Олена Oza• 15 июня 2023

Новости "запоребрика"

Vale29• 15 июня 2023
Ответ дляElena_MZ_1979
Эти люди окружают меня в повседневной жизни. Я не хочу слышать мат и оскорбления, при том, что им еще весело. Раньше за это банили, а теперь норма! Когда деградировать так успели?
Як перші ракети полетіли, так і встигли. Усі скарги до росії. Вас я так розумію не обстрілюють чи ви із-за порєбріка пишете?
Strelka_007• 15 июня 2023
Ответ дляnezhinka
Мразота, кажу, щоб за генними мутаціями ваших дітей увесь світ дисертації писав.
Оце в цитатник, дякую!
winter2011• 15 июня 2023
Ответ дляElena_MZ_1979
в балалайні вас можуть ’окружать’ виключно високоморальні люди , що вас тримає?
tarveldy• 15 июня 2023
Ответ дляkuskus
А за матюки тепер не банять?
якщо це стосується русні, то чи адміни лояльні чи матрьохи не так стараються
Anjutka-Anjuta• 15 июня 2023
Ответ дляЛенаА
Я тоже так прочитала 😂
я только после этого вашего поста перечитала и поняла что он-то там на самом деле не кондожопский
rybka21• 15 июня 2023
Ответ дляStrelka_007
Коли про безцінний внесок Толстого з Достоєвський буде? Чи вже було?
Чайковського ще не згадували?
Чайковский українець
nezhinka• 15 июня 2023
Ответ дляwinter2011
Правильно, давайте тепер виганяти всіх, хто проти засилля нецензурщини.
Anjutka-Anjuta• 15 июня 2023
Ответ дляElena_MZ_1979
Удалено администрацией...
а никак мы не собираемся выходить из этого состояния, потому что в нашей реальности когда хоть что-то веселит - это уже отлично
Strelka_007• 15 июня 2023
Ответ дляrybka21
Чайковский українець
За яким критерієм ви це визначили? Який його внесок в українську культуру і державність?
winter2011• 15 июня 2023
Ответ дляnezhinka
можете посилати виключно лучікі добра в сторону країни -вбивці
rybka21• 15 июня 2023
Ответ дляStrelka_007
Він за походженням українець. А вклад його - в світову культуру
kvitanka• 15 июня 2023
Ответ дляElena_MZ_1979
А развязанная россией война Вас не смущает?
kvitanka• 15 июня 2023
Ответ дляrybka21
А хуйло то матюк?
Бо весь світ вже так називає
То файний епітет
Strelka_007• 15 июня 2023
Ответ дляrybka21
Половина тих чуваків що зараз нас бомблять за походженням українці як мінімум на 25% (бабуся чи дід в роду точно знайдеться). А місцеві колаборанти взагалі часто етнічні українці.
Походження такий собі аргумент ’українства’. Він все життя тягнувся за блиском імперії, до відомості і слави, до рос.еліти за протекцією, навіть прізвище змінив щоб відповідати шляхетному оточенню того часу.
rybka21• 15 июня 2023
Ответ дляStrelka_007
То не він змінив, а його дід.
Якщо талановита людина тягнеться до відомості та слави, це щось не нормальне?
До чого тут колаборанти, чувак писав геніальну музику. Доречі, багато саме в Україні. І перетворення київського музучилища на консерваторію відбувалося за його участі.
Strelka_007• 15 июня 2023
Ответ дляrybka21
То не він змінив, а його дід.
Ну, от консерваторія так, дійсно внесок вагомий. Але сам себе він не вважав українцем, хоч і жив у сестри часто, і писав тут. Кацапня його вважає руцьким.
rybka21• 15 июня 2023
Ответ дляStrelka_007
Кацапня і українців вважає заблудшими нєправільними руськімі. І мене, і вас. То що, будем з ними погоджуватись?
Strelka_007• 15 июня 2023
Ответ дляrybka21
Важливо лише те ким ми самі себе вважаємо. Будуть люди - буде Україна вільна і незалежна.
nezhinka• 15 июня 2023
Ответ дляwinter2011
Або розширювати словниковий запас, щоб уміти виражати емоції не матюками.
freedom_2015• 15 июня 2023
Ответ дляk1488
Перепрошую за мати, більш не буду)))
вогонь
Апель-синка• 15 июня 2023
Ответ дляkuskus
А за матюки тепер не банять?
после того, как русский военный корабль пошёл на....
маты в их адрес уже не маты.
Another Lyolya• 15 июня 2023
Ответ дляElena_MZ_1979
Ви, мабуть, дуже особлива людина, якщо чуєте надрукований текст))
winter2011• 15 июня 2023
Ответ дляnezhinka
Бог в помощ
Miafka• 15 июня 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Та ж яка падла дизлайки тулить під таким коментарем?
Не знаю,хто ці нелюди. Сруські зараз не міняють азовців, бояться їх, як вогню. Червоний хрест бездіє. На фото він праворуч… До/після
Mira29-c3c3• 15 июня 2023
Ответ дляMiafka
Який красень За що ж ті нелюди так знущаються над ними? За те ,що стали на захист своєї землі?
Вибачте,а що говорить українська сторона,є якісь шанси?
Amalpi• 16 июня 2023
Ответ дляStrelka_007
100% украинец)