Я в дамках• 16 июня 2023

Необхідний гаджет на кухні. Який у вас?

Дівчата , поділіться своїм досвідом , що на кухні най - най потрібніше ? Місця на кухні є на 2 шт , я думаю це кавоварка і … і ще щось? Може електро гриль ? Чи тостер ? Що для вас є необхідним ?
Само_достаточная• 16 июня 2023
В мене гриль та кавомашина.
Іноді ще мультиварка, люблю гречку в ній варити.
Нехай щастить• 16 июня 2023
Ответ дляВитворунка
у меня сушка такая же и мультя. Вот гриль такой же смотрю. Но что-то мнения у всех расходятся- кто-то часто пользуется, кто редко. Что вы на гриле готовите?
Рыба, курица. Овощи.
Люблю сендвичи на завтрак.
Есть к нему поддон для запекания.
Тоже часто использую. На поддоне мои любят вот такое на завтрак.
А вот насадки для вафель просто пылятся в шкафу, не зашли.
Телефон Рубика• 16 июня 2023
Мультиварка для каш та супів в першу чергу.
Кавоварка
Ваги кухонні
Тостер (не часто користуюсь)
Блендер маленький з насадками.
Само_достаточная• 16 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Можна влізу в ваш діалог?
Я гриль використовую щодня.
Смажу м´ясо, курку, м´ясні ковбаски, рибу.
Під настрій овочі та можу хліб підсмажити.
І головне, що без олії, і все зайве стікає в процесі готування.
Нехай щастить• 16 июня 2023
Ответ дляДокладальниця
Мне тоже странно. Я раз в месяц достаю весы если надо.
Но когда считала калории то все время весы стояли.
Тот кто печёт, весы просто необходимая вещь.
Янка-угомонись• 16 июня 2023
Ответ дляvinika
Зато сразу 6-7кусочков.
В тостер тольк для хлеба нецелесообразно считаю. Если автору одно нужно что то
я теж за гриль, особливо з піддоном для запікання
Мальовнича даль• 16 июня 2023
Частіше всього користуюсь мікрохвильовкою.З мультиварки їжу мої не їдять - не смачно їм, з грилю не люблять, кавомашина не зайшла, можливо модель невдала. Кухонний комбайн не зрозуміла. Ліпше окремо міксер, м´ясорубка, блендер. Якщо є гриль, то тостер впринципі не потрібне. Дивлячись скільки вас людей живе, і що їсте.
Лялькодзьоб• 16 июня 2023
для меня мультиварка
Непозбувна Бентега• 16 июня 2023
Измельчитель - это просто Мега вещь! ПММ, блендер, паровой шкаф (все каши там готовлю) и духовка. Кофеварка гейзерная, нам вкуснее с такой. Хотела бы еще вакууматор встроенный и тостер. Последнее никак не определюсь какой, хотела КиченЭйр, но нужный цвет исчез.
Витворунка• 16 июня 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Можна влізу в ваш діалог?
Я гриль використовую щодня.
Невже воно смачніше, ніж в духовці? А не сухе м´ясо без жиру виходить? Після кожної жарки піддон в посудомийку?
МЕСТО_Встречи• 16 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Ничего из этого особо не нужно
Может лично вам, для меня это очень нужно
Зроблено у 80-х• 16 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Все по три рази на день
о, у меня тоже такие весы, и тоже постоянно ими пользуюсь)
Докладальниця• 16 июня 2023
Ответ дляНехай щастить
Я пеку, но весы просто достаю из ящика когда они надо. Это ж не каждый день.
гарагуля ольга• 16 июня 2023
Ничего вам не надо, поставьте кофемашину и все, а когда созреете до чего- нибудь еще тогда и купите, а покупать гриль или мультиварку только потому что кто - то без них не может неправильно, вам они действительно могут не зайти.
Божий одуванчик• 16 июня 2023
Ответ дляShadowz
Тоді кавоварка, мультиварка - це кожного дня і без них ніяк, кухон.комбайн (невеличкий, в чаші взбиваю тісто на пиріг чи блінчики, в контейнері при консервації різні овочі, а більш частіше овочі та ін.на салати, бо є насадка різки кубиками: олів´є, крабовий, вінегрет, окрошка). Електр.м´ясорубку, кофемолку прячу в шафу, є ще хлібопіч, але із-за постійних дієт малого ніякого хліба не печу, тісто на пельмені не замішую і не доставала з коробки вже декілька років. Щоб купила, влітку не вистачає - сушки для фруктів/овочів
порадьте будь ласка невеликий кух.комбайн. який у Вас?
Вера15• 16 июня 2023
Ответ дляoboeva
мультиварка и блендер
І у мене так
Пекельнi Борошна• 16 июня 2023
Кофемашина
автор Я в дамках • 16 июня 2023
Ответ длягарагуля ольга
А как мне знать что они зайдут или не зайдут ?
Shadowz• 16 июня 2023
Ответ дляБожий одуванчик
https://bt.rozetka.com.ua/ua/32828/p32828/ - такий у нас, купляли його років 8 назад, порадила консультант в Ельдорадо, що дуже виручає ця функція нарізки кубіками.
На картинці справа внизу жовтий круг з ножем під сірим кріпленням завжди вставлений в чашу, що справа, готовий до використання, за ним білий такий же круг з металевими насадками/терками - використовую при консервуванні. Соковижималку ніколи не ставила на опробовування, бо із-за дієти дитині не можна соків, коли 1-2 раза в рік на свято, то просто в магазині купляємо сік.
Модель, бачу, що вже не продають, можна спробувати по магазинам саме цю пошукати, або прийти в Ельдорадо/Фокстрот, надивитися подібну, купити там чи замовити в інтернет-магазині
гарагуля ольга• 17 июня 2023
Ответ дляЯ в дамках
ну по разному) я вот например полгода прожила у свекрови, а у нее гриль стоит, который кстати мы ей и купили, но для себя мне он казался лишним, а оказалось нет, не лишний, теперь у меня он тоже есть.