Посудомойка• 16 июня 2023
Когда в ваших отнршениях стал утихать фрнтан эмоций?
На каком этапе вы стали относиться к нему более спокойно?
Ряженка• 16 июня 2023
Вже 3 роки разом
З початку війни трохи приглушилося, але зараз ренесанс
Саме пристрасті дещо менше, більш спокійніші стали.
Не так часто цілуємося
Я це відмітила і зараз хочу збалансувати
Від того що було і зараз є - перейти на золоту серединку
Мені 34, чоловіку 45
Не так часто цілуємося
Мені 34, чоловіку 45
Смажена полуничка• 16 июня 2023
Я рано закохалася, в 16 років. Кохання було сильне, але я спокійно себе поводила, бо все життя соромилась показувати свої емоції. Мої емоції до чоловіка були пізніше у ліжку, так я їх там і залишила на 30 років. А в житті залишилась спокійною.
Из Виа-гры• 16 июня 2023
Ответ дляКукусики
З 20 років до всіх відносин і стосунків відносилась спокійно.
В отношених нереально относиться всегда спокойно. Как минимум отношения начинаются со всплеска эмоций.