Душка-свекрушка)))• 13 июня 2023

Танці для дорослих

Куди податися в 40+, щоб навчитися танцювати? Хочу спробувати бальні, але то дорого, бо ж індивідуальні в парі. Подобаються східні танці, теж хотіла б спробувати.
Порекомендуйте, де в Києві таку активність знайти?
Правий берег від Теремків до Центру. Або Русановка теж нормально.
Дуже дякую.
автор Душка-свекрушка))) • 13 июня 2023
В дитинстві танцювала, тож не поліно 😅 база є.
автор Душка-свекрушка))) • 13 июня 2023
І точно щоб не хіп-хоп, пілон або регетон. Навіть не подобається, як виглядає 🙈
Джулияробертс• 13 июня 2023
А йдіть в бальні. Надихніться фільмом з Гіром і Лопез! Це красиво...
Сито для думок• 13 июня 2023
Бальні не обов´язково в парі, соло теж можна танцювати.
автор Душка-свекрушка))) • 13 июня 2023
Ответ дляДжулияробертс
Я б пішла. Та до кого?
автор Душка-свекрушка))) • 13 июня 2023
Ответ дляСито для думок
Ну таке. Гарно це виглядає в парі. І відчуття теж різні, соло програє сильно.
Джулияробертс• 13 июня 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Латина ні. Можна соло. Стандарт вже в парі краще.
Бідося• 13 июня 2023
Латино-американські, самба, наприклад. Бачата. Можна танцювати без пари. Я на такі і ходжу, тільки не в Києві.
Бажаю вдалих пошуків. Київ великий, думаю, швидко знайдете і близько до дому.
автор Душка-свекрушка))) • 13 июня 2023
Ответ дляБідося
Дяка! Бачату я вмію, вчилася і потім на танцполі теж з партнерами. Але хочеться вчитися далі ще і іншому ☺️
Я-ваш шанс• 14 июня 2023
Колись бальні були у будинку поруч з Вернадкою. Перший поверх житлового будинку. Якщо стояти обличчям до Вернадки, то праворуч.
Для дорослих (я туди студенткою ходила).
Не знаю, чи ще є, я тепер на іншому березі живу.
Сито для думок• 14 июня 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Для того, щоб навчитись танцювати неважливо як це виглядає з боку і які відчуття.
автор Душка-свекрушка))) • 14 июня 2023
Ответ дляСито для думок
У всіх по різному. Мені важливо 🙃