Птица Говоруша• 13 июня 2023

Нмт сьогоднішній математика

Як здали ваші діти математику сьогодні?
Молчалка• 13 июня 2023
Ответ дляPole
Там на екрані буде окрема вкладка з формулами, а також додаткові вкладки по хімії та фізиці.
Багато формул не було. Хто погано знає, нажаль не допоможе.

Максим-7466• 13 июня 2023
Задачі нормальні. Їх складність зараз мінімально відповідає вимогам вишів. Знижувати планку складності ще нижче вже неможна.
Даха-сваха• 13 июня 2023
Батькам бути активнішими. Завалювати те дурнувате МОУ скаргами. Вимагати зниження вступного порогу. Інакше нічого не вийде. І не треба мені тут розповідати, що то тільки невдахи і кретини не здають нмт на 200. Ще є стрес, проблеми з програмою, нерви. Потрібно давати дітям шанс перездати хоча б раз. Але в тому ніхто з керманичів не зацікавлений. Що ж це за якість освіти, коли більш-менш пристойні бали набирають ті, хто рік-два додатково вчиться з репетиторами? Вчителі, а собі які оцінки за якість викладання ставите? Сором і відчай. Якщо що, то моя ще нічого не складала, бо тільки перейшла у 8 клас.
Даха-сваха• 13 июня 2023
Ответ дляМаксим-7466
Не можна, а не неможна. От вам і якість освіти
ШобВам_КакНам• 13 июня 2023
Ответ дляДаха-сваха
Знущання над дітьми влаштували. Нормального навчання немає вже три роки, як не більше, зате завдання обирають так, ніби все ок, навчальний процес не порушений ні разу, тривог і безсонних ночей не існує... Та навпаки, заохочуйте, давайте можливість вступити до вишу. Хто прагне здобути освіту, той буде вчитися, інші відсіються. Таке враження, що держава пропонує вибір, займається розвитком профтехосвіти... Для чого і так у важкі часи робити життя ще важчим? Особливо дітям. Щоб виїхали за кордон на навчання і там і залишились? Просто бракує слів.
Я не согласна.
В тесте много материала просто базового, не высокого уровня.
О чем вы?
У ребёнка не было репетитора, но сдал ребёнок на 196.
автор Птица Говоруша • 13 июня 2023
Ответ дляМаксим-7466
Яких вишів? Взяти кпі. Так, математика на рівні. А далі? А далі дорогі курси з професії. В чвут Праги на фіт відразу програмують, обладнані сучасні класи. Навчання безкоштовно. Працевлаштування буквально відразу, за проект для роботодавця отримуєш крім оплати, залік за практику. І нема таких мук туди поступити.
ШобВам_КакНам• 13 июня 2023
Ответ дляМаксим-7466
Полностью согласна.
Уровень математики оставляет желать лучшего, ну очень заниженная планка. Такое чувство, что очень хотят, что б все сдали
Удачная• 13 июня 2023
В мене син-студент 3 курсу,вирішив зареєструватися.Я й не знала,вчора каже мені-піду,мені на 15.Вийшов в 16.30,відповідав швидко.Англ 29,точно памʼятаю,матем і укр мова 31-32 що точно не можу сказати.Сказав,вчора було не важко.
Даха-сваха• 13 июня 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Я не согласна.
О чем вы?
Якщо зважати на загальну картину, то у Вас просто окремий випадок.

ШобВам_КакНам• 13 июня 2023
Ответ дляДаха-сваха
Ну так сейчас эти отличники липовые.
Которые учатся дистанционно с мамой под боком
автор Птица Говоруша • 13 июня 2023
Ответ дляУдачная
Вчора. А ми про сьогодні
ШобВам_КакНам• 13 июня 2023
Ответ дляДаха-сваха
+ учителя сами планку понизили.
Особо не требуют.
Но мамы думают раз отличник, значит все ок
Налитое яблочко• 13 июня 2023
Ответ дляВикасикрет
Тупые. ’Баба Люба орков:
Спалила
Накормила
....
Это нормальные вопросы для нмт?
Ви з дуба впали?
Викасикрет• 13 июня 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
И что?
Задания были простыми
Для тех, кто в телеге сидел, а не к экзаменам готовился.
А те, кто готовился- понятия не имеют, кто такая баба люба
Даха-сваха• 13 июня 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
+ учителя сами планку понизили.
Особо не требуют.
Не просто знизили планку. Повністю переклали все на батьків. Самоусунулись. Вони - надавачі освіти і все. Ставлення до підлітків як до студентів. То де ж буде та мотивація, стимули? Контрольні і самостійні написали ще на початку травня, а оцінки - в червні. Слів не вистачає і сил.
Налитое яблочко• 13 июня 2023
Ответ дляСмайликівна
А де є формули?
В довідкових матеріалах на НМТ - окрема вкладка
ШобВам_КакНам• 13 июня 2023
Ответ дляДаха-сваха
Я не согласна.
Просто родители привыкли не нести ответственность за знания и поведение детей.
Ребёнок 10-11 класс уже должны понимать, что надо не создавать видимость учебы, а учиться.
А то там списал на 12, получил годовую 10, а в итоге в голове пустота
Максим-7466• 13 июня 2023
А ви знаєте, як діти навчаються онлайн? Виключили камеру і мікрофон і займаються своїми ділами. А письмові роботи списують і отримують високі оцінки. Батьки цього не бачать. А діти їм хваляться високими результатами. Тому і шок після НМТ.
ШобВам_КакНам• 13 июня 2023
Ответ дляДаха-сваха
Академическая честность.
Нет, не слышали.

Тану на сонці• 13 июня 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Моя відмінниця фізмату, поступила в держ технічний вуз єс з запасом, теж всі пробні писала га 200 за 30 хв, сьогодні має 187 з математики. Теж якась задача не вийшла
Це всього дві помилки
ШобВам_КакНам• 13 июня 2023
Ответ дляМаксим-7466
Вот!!!!
Об этом и я пишу
Даха-сваха• 13 июня 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Я не согласна.
10-11 класи - згодна. Якщо не навчається, то сам винен. Але я маю на увазі підлітків 12-14 років. Повний провал з боку школи. Абсолютний.
ШобВам_КакНам• 13 июня 2023
Ответ дляДаха-сваха
Если родители не организовали дистанционное обучение, то нечего перекладывать всю ответственность на учителя
Тану на сонці• 13 июня 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Я не согласна.
О чем вы?
Математику? Хіба в таблиці переводу балів таке є?
Викасикрет• 13 июня 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Ви з дуба впали?
Я?
Даха-сваха• 13 июня 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Вот!!!!
Об этом и я пишу
Ви багато хочете від підлітків. Вчителі з тим дистанційним навчанням повністю втратили контроль над ситуацією. Тести готові з інтернету викладають - так а чому б і не списати? Не можуть бути винні тільки учні. Провал спільний. Треба вигрібати з цього, але...
Молчалка• 13 июня 2023
Син сказав що сам винен , що погано вивчив комбінаторику. Але він і хімію здавав, і там були не легкі завдання. Тому що маємо, то маємо
ШобВам_КакНам• 13 июня 2023
Ответ дляДаха-сваха
Естественно, родители и ребёнок святые.
Виноват учитель
И что, что готовые тесты? Это повод списать?
Но родители ж требуют хороших оценок, поэтому списывают, что б в глазах родителей быть отличниками.
Даха-сваха• 13 июня 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Ну так. Батьки винні. Вибачте, але дистанційне навчання - не моя забаганка. Відповідальність спільна. Але вчителі роблять вигляд, що то не їх проблема. Дав тему сяк-так, дав тест готовий з інтернету і все. А воно так не працює.
Даха-сваха• 13 июня 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Естественно, родители и ребёнок святые.
Виноват учитель
Це спокуса списати. Батьки - придурки. А вчителям зручно не помічати, що учні списують. Ще раз - відповідальність спільна.