Я в дамках• 16 июня 2023
Необхідний гаджет на кухні. Який у вас?
Дівчата , поділіться своїм досвідом , що на кухні най - най потрібніше ? Місця на кухні є на 2 шт , я думаю це кавоварка і … і ще щось? Може електро гриль ? Чи тостер ? Що для вас є необхідним ?
Пишущаяся• 16 июня 2023
Як з дрібної побутової, то напевно лише кавоварка. Є електрогриль, користуємось, але й без нього можна. Ще я часто користуюсь брендом, але він у шухляді зберігається.
Для мене на кухні головне посудомийна машина.
Пишущаяся• 16 июня 2023
Ответ дляvinika
В гриле можно зажарить хлеб, потому тостер лишний
В нас і те, й інше. Тостером частіше користуємось. Гриль доволі довго гріється
Я в дамках
• 16 июня 2023
Ответ дляЄдина Країна
Напишите лучше, что у вас уже есть.
У мене є вбудована мікрохвильовка , є вбудована посудомийка .
Мене цікавить чи то мультиваока чи аерогріль чи щось таке , де модна готувати їжу
Нехай щастить• 16 июня 2023
Это то что стоит на одной рабочей поверхности, на другой микроволновка, чайник. Много еше ненужного в шкафах.
Наверное самое используемое это мультиварка, гриль.
От хлеба магазинного мы тоже отказались. Печём раз в 3 дня домашний.
Пишущаяся• 16 июня 2023
Ответ дляvinika
Зато сразу 6-7кусочков.
В тостер тольк для хлеба нецелесообразно считаю. Если автору одно нужно что то
Ні, максимум 4 як то тостерний хліб. Та він же приплющує хліб, а тостер інакше. Але в грилі можна робити тортілью
Я в дамках
• 16 июня 2023
Ответ дляНехай щастить
Так , дуже заставлено . Для мікрохвильовки бачила роблять як полицю під шкафчиками
Нехай щастить• 16 июня 2023
Ответ дляЯ в дамках
Это свободная рабочая поверхность только для кухонных гаджетов.
Докладальниця• 16 июня 2023
Ответ дляПишущаяся
Аналогично
ПоЧуХонтес• 16 июня 2023
Турка, блендер, миксер, микроволновка. Всё что мне нужно. Остальное пылится в шкафу
Сегодня сержусь• 16 июня 2023
Ответ дляНехай щастить
Зачем сушарка стоит? Вы ею каждый день пользуетесь? Занять столько места всем этим
Докладальниця• 16 июня 2023
Ответ дляvinika
Зато сразу 6-7кусочков.
Все равно быстрее 6 кусков жарит тостер за три раза чем сразу 6 кусков в гриле.