Завжди мало• 13 июня 2023

Чому змінився чоловік?

Дівчата, знаю,що вже багато було таких тем,не я одна така. Ми з чоловіком разом 8 років, всяке було за цей час,але дуже любили один одного. Коли сварилися,то ніколи не обзивали один одного! Півроку як я народила і все змінилося...Перший місяць я була наче у пеклі, нічого не пам´ятаю. Лежали з малим у лікарні. Чоловік дуже переживав, постійно казав як нас любить. Повернулися додому і все почало змінюватися. Поступово,не одразу. Я не розумію чому. Сексу немає взагалі вже півроку, ніяких поцілунків, навіть обійм немає. Жодного лагідного слова, кожен день тільки прискіпується. Почалися сварки з матами,причому такі мати,що я офігєваю. Відчуття,наче він мене ненавидить. Я вже, мабуть, теж щось схоже відчуваю. Питання розлучення підіймали,він не проти,але все так і зависло,бо в нас спільне майно. В мене тільки одне питання: це так народження дитини повпливало?
Бандитка Сью• 13 июня 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Не настаиваю, что у вас все именно так, но есть вероятность, что вы полностью погрузились в ребенка и просто не уделяете мужу того времени, которое уделяли раньше. Не исключаю, что он чувствует свою заброшенность и ненужность.
Такое ощущение, что у Вас нет детей😏, или очень спокойные были, муж - не грудной ребёнок и должен понимать, что период после родов очень тяжёлый, и не может жена ещё и ему зад заносить на поворотах, этот период надо переждать, перетерпеть

Нафаня Маня• 13 июня 2023
Ответ дляГолодаю
А ви ж напевно більше нічого не сказали?
Чи все ж нагадали що аліменти на вас і дитину він зобов´язаний платити в будь якому випадку. Навіть якщо разом не проживаєте,.суто на вас і дитину.
Окремо, якщо він купить продукти, за свій залишок, ви зможете йому приготувати вечерю, але ж також не безкоштовно.
А я б ще виступала, що 12 годин я з дитиною, значить або інші 12 його, або наймай собі няньку, або мені плати! В няні з грудним дітьми непогані такі зарплати, щоб йому ще вистачило платити!
А то ніхрєна собі розібрав!
Мені здається, з таким підходом вінби швидко повернувся до тями. Але д ви так не скажете
Ну він просто її пошле, до якої тями прийде?
Коко Шанель• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Ви просто зайшли сказати своє фе? Почитайте уважно мій пост та коментарі,якщо ви взмозі це зробити.
да не бывает так,что был ангелом,а в одну минуту стал чёртом.
ребенка тоже больше хотели вы,а он просто был не против, даже за...
и если он работает,то остальное должны делать вы.
родительство и быт пополам это если вы приносите столько же денег как он.
понимаю,что вы и многие не согласятся со мной,но имею право на своё мнение.
Бюст Березуцкого• 13 июня 2023
Це перша дитина. Насправді Ви не єдина, а проблема досить розповсюджена. Там і мат, і бити може, а ще з малечою виганяють на вулицю
Твоя космішна• 13 июня 2023
Можна подумати, до народження дитини не видно було, який він сам по собі гівнюк.
Пити пиво в суботу, а в неділю страждати від похмілля весь день - це дно хоч для одруженого, хоч холостого.
І до народження дитини він навряд чи займався побутом і носив сніданки в ліжко на постійній основі.
Є такі мудаки, для яких народження дитини просто спосіб показати, що в нього все робоче нижче поясу, а ніяке не щастя привести в цей світ нове життя і нову особистість.
автор Завжди мало • 13 июня 2023
Ответ дляГолодаю
А то ніхрєна собі розібрав!
Дійсно, тоді до такого не додумалася. Я просто в ступорі була. Я й досі офігєваю при цих скандалах, бо не можу прийняти той факт,що це чоловік,що колись мене кохав.
Нафаня Маня• 13 июня 2023
Здається ні автор, ні її чоловік морально не були готові до складнощів при появі немовля, тепер світ крутиттся навколо дитинки, а не навколо них
Показушница• 13 июня 2023
Шукайте жінку, все банально.(
автор Завжди мало • 13 июня 2023
Ответ дляКоко Шанель
Тоді я зі своєю історією вам здивую, виявляється,що буває.

Показушница• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Він сидить вдома, їздить тільки у магазин. Друзі самі до нас приходять. Навіть не уявляю як він може мати коханку.
В мене був коханець, який виїзджав в аптеку за ліками для дружини.(
Спочатку не знала що одружений, якщо що. Вистачило телефонної розмови. Вона дома з немовлям, а він зі мною і розказує їй що їздить по аптекам і не може знайти ліки.(
Така ось фігня.
автор Завжди мало • 13 июня 2023
Ответ дляТвоя космішна
Не кажу,що він був ангелом, але і гівном не був. Так він готував їжу і собі і мені, прибирали ми по черзі. Але як я зрозуміла, то я зробила велику помилку, що коли була вагітна і сиділа вдома, то взяла готовку їжі на себе. То, мабуть, тоді він і почав звикати,що його повинні обслуговувати.
Бюст Березуцкого• 13 июня 2023
І от тут, коли з тим дитям ще п**** зашита не загоїлась, порадниці кажуть ’Розлучення’!. Йти на зйом, сама на роботу, дитину в ясла. А ти, дурко, фінансової подушки не назбирала, спати хочеш, така очі відкрила, позіхаєшь, цицьки та те, що знизу болять, стіни пливуть, ти до кухні дійти не можешь. Не те, що до установи, де подають заяву на розлучення, чи знімають побої. Так, дівчата, зафіксувати ті побої не зовсім легко з малечою на руках і без жодної допомоги. А таке, на жаль, буває(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( І не рідко. Бережіть себе!
Коко Шанель• 13 июня 2023
и касаемо другой женщины:вы так наивны,что закрываете глаза на его еженедельные встречи с друзьями ’на пиво’?
а если не с друзьями и не ’на пиво’,а на палку чая?
и всех здесь убедили,что он всё время у вас на виду...
даже меня)))
Бандитка Сью• 13 июня 2023
Ответ дляolgabaluta
У него появилась другая женщина. Наверное, Вы не спали с ним в период беременности (бывают женщины, которые решают, что им «нельзя»). Теперь душой и телом он с ней, а Вы, к сожалению, просто раздражаете.
А Вы пробовали спать по два часа в сутки, когда ребенок с первого дня орёт сутками на протяжении месяцев, и ты ходишь как зомби, Вам захочется секса??? Нормальный муж должен это понимать и переждать этот период, а такое ощущение, что муж - это второй грудной ребёнок и жена, выжатая родами и ребёнком должна ещё и мужу попу подтирать, я в шоке с ответов
Света С Приветом• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Ви пробовали поговорити з ним? Так,без скандалів,без матів, просто сісти і поговорити,як вам далі жити.
Лівий Локіть• 13 июня 2023
По моїм спостереженням, дитина це як іспит для стосунквв. Деяких скріплює, а деяких навпаки. І навіть пари, які вже наввіть довго були разом та мали стабільні стосунки, часто розлучаються після народження дитини
парИла я парИла• 13 июня 2023
О таком часто читаю. Жили лет пять-восемь без детей, не хотели или не могли, ребенок родился, и вылезло все г. Верю что вполне мог скрывать, есть такая порода людей, которая хорошая с теми, кто от них никак не зависит. Если кто попадает в зависимость по разным причинам, то будут драть три шкуры. И считать это нормальным. До рождения ребенка автор работала, дома что-то делала(без детей это в сто раз легче чем с детьми), кино-вино-домино, особо в помощи не нуждалась. А тут роли поменялись, муж единственный работает, автор дома с ребенком, хуже выглядит, ноет периодически( без осуждания просто как факт). Слом шаблона. И вот препятствий скрывать свои плохие черты характера уже нет. Плюс есть еще родня мужа, знакомые и друзья, которые под бокал пива или стопку водки расскажут пусть сама справляется раз решила родить, и пофиг что муж об этом мог сам умолять. И наличие другой женщины не столь важно. Гулять тоже можно по-разному. Есть мужики что гуляют, но и с ребенком и дома помогут, и жена не знает как за квартиру платить. А есть что не гуляет, но хочет, или финансы или воспитание не позволяют, вот и ищет себе оправдания. Но это не тот случай.
Плюс мнение старшего поколения, даже женщин, что муж должен зарплату принести и полку прибить раз в году, а ребенок и все по дому женская забота. К сожалению можно годами жить и все норм с мужем, с его родней, а стоит родить то все вылазит и чувствуя твою зависимость, с тобой общаются иначе.
Сама влипла, но муж еще перед свадьбой поменялся,как подменили, а я уже была беременна и сроки аборта вышли,
Коко Шанель• 13 июня 2023
Ответ дляТвоя космішна
+100500 и я об этом же,но у автора всё было шоколадно вплоть до рождения ребенка.
парИла я парИла• 13 июня 2023
Ответ дляКоко Шанель
Мог скрывать, автор от него тогда была менее зависима, работала вот и старался. А сейчас никуда не денется, раз родила. Это такая козлиная порода

мимАпроходила• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Только готовку на себя или весь быт? Знаете, после драки как говорится. Но за 8 лет можно было понять сущность человека, его отношение к Вам и его готовность к ребенку. Не верю чтобы идеальный превратился в говнюка сразу после рождения ребенка. Вы просто или невнимательно на него смотрели до или просто были мамой в отношениях с ним и закрывали свои глаза на его неадекватность. Ну или социум давил - когда же дети. ЛюбИте и выбирайте всегда себя и никогда не оправдывайте мужчин. Эти выводы Вы должны сделать. Ваш муж не прошел проверку декретом. Если сегодня маты, завтра - рукоприкрикладство. Уважение к Вам уже не восстановить, и я бы реально беспокоилась уже о своей жизни. Съезжайте к маме, пусть перечисляет Вам деньги на карту. Обстирывать и наготавливать и тем более секситься с таким чмырем -это уже дно.
мимАпроходила• 13 июня 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Все так.
Коко Шанель• 13 июня 2023
Ответ длямимАпроходила
автор уверенна сама и уверяет меня,что был ангелом.
а я полностью согласна с вами.
Твоя космішна• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
А ви з ним до вагітності обговорювали, як воно має бути, коли ви підете в декрет, коли народиться малюк, коли віддавати його в садок чи взагалі не віддавати, як ви будете витрачати кошти і чи можна розглядати допомогу сторонніх людей. Бо щось я думаю, що в вас і в вашого чоловіка абсолютно різні картинки в голові були цього життя. І вони не співпали по жодному пункту. І що найсумніше, люди довше обговорюють ламінат в коридорі, ніж подальше життя. Так вже нас виховали - ’ай, якось буде’.
Я только за!• 13 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Це питання не про інтимні стосунки. Я хочу розлучення. Питання про те, чи народження дитини так вплинуло на наші відносини чи все-таки співпало?
Жалеет что завел семью,но чувство шолюдискажут мешает разойтись.
Бабулька• 13 июня 2023
Ответ дляПоказушница
Така ось фігня.
Соглашаться на такие отношения - это ниже, чем дно я про вас
Бабулька• 13 июня 2023
Ответ дляБандитка Сью
Она не пробовала, это Васечкина
Вероятненько• 13 июня 2023
автор, дайте шанс вашій родині, треба призвичаїтись, це як на новій роботі чи в новій країні, не слухайте розведьонок з ’прицепами’, 8 років разом були, шось хороше було, зруйнувати життя легче, ніж склеїти
olgabaluta• 13 июня 2023
Ответ дляБандитка Сью
Нет, у меня нет детей, и с желанием секса никогда проблем не было. Простите, но мужчины ничего не пережидают, они просто идут за сексом к другим женщинам!
Марія В• 13 июня 2023
Ответ дляНа циголках
Якщо у вас нема сексу, то в нього вже певно є нові стосунки
А коли є то не зраджують типу?
мимАпроходила• 13 июня 2023
Ответ дляВероятненько
Тут вже не має шансів. Ви що, не бачите? Призвичаїтись до матів? До повної неповаги і побутового рабства?