Мастер Класс• 16 июня 2023

Чоловік автослюсар, в яку країну краще виїхати, щоб знайти швидко роботу?

з/п від 1тис.дол (менше - і в Україні можна заробляти)
Я готова на упаковку/ сканер/ склад одягу/торгівля.
Дитині на наст. рік поступати у ВУЗ, можливо тоді розглядати і навчання за кордоном, яке ми зможемо потягнути(!)

Схильні до Польщі, але щось почитала тут відгуки, там капець з роботою, але може це тільки на форумі капець, а наші ж там живуть, навчаються..
Чехію, Словаччину теж не рекомендують, про Німеччину
теж відгуки різні (це поки соціалка ще є, а далі хтозна)

Після 24.02 не виїжали. За соціалкою не женимось (як бонус звісно буде приємно), головне, щоб була робота з достойною з/п, щоб могли зняти житло + прожиття + ну і щось відкладати.
Ми на роздоріжжі від не знання куди їхати((
(Рішення приняли, живемо в 100км від сусідів.)
Love_Love_Love_• 16 июня 2023
В США виїжайте якщо хороший спеціаліст
Броніки для Моніки• 16 июня 2023
Франція, роботи багато , освіта безкоштовна. Але мову потрібно вчити
Гарантую неперелевки• 16 июня 2023
Сша
КарамбОлька• 16 июня 2023
Німеччина. А його випустять?
Всех в сад• 16 июня 2023
В нас своє СТО, ми і тут в достатку живемо. Але чоловік профі і всі його працівники.
Залізний кіготь• 16 июня 2023
А какие языки вы с мужем хорошо знаете ? Для того чтобы работать автомехаником нужно хорошо знать язык страны пребывания.
автор Мастер Класс • 16 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
В США виїжайте якщо хороший спеціаліст
а з освітою як там? навчання дороге?
Ми з чоловіком англ.м не знаємо, дитина десь В1-В2
автор Мастер Класс • 16 июня 2023
Ответ дляКарамбОлька
Німеччина. А його випустять?
так, інвалід
Юпитерная• 16 июня 2023
США, Канада. Мову хоч трохи знаєте?
автор Мастер Класс • 16 июня 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
українську))
Залізний кіготь• 16 июня 2023
Ответ дляМастер Класс
українську))
Тогда автомехаником ваш муж и может работать только в Украине. В других странах автомеханики, знающие только украинский, не нужны.
автор Мастер Класс • 16 июня 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Ну як мінімум в Польщі до війни, наших з руками і ногами брали без мови, зараз не знаю.
КликОЛЬКА• 16 июня 2023
Як по мене,то хороший автомеханік і в Україні може заробляти,у мене чоловік сам почав ремонтувати автомобіль,бо одні тільки бездарні ті автомеханіки
Love_Love_Love_• 16 июня 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Може там де є велика діаспора, або на сервісі в наших, але в Європі це копійки
Love_Love_Love_• 16 июня 2023
Ответ дляВсех в сад
Де тут?
КликОЛЬКА• 16 июня 2023
Ответ дляМастер Класс
В Польщі механіків на кожному кроці,їх повно,і наших і поляків,і білорусів
автор Мастер Класс • 16 июня 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
рішення прийнято виїжати, а вже як наслідок потрібна робота
Поторописька• 16 июня 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Автомеханик как раз профессия где язык не основное. Это не менеджер по продажам и не адвокат
Love_Love_Love_• 16 июня 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Так при чому тут зароблчти, вони 100 км від парашки живуть
Залізний кіготь• 16 июня 2023
Ответ дляМастер Класс
Так это было до войны. Сейчас Польша забита украинскими беженцами. Но вы можете попробовать. Не возьмут автомехаником , будет искать работу в полях или уборщиком. Тоже работа.
Всех в сад• 16 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Де тут?
В Україні
Love_Love_Love_• 16 июня 2023
Ответ дляВсех в сад
В Україні
Почитайте в чому проблема автора
КликОЛЬКА• 16 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
І що,я з Харкова )Якщо автомеханик хороший,то він в Україні буде заробляти хороші гроші,можна по Україні переїхати.
Love_Love_Love_• 16 июня 2023
Ответ дляМастер Класс
а з освітою як там? навчання дороге?
Навчання дороге, але якщо всі будуть працювати то на все вистарчить
Залізний кіготь• 16 июня 2023
Ответ дляПоторописька
Ну попробуйте работать автомехаником , не зная языка ). И главное кто возьмёт к себе такого работника , если всегда есть выбор из автомехаников, знающих язык.
Поторописька• 16 июня 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Грамотного специалиста с руками и ногами возьмут.
Понятно что хотя бы минимальный начальный уровень должен быть.
Фенте Фря• 16 июня 2023
Я во Франции, тут много наших мужчин- работают на заводах, на стройках, сто.
Зарплаты высокие. На севере, говорят, на 1000 евро выше, многие туда поехали.
Love_Love_Love_• 16 июня 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
І то що досить вже всім розповідати про те що хтось зобов‘язаний сидіти під бомбами бо ви сидите
КликОЛЬКА• 16 июня 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Це лише самому відкривати сто і працювати на україномовних клієнтів
Ксерокопия ночи• 16 июня 2023
Едьте в Германию, становитесь в джоб и говорите что вы уже хотите работать. Пока будете в лагере и соцвыплаты.
Ребёнок если есть желание за год выучит немецкий