придумати чим замінити такий сніданок рівноцінно по БЖУ?
50 гр слабосоленого лосося, три яйця, 10 гр олії в салат і одне не велике авокадо ?
Ответ для__Jane__
А не багато для сніданку? Одне середнє авокадо? Три яйця....це ви собі чи чоловікові? Творог можна замість яєць або сирники, але не смажені на олії,а в духовці і з еритрітолом, а не цукром.
Забула дописати, без любого виду цукру, в тому числі глюкози, фруктози, лактози
Ответ для__Jane__
Можна млинці з сиром( млинці по Дюкану на вівсяних висівках
Ви зрозуміли моє питання? Вівсянка в млинцях ніяк не вписується в бжу сніданку
Ответ для__Jane__
еритрітол- це не цукор,не фруктоза і не лактоза). Це хімічна сполука,яку добувають з кукурудзи, солодка,як цукор, але має 0 калорій
При чому тут еритрол, я вам про творог
Ответ дляVoblochka-26
салом замените
это кето?
Ні, не кето.
Я не їм свинину
Valentina0701• 16 июня 2023
Ответ для__Jane__
Вот мне тоже кажется, что тут на двоих)
Ответ дляалергирина
Це сніданок для мужика. Перепрловиньте
Що ще зробити?
Ответ дляалергирина
Нічого. Цього забагато дуже
Кому забагато?)))
алергирина• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Кому забагато?)))
Ви розмістили свій пост в рубриці дієти. Так? Для жінки будь якої комплектації, яка притримується калоражу або худне, або просто на ПП це дофіга на сніданок.
Ответ дляалергирина
Хто таке сказав? Ви дієтолог, лікар, тренер, спортсмен, нутриціолог? По яким критеріям ви визначили що це дофіга? Ви знаєте мій денний калораж і навантаження?
алергирина• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Я людина яка схудла на 30 кг. Людина яка перепробувала всі дієти на світі. І це дофіга сніданок.
Як вам не дофіга то добавте мороженку)))
Ответ дляалергирина
Мені не потрібно добавляти мороженку, як і вам розповідати дофіга чи не дофіга якщо ви в цьому не розбираєтесь і вас не питали багато це чи ні
алергирина• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Так ви все знаєте, нащо поради питати.Всім грубите. Всі ж нічого не розуміють. Ніхто не написав що щось добавить, вас це не влаштовує. Щасти вам )))
Ответ дляалергирина
А питання було про щось добавляти?
Що значить всім грубити?
Ви почали грубити першою: розповідати те що ви мені розповідаєте це і є грубість, запам‘ятайте
Що значить всім грубити?