Булькаю• 13 июня 2023
Вчителі зарубіжної літератури
Вітаю. Чи обрали ви підручники за новою програмою. Який краще обрати. Зарубіжну літературу перший рік дали в навантаження.
Гарантую неперелевки• 13 июня 2023
Модельна навчальна програма йде на 5-6 клас. Якщо у вас 6, то берети автора, по якому вчилися у 5 класі ( значить вибрали його програму). Якщо 5 - то можете залишити минулорічного автора. А можете вибрати іншого.
Уси Пуси• 13 июня 2023
Верочка 100%• 13 июня 2023
Ответ дляУси Пуси
Відповім як мама.
У нас в цьому році було вперше укр мовою зарубіжна. Онлайн підручник був таким
В нас зарубіжка українською завжди була :)
Уси Пуси• 13 июня 2023
Ответ дляВерочка 100%
У нас все предметы преподавались на русском языке.
Учебников на украинском в библиотеке нет.
Были онлайн учебники.
Булькаю
• 14 июня 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Мені дали 9-11 клас
Гарантую неперелевки• 14 июня 2023
Ответ дляБулькаю
Мені дали 9-11 клас
Якщо у вас 9-11 клас, то в бібліотеці є підручники 2015-2016 року. Нових вам ніхто не надрукує. Йдіть туди, дивіться авторів. Тому вам і вибирати нема чого. Вибирають підручники на 5 класи і на перші. Через рік будуть вибирати на 7 -9 класи НУШ.
Булькаю
• 14 июня 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Я простотз досвіду вчителів хотіла дізнатися, який підручник кращий)