизм скрыть нельзя.
18 мнеУЖЕ• 13 июня 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ваше дело, можете не худеть💁🏼‍♀️
автор Завжди мало • 13 июня 2023
Ответ дляКоко Шанель
вы как будто не знали что он за фрукт.
эгоизм скрыть нельзя.
Ви просто зайшли сказати своє фе? Почитайте уважно мій пост та коментарі,якщо ви взмозі це зробити.
мимАпроходила• 13 июня 2023
Ответ дляГолодаю
💯!
Муж этого не понимает. Власть над женой и деньгами ударила ему в голову.
olgabaluta• 13 июня 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Какая Вы наивная!
Голодаю• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Він мені якось при сварці відповів,що може заблокувати картку у будь-яку хвилину і я залишусь без грошей.
А ви ж напевно більше нічого не сказали?
Чи все ж нагадали що аліменти на вас і дитину він зобов´язаний платити в будь якому випадку. Навіть якщо разом не проживаєте,.суто на вас і дитину.
Окремо, якщо він купить продукти, за свій залишок, ви зможете йому приготувати вечерю, але ж також не безкоштовно.
А я б ще виступала, що 12 годин я з дитиною, значить або інші 12 його, або наймай собі няньку, або мені плати! В няні з грудним дітьми непогані такі зарплати, щоб йому ще вистачило платити!
А то ніхрєна собі розібрав!
Мені здається, з таким підходом вінби швидко повернувся до тями. Але д ви так не скажете
ЛеньГуглить_правда• 13 июня 2023
Ответ дляolgabaluta
Какая Вы наивная!
Плохо вы знаете мужчин...
Бандитка Сью• 13 июня 2023
Тут попахивает новой феей