Заліковий троль• 13 июня 2023
Тумба під тв - яку краще взяти?
Планую туди частково іграшки ховати
Заліковий троль
• 13 июня 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Без полок
А якшо приставку ставити чи хбокс
Сегодня сержусь• 13 июня 2023
Ответ дляЗаліковий троль
А якшо приставку ставити чи хбокс
Не знаю
Я проти пилезборників
Чарівна патика• 13 июня 2023
Ответ дляЗаліковий троль
А якшо приставку ставити чи хбокс
4 фото. Я люблю полочки відкриті.
Заліковий троль
• 13 июня 2023
Даха-сваха• 13 июня 2023
автор, какой возраст ребенка? Если маленький, то ТВ лучше повесить вне зоны досягаемости. ТВ и хранение игрушек прямо под ним - вещь малосовместимая, если не хотите часто менять телевизоры.
Под игрушки, из своего опыта, в зале ставили комод. Прикрученный к стенке.
Тріль!• 13 июня 2023
Мені 4 варіант подобається. Бо якщо треба полиці для швидкого доступу то краще відкриті полиці.
В мене якраз всі були закриті дверцята без відкритих полиць, проводи були ззаду але через півроку такого користування мені набридло, і я просто зняла двірцята шафи і зробила відкриті полиці
Бесконечность-не предел• 13 июня 2023
открытые полки - пыль и менее аккуратно выглядит если всего навалено