Думаю, може сходити. Глянула фото результатів і задумалась, чи мені таке треба)
Це у них типу зовсім без спорту худнуть чи чому такий вигляд після? Чи шо швидко?
Success2013• 13 июня 2023
Ответ дляЧто_по_чем
Невозможно за 2 месяца похудеть на 18 кг. я о посте 1 фото 1.
На звадених так худели,только потом там был не один смертный случай.Но СТБ про это молчит.
FluffuRana• 13 июня 2023
Ответ дляЧто_по_чем
А якщо і можливо, то дуже шкідливо. Жесть якась