Мама Карло• 13 июня 2023

Нарощення волосся хто робив?

Хочу наростити чілку (не знаю як правильно на укр мові) яку відрізала 2 роки назад і вона зараз відросла ні туди ні сюди. Торкається нижньої щелепи і цим підкреслює широку нижню частину лиця. Хто нарощував волосся чи своє не пошкодилося? Хочу зробити тільки загущення скроневої зони.
Сундучок с каникулами• 13 июня 2023
Нарощувала 2 роки
Своє обламуєтся при цьому постійно через навантаження.
Зняла. Відростила своє
Рада 🙏
автор Мама Карло • 13 июня 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Нарощувала 2 роки
Зняла. Відростила своє
Рада 🙏
Дякую
Сундучок с каникулами• 13 июня 2023
Ответ дляМама Карло
Дякую
Ну і це мені коштувало чималих грошей корекції в часу
автор Мама Карло • 13 июня 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Я також довго вагалася бо сама маю великі витрати на фарбування в техніці, тепер почула відповідь хоч від когось)
Нафаня Маня• 13 июня 2023
подруга робила штучним волоссям ( і робила натуральним раніше теж).
їй дуже подобається

https://instagram.com/afro_by_levi?igshid=
Пилосмок працює• 14 июня 2023
5 років нарощую 70 грамм для загущення, змогла відростити своє. Якшо нарощувать багато, то вважаю небезпечно.