Коли? Де це ляпнули?
Що це зливи в інфорпросторі,
Добралися до розхитування
Що це зливи в інфорпросторі,
Добралися до розхитування
Комент
Анатолій Штефан Знаєте,це щось нагадує роздування чергового срачу між своїми (Міхайлова - Чорновіл,глава 2).Жданов придворний експерд,зірка зомбомарафону і його вкид не простий.Він озвучив те що активно обговорюється серед прихильників Залужного.Генерал для багатьох людей це останній бастіон віри в перемогу.Тому потрібні більш ефективні дії які б розвіяли всі ці інсинуації щодо Залужного. 30секундний ролік тут не допоможе. ’
Ответ дляLudaSHS
Офигеть время
День ото дня думаю. Чего я еще прочитаю сегодня, пару дней назад писала- какие то мутки как предвыборная какая то. Театры, игры, манипуляции.
З Кличком не вийшло, так прораховують інші варіанти: кого би ще посунути ...
Це ж хочуть подивитись на реакцію суспільства і оцінити рейтинг довіри
Ответ дляMetelitsa
Самий експертний експерт, рангом чуть нижче Буданова і Арестовича, улюбленець телемарахфону (де зовсім ні разу не брешуть.. ), Г+Г
і самої Наталки Мосейчук!!!!
*** як тобі таке, Ілон Маск?
і самої Наталки Мосейчук!!!!
*** як тобі таке, Ілон Маск?
Люди любят разжевывывание по видео и надежду
То аристович, то жданов, то свитан
Это потребы общества .
У кого есть время и возможность мониторить все - от сайтов военных до международных сми, а тут видостк - положили в ротик слаааденько, доступным языком.
Но это пилюля мнимая и ненадолго, потом надо снова доза или другой разжевыватель, люди попадают в капкан .
То аристович, то жданов, то свитан
Это потребы общества .
Ответ дляMetelitsa
Писали сегодня торги кого б снять- попко или кличко, или чего
Аааа реуепт! Барабаны отменили
Зато аэс ровеская пива на тыщи заказала, а че не?
Аааа реуепт! Барабаны отменили
Stefaniya K.• 16 июня 2023
Залужний на роботі,все нормально.Сьогодні його наказ свіжий а щодо Жданова,а що він сказав?Він завжди хвалить Залужного.Маячня якась,плітки та перекручування.
Stefaniya K.• 16 июня 2023
Мені Світан подобається і Жданов!Слухала і слухати буду.На плітки не звертаю уваги.А от Швеця перестала слухати
Ответ дляStefaniya K.
Так ось кто це потребує
Ответ дляLudaSHS
Да хай пьють та гуляють
Там керівництво виявилось адекватним, не таким як у ЗАЕС і ЧАЕС.
Коли почалось вторгнення, вони, всупереч вказівкам керівника Енергоатому,
залучили Нацгвардію і почали будувати фортифікаційні укріплення. Робили все, як каже інструкція а не безпосередній керівник.
Чоловіка сестри у березні 2022 туди відправили служити.
Кава з перцем• 16 июня 2023
Жданов, Буданов,Подоляк, Ермак, Арестович и иже с ними..на Беня-марафоне... Я слушаю Березу, Кривоноса, Лапина и им подобных
До речі у Чапиноги
’Я оце тут наслухався, начитався. Кажуть, що країна на грані гражданськой войни…
Через що? Через срач в фейсбуці?
Та, я вас благаю… Соціальні мережі, власне, для того й створені, аби «випустити пар». Навіть всі ці срачі - (за деякими винятками) цілком нормальна реакція знервованих, втомлених війною, невиспаних людей.
Право на гнів, право на лють, право на дратівливість і нудьгу - такі ж самі невідʼємні права людини, як і, скажімо, право на свободу мислення, чи право на працю й на не працю…
Здається, Любомир Гузар якось зауважив: то всього лиш слова…
Між блогерами й ботами громадянських війн не буває. Вони ледачі… 🙂
Мене недавно один політично активний чоловік питав, чи я не розчарований срачами в фейсбуці. - Ні, кажу, не розчарований. Даже наоборот. Нормальні срачі, качествені…
- Я, кажу, значно більше розчарований, що в країні дуже мало людей, які знають, хто такий, наприклад, Ігор Костецький. І ще менше тих, хто його читав…
То він і пішов, розстроєний… Навіть не уточняв, кого я мав на увазі…
Сріться, брати мої! На здоровʼя. Тотальна єдність є лише в КНДР. Ще там дають по мисці рису в день. Але не всім…’
Через що? Через срач в фейсбуці?
Ответ дляКава з перцем
І правильно робите!!!
Це ті хто або служить, або служив, або в силу свої компетенцій здатен робити тверезу оцінку ситуації
Ответ дляКава з перцем
Ці теж перегибають, Березу читаю інколи.
У Кривоноса нас вже десять раз захватили і перемололи.
Кава з перцем• 16 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
неправда, Кривонос никогда такого не говорил, очень адекватный анализ всегда
Ответ дляКава з перцем
Тут приносили
Що Бахмут пав чи, чи що візьмуть місто якесь. я теж більше тяготію до тої колони, що з Европейської солідарності. Бо Зелені то треш повний
Ответ дляLiebelebenn
Удалено администрацией...
Що ви несете? Які гвоздички?
Які апалченців? Ви Зсу злили в унітаз? !зараз?
Коли вони там на фронті просуваються.
Павлик Равлик• 16 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Аааа реуепт! Барабаны отменили
Не тільки пива, а ще й до пиваса - креветки, м´ясо кальмара