задумчивая мордочка• 14 июня 2023
Где, в каких местах с вами знакомятся европейские мужчины?
Лялька в колисці• 14 июня 2023
Везде знакомятся - на улице (в стиле как пройти в библиотеку/банк/магазин), в очереди в булочной, в парке, в бассейне, в самолете. Что самое смешное, у меня ещё и ребенок маленький, многих это смотрю не останавливает😅 Но я тут живу уже пару лет и язык знаю, выгляжу хорошо)
САМ_ТАКОЙ• 14 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Яка країна? Німці та французи взагалі на вулицях не знайомляться
Лялька в колисці• 14 июня 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Германия) Кто вам сказал?)) Немцы очень знакомятся и так было всегда, я в Германии училась в университете и тогда тоже уже отбоя от мужчин не было)
И муж у меня немец)
Copy-Paste• 14 июня 2023
Ответ дляАшотакоя
Ну, як мінімум житло може бути чоловіка. А на решту - жінка заробить легко. Тому непоганий варіант. Хоча, щасливим шлюб не буде швидше. Вони відсторонені. Немає душевної близькості. Як сусіди. Але як тимчасовий варіант може бути.
Ну і винятки з правил бувають, але мало.
Ви б трохи пожили в Європі і взнали що мати житло дуже дороге задоволення. Дешевше знімати житло чим бути володарем хати чи квартири бо по перше там податки на майно а по друге володар майна повинен його модернізувати раз на декілька років. Так що невигідно мати майно.
А знімати вигідно і мобільно для роботи те що ти не прив´язані до майна.
Винятки бувають але мені зустрічалися і водій потяга із замашками графа. Як і представник аристократії третій син, у самого миша в холодильнику здохла, але гонору вище криші.
САМ_ТАКОЙ• 14 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
И муж у меня немец)
Дуже дивно. Я жила у Франкфурті 2 роки і 3 в Парижі, мені самі німці та французи казали, що в них не прийнято підходити на вулицях, навіть можна розцінити як вторгнення у приватний простір. Томц всі знайомства або бари, спортзали, або сз.
Ашотакоя• 14 июня 2023
Ответ дляCopy-Paste
Тому що не перший раз зустрічаю думку що ЗА бугром всі чоловіки мріють про середньо статистичну жінку котра навіть не знає мови але він її чекає. Брехня!
Тому що ті хто має гроші розуміє що якщо чоловік не знайшов собі жінку то або він не по дівчаткам, або там тарганів вище кришки.
І чоловік що має гроші одружується тільки з грошима. Для всього іншого є коханки.
І самостійна жінка шукає партнера а не шию. Шию якраз шукають ті хто ніфіга не вміє і не знає.
Я самостійна жінка, але нафіг мені потрібен партнер? Мені чоловік потрібен, олд скульний, щоб сімʼю забезпечував. А те що я заробляю, то лише моє бажання, а не обовʼязок в сімʼї.
Що-що, а партнер для чого взагалі? Для сексу? Щоб не скучно? Так я тоді краще буду в букетно-конфетному періоді, отримуючи максимум задоволення :) але сімʼю партнерську - та нафіг воно треба?
САМ_ТАКОЙ• 14 июня 2023
Ответ дляАшотакоя
Це дуже непопулярна позиція серед європейських чоловіків
Голена блондинка• 14 июня 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Да, согласна!Я привыкла к вниманию мужскому где бы не находилась в Киеве,неважно где :кафе ,спортзал да и просто улица.А здесь в Германии,такое впечатление,что им всё равно на симпатичных девушек)
Я думала,что ,наверное, после начала войны постарела и не очень выгляжу, но когда приехала в Киев и вышла на улицу, то поняла,что все ок. Наши мужчины-лучшие.
Лялька в колисці• 14 июня 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ну у меня так))
В барах знакомства one night stand, в спортзалах все-таки большинство категория 25-30, не старше и турки))
На СЗ да, большинство знакомится на СЗ
задумчивая мордочка
• 14 июня 2023
Ответ дляCopy-Paste
У Польщі таких заморочок з житлом нема
Голена блондинка• 14 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Только не говорите,что это Германия:))
САМ_ТАКОЙ• 14 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Ну у меня так))
На СЗ да, большинство знакомится на СЗ
В барах не завжди one night, як раз зі своїм там і познайомились, в компанії спільний друзів правда, та і він австрієць)
Ашотакоя• 14 июня 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ага, особливо в самотніх чоловіків, які часто повіями перебиваються))) і ще трясуться що жінка роздіне при розлучені, хоча там нічого особливого і немає. Вони нічого жінці запропонувати не можуть, ні в моральному, ні в фінансовому плані, а гонору… а потім в 45+ дітей раптом їм треба кров з носа) інколи розмовляю з ними і думаю, то такий ідіотизм чи що це таке?
САМ_ТАКОЙ• 14 июня 2023
Ответ дляГолена блондинка
Только не говорите,что это Германия:))
Ну ось я теж не вірю, бо бачила на власні очі і не один раз мені казали, що в них не прийнято на вулиці взагалі і до мене на вулиці ні разу не підходили, в барах, спортзалах так, ще в аеропорті.
задумчивая мордочка
• 14 июня 2023
Ответ дляГолена блондинка
Только не говорите,что это Германия:))
Человек может мягко говоря преувеличивать
Лялька в колисці• 14 июня 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Я во вкусе немцев😀🙈
САМ_ТАКОЙ• 14 июня 2023
Ответ дляАшотакоя
Ось так і є. Чи шукають якусь жінку шоб було, таку щоб 50/50 і далі повії для душі))
Голена блондинка• 14 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Я во вкусе немцев😀🙈
Значит я для них слишком красивая
САМ_ТАКОЙ• 14 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Я во вкусе немцев😀🙈
Так у нас багато тих, хто до смаку, я теж блондинка з голубими очима, але ж це не про зовнішність, а про персональний простір, який не прийнято порушувати, яка б не була там Джолі
Лялька в колисці• 14 июня 2023
Ответ дляГолена блондинка
Значит я для них слишком красивая
Наверно у вас типаж не тот) Попробуйте в другой стране))
Лялька в колисці• 14 июня 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Подойти спросить где тут фольксбанк это не нарушение личного пространства)
Понятно если буркнуть нихт ферштейн или кайне анунг, никто гнаться не будет🤣
Голена блондинка• 14 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Ну да, не тот, в отличие от немок, у меня есть талия и грудь 3 размера
Голена блондинка• 14 июня 2023
А если задуматься, то за 1,5 года я встретила на улице может 2-3 немца,которые показались интересными. Они другие.
Лялька в колисці• 14 июня 2023
Ответ дляГолена блондинка
А какие вам интересны?🙈
САМ_ТАКОЙ• 14 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Ну по факту після цього вони ідуть у банк чи ви біжете вслід викрикуючи ви хайсен зі ?🤣
Голена блондинка• 14 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
А какие вам интересны?🙈
Даже не знаю, мой муж совсем не соответствует моему идеалу мужчины. Наверное, химия важна. Ну и я уже не в том возрасте,чтобы с первого взгляда влюбляться, прекрасно понимаю,что без знания языка ничего не выйдет. У меня сейчас ,например, сосед одинокий немец ( разведен), но я с ним даже не общаюсь. И у него огромное пивное пузо. При этом часто у моего фермитера селятся рабочие-хорваты, поляки, словаки-они более живые и эмоциональные, не знаю даже как объяснить, но импонируют больше. Может и язык мне поэтому не идёт, нет контакта с местным населением и желания даже нет что-то менять.
Кіма кепка• 14 июня 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Я не в Европі, моя подруга і кума там(гарні, самотні) , кажуть що взагалі ніхто не знайомиться, а я читала що наших там з руками й ногами розбирають, то де їх ловити?
На советчице небось читали
Борода• 14 июня 2023
В Данії ніхто на вулиці не знайомився. Зараз на Кіпрі, то підходять зрідка буває, але буває й так, що з вікна машини щось кричать, неприємно, чесно кажучи
Кіма кепка• 14 июня 2023
Ответ дляГолена блондинка
Закордонні принцИ шукають ту, що буде покірно жрати готувати і в попу дути. На руках носити вони можуть ту, що розмовляють з ними на одній мові і гарно заробляють. Будемо дивитися правді в очі.
Как раз таки наоборот, не ищут европейцы кухарок