За її словами, в цілому аудит Міністерства оборони був важким заходом. Під час перевірки Держаудитслужба зафіксувала багато порушень. Однак, деталі Басалаєва відмовилася повідомляти, тому що акт є таємним.
«Ми знаємо, що є багато кримінальних проваджень за результатами перевірки. Щодо всіх проваджень – таємниця слідства. Скажу лише, що фіксували шалену дебіторську заборгованість – 100% авансування договорів і невиконання їх у строк контрагентами. Контрагенти – нерезиденти, в деяких випадках зловживали», – зазначила очільниця Держаудитслужби.
Чого людям не оприлюднити хто і скільки вкрав.ФІО є,посади теж
Вона розповіла, що під час перевірки також фіксували речове майно неналежної якості: бронежилети й каски, які прострілюються, не відповідають заявленому класу. Очільниця Держаудитслужби пояснила, що Міноборони відмовляється приймати такий товар, і він просто лежить на складах. Тобто повернути товар вже немає кому, а гроші на 100% сплачені.
Ответ дляtolyu
Навіть не уявляєте, що це ніщо….
Це копійки для них (
Голова «Центру протидії корупції» Віталій Шабунін вже відреагував на дані Держаудитслужби. Він запевнив, що ЦПК викриватиме некомпетентність та корупцію в інших сферах відповідальності міністра оборони Олексія Резнікова.
«Отже, Резніков відверто брехав весь цей час. Брехав українським та західним журналістам. Брехав суспільству. І, обґрунтовано припускаю, брехав президенту. Нагадаю, що лише на одному контракті збиралися переплатити/вкрасти 4 млрд грн. Зараз це стало очевидним. Тепер за повторення таких спроб відповідальність лежить особисто на Зеленському і його депутатах. Ми будемо викривати некомпетентність/корупцію в інших сферах відповідальності Резнікова», – написав Шабунін у Facebook.
Ответ дляРеверанс
Це не новина.
Таке робилося і до 2014 року, а от саме зараз можна «нарешті заробити»
«Ми все одно добʼємося необхідних змін, але це забере більше часу. Часу, який для всієї країни вигризає ЗСУ і який Міноборони часто, пробачте, прос*рає. І окремі вітання ЛОМам, які брехнею про яйцекілограми відмазували Резнікова. Ці ЛОМи співвідповідальні з останнім за всі подальші переплати/крадіжки на закупівлях для ЗСУ», – додав Шабунін.
Ответ дляРеверанс
Часу було багато. Бездіяльність.
Посадити людей через яких погане спорядження попало на передок, але ніхто не хоче цим займатися. Фамілії і люди відомі, покривають один одного і все
Marisha1715• 13 июня 2023
Это верхушка айсберга. Главное что люди дальше покупают дроны, волонтерят и поддерживают армию, держится все только за их счёт все.
Боже, стыдобище какая, просто позор. О какой победе может идти речь, если свою же армию так цинично грабят? Резников уже в наручниках дает показания? А верховный судья, попавшийся на взятке в три ляма у.е., до сих пор продолжает получать з/п в размере 400к грн. Хлопцы с нуля у нас на СТО пока ждут, пока им тачки подварим, залатаем, кулаки кусают, переживают за побратимов в бою. Такие уставшие, седые, бл*ть. Интересно, основные серьёзные грабители на реальных денежных потоках когда-нибудь будут раскрыты? Не Ермак, который шл*х на вертолете трахать возит, конечно же. А реальные дяди.
Ответ дляMarisha1715
А МО просто тирить гроші.Краса.
Волонтери допоможуть.
Сором і ганьба , країна в скруті а резніков з золотими яйцями
Волонтери допоможуть.
Marisha1715• 13 июня 2023
Ответ дляРеверанс
А МО просто тирить гроші.Краса.
Волонтери допоможуть.
И как на победу рассчитывать когда там гниды одни ?
Соната любви• 13 июня 2023
Ответ дляtolyu
Навіть не уявляєте, що це ніщо….
Це копійки для них (
они уверены в полной своей безнаказанности, поэтому и воруют.
так как знают, ответственности никто не понесет.
им дали зеленый свет, вот и делают, что хотят.
Соната любви• 13 июня 2023
зато военных готовы привлечь к уголовной ответственности за все что угодно. даже за то, что у них что болит.
Костянтинівський міськрайонний суд Донеччини виправдав військового за статтею ККУ про ’непокору’. Це перше виправдання у подібних справах за час повномасштабного вторгнення.
Березень 2016-го – березень 2019-го обвинувачений три роки служить у батальйоні ’Донбас’. З 25 лютого 2022 року вже в ЗСУ.
За останнім бойовим розпорядженням тримав позицію у Зайцевому. Після цього почався сильний зубний біль.
Взводний давав йому пігулки, коли пігулки не допомагали, кололи уколи. Потім взводний сказав, що ліміт ліків вичерпаний, бо похолодало і всі почали хворіти, і щоб він купував ліки за власний рахунок.
Це продовжується два тижні. ’Знеболювальні вже не допомагали, зуб почав кришитись, зубний біль був такої сили, що хотілось покінчити життя самогубством, не міг спати ночами’.
Нове бойове розпорядження.
Обвинувачений виходить на крок вперед зі строю та каже, що фізично не може виконати наказ і просить направити до стоматолога, до якого намагався потрапити вже неодноразово, але не зміг.
Підкреслю – це Костянтинівка, поруч – Слов’янськ, Краматорськ. Стоматологи – є. І його везуть.
Спочатку до ДБР в Краматорськ - ч. 4 ст. 402 КК України ’Непокора’, позбавлення волі на строк від п’яти до семи років. Потім на гауптвахту. Зуби вилікував вже там’, - розповів він.
За словами юриста, в 90% таких ситуацій обвинувачені підписують угоду зі слідством, щоб отримати менше покарання.
’Обвинувачений відмовляється, тому що не ’вчиняв кримінального правопорушення, зуб видалений, бажає служити, захищати країну разом з хлопцями, не бачить підстав перебувати під вартою’.
Нагадую, ризикує отримати п’ять років. Адвокат теж б’ється за нього. Адвокат – Поліщук Дмитро Петрович, Рада адвокатів Донецької області. І суддя його ВИПРАВДОВУЄ. Єдиний виправдувальний вирок за 2022-2023, який я бачу в реєстрі по цій статті. Незважаючи на позицію обвинувачення. Без жодної медійної уваги до процесу’, - додав Рисенко.
Колеги, якщо хтось буде в Костянтинівському суді в процесі у Кожевник Оксани Анатоліївни, скажіть їй і від мене: ’Дякую, Ваша Честь!’ Ви здійснили правосуддя. P.S. Дуже сподіваюсь, що Дніпропетровській обласній прокуратурі вистачить розуміння не оскаржувати цей вирок’, - підсумував юрист.
Нове бойове розпорядження.