Заліковий троль• 13 июня 2023

Тумба під тв - яку краще взяти?

Планую туди частково іграшки ховати
Сегодня сержусь• 13 июня 2023
Без полок

автор Заліковий троль • 13 июня 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Без полок
А якшо приставку ставити чи хбокс
Сегодня сержусь• 13 июня 2023
Ответ дляЗаліковий троль
А якшо приставку ставити чи хбокс
Не знаю
Я проти пилезборників
Мафиозная• 13 июня 2023
Всі геморойні в плані пилюки в тих всіх рейках
Чарівна патика• 13 июня 2023
Ответ дляЗаліковий троль
А якшо приставку ставити чи хбокс
4 фото. Я люблю полочки відкриті.
автор Заліковий троль • 13 июня 2023
Ответ дляМафиозная
Ну то може цей варіант
Даха-сваха• 13 июня 2023
автор, какой возраст ребенка? Если маленький, то ТВ лучше повесить вне зоны досягаемости. ТВ и хранение игрушек прямо под ним - вещь малосовместимая, если не хотите часто менять телевизоры.
Под игрушки, из своего опыта, в зале ставили комод. Прикрученный к стенке.

Даха-сваха• 13 июня 2023
Если и выбирать тумбу, то без полочек - они работают как ступеньки.
Тріль!• 13 июня 2023
Мені 4 варіант подобається. Бо якщо треба полиці для швидкого доступу то краще відкриті полиці.
В мене якраз всі були закриті дверцята без відкритих полиць, проводи були ззаду але через півроку такого користування мені набридло, і я просто зняла двірцята шафи і зробила відкриті полиці
Чувиха• 13 июня 2023
Мені більше всього 4 подобається, але ще залежить від інтерʼєру
Бесконечность-не предел• 13 июня 2023
открытые полки - пыль и менее аккуратно выглядит если всего навалено
Чувиха• 13 июня 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
+
Стефанія• 13 июня 2023
Мне 3
swetka86• 13 июня 2023