Евга-9246• 15 июня 2023

А які у ваших другокласників успіхи в навчанні в цьому році?

Забрала той табель, що там самі галочки біля предметів, і я в шоці. Галочок менше, ніж пропусків. Навіть таке типу - читати і переказувати - нема галочки. Хоча я ж знаю, що нормально читає, розуміє і переказає.
А у вас як?
иркин• 15 июня 2023
Всі ці питання задавайте вчителю.

Irusik-0874• 15 июня 2023
а у моего везде галочки. А он ни хрена не знает
_Анна_83• 15 июня 2023
А зачем вам эти галочки?
Natalisa7613• 15 июня 2023
Не дивно,вам он скільки років,а таке написали,що зрозуміти важко.
marata• 15 июня 2023
В мого скрізь галочки. Не знала, що можуть бути пропуски, торік не давали такого в 1 класі
автор Евга-9246 • 15 июня 2023
Ответ дляиркин
Всі ці питання задавайте вчителю.
Ну я ж не задаю вам питання ’чому’, там двічі звучить інше питання, чи не так?!
автор Евга-9246 • 15 июня 2023
Ответ дляNatalisa7613
У вас є другокласник?

Natalisa7613• 15 июня 2023
Ответ дляЕвга-9246
У вас є другокласник?
Були.Це так важливо?
автор Евга-9246 • 15 июня 2023
Ответ дляNatalisa7613
Були.Це так важливо?
Ну якби зараз був, ви б одразу зрозуміли про що, як інші мами, які тут відписались. А так да, вам нічого не зрозуміло. Зате вставити свої 5 в темі, яка вас не стосується, не полінились)
автор Евга-9246 • 15 июня 2023
Ответ для_Анна_83
А зачем вам эти галочки?
Ну це ж показник успішності. Що розуміє, що ні і треба підтягти. Як це ’для чого’;)
kvito44ka• 15 июня 2023
Так, дивна система оцінювання. І оцінок немає, одні галочки)
diron• 15 июня 2023
Що саме здивувало Вас в табелі? Несформовані компетентності? То до вчителя. А тут відповіді будуть різні. У когось всі галочки,у когось половина.
автор Евга-9246 • 15 июня 2023
Ответ дляdiron
От і цікавлять саме ці відповіді.
автор Евга-9246 • 15 июня 2023
Ответ дляkvito44ka
Краще б вже оцінки ставили, а то якась фігня
diron• 15 июня 2023
Не хвилюйтеся! Рік був дуже важкий. У дитини все сформується до 4 класа.
olya8385• 15 июня 2023
Мене здивувало що на музиці галочки немає, хоча співав, сиділа поруч, по читанню всі палички, але він ненавидить читання, тому не дивно, а загалом більшість галочок
Шпетна дівка• 15 июня 2023
Табель Ок, всі галочки присутні ,, жирні,, а там де потрібно опрацювати чи допрацювати -3 галочки маленьких , але там такі зауваження , висмоктані з пальця ))) дитина читає суперово і переказує і розуміє , найкраще в класі , але вчителька оцінила по-своєму 🤔

Там ще ті галочки , треба вміти правильно інтерпретувати )
автор Евга-9246 • 15 июня 2023
Ответ дляolya8385
О, це теж. Точно знаю, що співає, уроки музики любить, а галочки немає.
автор Евга-9246 • 15 июня 2023
Ответ дляШпетна дівка

В нас такого взагалі нема, щоб жирні чи декілька. Просто або є, або немає. Вчитель теж нічого не роз´яснила, тикнула той табель і сушіть голову. Завтра буду дзвонити

olya8385• 15 июня 2023
Ответ дляЕвга-9246
Оцінки лише в п´ятому, і то не з першої чверті
Шпетна дівка• 15 июня 2023
Ответ дляЕвга-9246
Я мала на увазі , не по 3 зразу галочки , а три галочки всього на весь табель маленьких по розміру (не жирні)) , тобто це показники на доопрацювання .
MagaMama• 15 июня 2023
У моєї є усі потрібні галочки. На декілька більше, ніж після 1 класу - нові навички опрацьовано.
_Анна_83• 16 июня 2023
Ответ дляЕвга-9246
Ну вы же сами написали, что табель и реальность отличаются. Вы это осознаете.
Поэтому какая разница что стоит в табеле?