Птица Говоруша• 13 июня 2023
Нмт сьогоднішній математика
Як здали ваші діти математику сьогодні?
Молчалка• 13 июня 2023
Десь писали що інструктори давали списувати на нмт. Син каже, що яке там списування, було 6 інструкторів , всі ходили між рядами, або знаєш, або ні.
ШобВам_КакНам• 13 июня 2023
Ответ дляХвігура мічти
Ви вважаєте, що я повинна сидіти і контролювати, чи списує моя дитина під час тесту? У мене може бути своє бачення, а у дитини своє. І повірте, я дуже багато роблю для того, щоб зацікавити дитину в навчанні. Але умовно, якщо Маша, Саша можуть списати не напрягаючись, то чому вона не може? Моя би так відповіла.
Потому что ты не Саша или Маша и тебе липовая оценка не нужна.
Смысл в этой оценке, если она не твоя.
А еще существует академическая честность.
В многих университетах за такое отчисляют
Смысл в этой оценке, если она не твоя.
Хвігура мічти• 13 июня 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Смысл в этой оценке, если она не твоя.
Думаю, що в університетах діти вже розуміють свою відповідальність. А діти 11-13 років(з мого оточення) будуть списувати при можливості. На жаль.
ШобВам_КакНам• 13 июня 2023
Ответ дляХвігура мічти
Потому что родители им в били в головы, что оценка важнее знаний.
Поэтому да, списывают, что б порадовать маму с папой
Ноу коммент• 13 июня 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Це ви зараз про яку країну? В Україні війна, якщо що
Наша школа весь рік очно навчалась.
Київ
Ноу коммент• 13 июня 2023
Ответ дляДаха-сваха
Не всі в Києві, шановний. Не міряйте всіх однією міркою. Дивіться ширше. Проблема з освітою, її якістю величезна. Програма перевантажена. Навчатись важко, а ще й ковід-війна і так по колу вже четвертий рік. Але МОУ нічого кращого не придумало, як ускладнити все ще більше. На трудах досі шиємо фартухи і спідниці. От кому це потрібно? Замість нормальних уроків сучасної інформатики нещасні 35 хвилин на тиждень. Зате є ті кляті труди, аж двічі по 35 хвилин на тиждень. Все, дискусію припиняю. Не бачу сенсу. Досвіду складання нмт ще не мали. Старшокласникам щиро співчуваю.
Тут потрібно зрозуміти, що дитина і її освіта потрібна найбільше батькам. І з цього виходити.
Не подабається школа - змінити. Не подобається інша, або немає вибору - є купа шкіл дистанційних і непоганих, ще й недорогих. Або організовано скаржитись - це дає результат.
Я своїм дітям обирала і шукала. Переводила, коли потрібно було. Це при нестачі коштів навіть.
У моєї меншої в 3 класі інформатика - робили в травні програму для мультика. Школа сама звичайна, проста. Програма не НУШ.
На трудах вони роблять багато цікавого, і того, що в житті згодиться.
А старшому якщо труди були не потрібні - перевели в ліцей, де їх взагалі не було.
Ні малювання, ні співів, ні трудів. Зато інформатика з програмуванням на Пайтоні.
Але задля цього потрібно було все кинути і переїхати.
Птица Говоруша
• 13 июня 2023
Ответ дляНоу коммент
Це дуже цікаво, але зовсім не по темі. Я помовчу про якість освіти моєї дочки і як я на це поклала життя, і що? До чого тут нмт , дивна тенденція мін освіти ускладнити тести, але до цього не додати знань у програмі? Ми вже таке проходили. Дочка вчилась у англ школі спец рівня. З вчителями англійської була проблема якийсь час. А тести потрібно здавати спец рівня, інакше перевелуть у збірну загальну групу з англ, і сенс тоді в цій школі. але знань школа не дала, щоб здати ті тести. Нічого не нагадує з сьогодення? Так, звичайно, я знаю, що освіта моєї дитини то моя справа і обов´язок, тому в нас з´явився найкращий репетитор, який їй поклав такі знання, що тепер з сертифікатом аелтс дочка ще й підробляє
Ноу коммент• 13 июня 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Знайдіть теми кожного минулого року.
Кожний рік одна й та сама - ЗНО/НМТ важче ніж раніше. І так само всі пишуть.
Я перший раз це помітила з племінницею до Ковіда. Потім через рік з племінницею. Потім ще через рік з сином. Потім хресник і цього року племінник.
Але якщо дитина вчиться - вона здасть. Хай не на вищий бал, але високий.
А якщо всі здали погано - а таке було один рік з ЗНО з англійської - то всі в рівних умовах. Так само як перший рік з Ковідом теж було.
На топ спеціальності все одно йдуть найкращі. На контракт звичайних спеціальностей потрапляють практично всі бажаючі. І життя йде далі.
А паніка все одно щороку однакова. Тому що ми мами, ми хвилюємось - доречі інколи більше ніж наші діти.
Ответ дляНоу коммент
А можна Вас попросити «поділитися» школами дітей, якщо Ваше місто Киів. У молодшої ( 5- й клас) в школі повна печаль, це скоріше відвідування , єдиний плюс, в тому, що поряд з домом, у війну не наважилася переводити десь далі. Як результат англійська, математика і українська додаткові оплачувані заняття.
Ноу коммент• 14 июня 2023
Ответ дляIncol
Молодша в початковій школі і ми шукали учителя. Програма йшла ’в нагрузку’ і сподобалась, в тому числі як викладає вчитель. Програма Крила.
По старшій школі - будемо дивитись по педскладу і програмі, тому що за пару років все змінилось, а ще влітку буде мінятись керівництво. Сама школа сама звичайна.
Старший вчився в Науковій зміні. Вже закінчив. Задоволений. Але як в війну - не знаю.
Потрібно питати саме з Вашої паралелі і саме на зараз. Бо ситуація міняється через війну.
Якщо хочете серйознішу підготовку - потрібно на сильні школи/ліцеї дивитись. Але там конкурс. І питати як проводять онлайн.
Птица Говоруша
• 14 июня 2023
Ответ дляIncol
В ліцеї інтелект, найкращому найсильнішому, у всіх, хто має 200 , репетитори. Програма дійсно дуже сильна. Але самому можна не впоратись, а школа не встигає кожному індивідуально доносити надскладний матеріал. Дочка має одногрупницю на підготовчих курсах, то вона з нею ділиться завданнями з математики, і там відчутно вище рівень за дочки фізмат. А її фізмат теж далеко не простий , з власною програмою, то казарма під назвою Математика , батьків на поріг школи не пускають, щоб не дай боже корупції не влаштували, та і контактів вчителів нема, крім класної
Так що принашій освіті репетитори у всіх, різниця в тому, якого рівня , і що це дасть дитині , намальовані цифри у вигляді оцінок, чи справжні знання. От наприклад дочка з цією подружкою з інтелекту з їхньою математикою без проблем вступили до провідного держ технічного вузу єс
Ноу коммент• 14 июня 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Син вчився в Науковій зміні матклас
Репетитор був лише з укр мови по твору. По інших предметах не було репетиторів
На курси не ходив. Тобто ліцей + сам.
Здав англ на 200, мову 195, фізику 198, математика 198.
Не у всіх були рппетитори в групі. Багатьох готували в ліцеї вчителі - курси були. Син на них не ходив.
На курси не ходив. Тобто ліцей + сам.
Птица Говоруша
• 14 июня 2023
Ответ дляНоу коммент
Син вчився в Науковій зміні матклас
На курси не ходив. Тобто ліцей + сам.
В якому році здавав зно?
Птица Говоруша
• 14 июня 2023
Ответ дляНоу коммент
То з минулого життя. До ковідної кількарічної дистанційки, до війни
Ноу коммент• 14 июня 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Ковід якщо що в 2019 почався. Локдауни були в Україні з 2020 з зими.
Син півтора року вчився з Ковідом.
Птица Говоруша
• 14 июня 2023
Ответ дляНоу коммент
Син півтора року вчився з Ковідом.
До нас ковід дійшов в середині 20 року, і карантини і дистанційки були не роки, як зараз. Не порівнюйте, то зовсім різні рівні освіти
Ноу коммент• 14 июня 2023
Ответ дляПтица Говоруша
В 2020 році ще й дистанційок не було спочатку. Були просто локдауни.
Перший локдаун почався 12 березня. І тривав пару місяців.
Тоді навчання взагалі не було. Племінник як раз 11 клас закінчував.
Нагадаю - син і тепер вчиться, а ще у мене є менша, яка весь цей рік ходила в Києві в школу. Тобто є з чим порівняти.
Плюс вже всі навчились дистанційно навчатись. Є купа онлайн шкіл, майже всі курси підготовки перейшли в онлайн. А тоді такого не було, все тільки починалось. Не навчання було а що попало - бо не було досвіду і ніде було його позичити.
Максим-7466• 14 июня 2023
Ответ дляIncol
Київ - велике місто...
Птица Говоруша
• 14 июня 2023
Ответ дляIncol
Дякую, досить інформативно, навіть не здогадувалася.
Згадала фразу з відомого фільму ’ що б ми без вас робили’
Мочалкин блюз• 14 июня 2023
Син здавав НМТ сьогодні, перша зміна. Всі пробні ЗНО 190-195. Вчитель постійно з дітками в класі займалася. Консультації на канікулах і двічі на тиждень після уроків, два тижні займалася по годині перед НМТ. Результат сьогодні 155 балів. Серед всіх знайомих сьогодні це найкращий результат (хоча сьогодні здавали всі відмінники). Батьки з результатів сьогоднішньої математики в шоці. Переконалася, що зробили правильний вибір, поступивши за кордон. Здавав мультитесту лише, щоб перевірити свої знання.
Птица Говоруша
• 14 июня 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Сьогодні дочки подружка писала в Празі. Відмінниця ліцею Інтелект. Поступила тут в технічний державний університет, блискуче здала тести. Нмт здавала для довідки у вуз, потрібен просто факт здачі. До нмт їх готували дуже активно. І це інтелект, який завжди перший у рейтингах. Математика 187, де помилки, не розуміє, все вирішила, перевірила. Вчитель був впевнений у 200. Сьогодні 2 зміна
Мочалкин блюз• 14 июня 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Так. Син теж не розуміє, де помилки. Знайшли відео розбору сьогоднішніх завдань, три помилки в завданнях на 1 бал. Решта не зрозуміло. Складні завдання виконано правильно.
Однокласниця здала укр. мову 200, історія 200, математику 152 (дівчинка справді дуже велика розумниця, теж здивована результатом з математики).
Играю у края• 14 июня 2023
Ответ дляВикасикрет
Тупые. ’Баба Люба орков:
Спалила
Накормила
....
Это нормальные вопросы для нмт?
Спалила
Накормила
....
Это нормальные вопросы для нмт?
Вы шутите?
Играю у края• 14 июня 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Нет слов, так жалко детей и родителей. Вот зачем такое делать. Они спохватились с прошлых легких тестов и навернули уже по полной. Надеюсь, хоть конкурсные балы понизят. Учиться ж будет некому
Так это и есть цель. Вузы сокращать. Стране нужны рабочие руки, а не офисные работники. Об этом эксперты говорили ещё зимой, помню вебмнар по нмт...