Добродійка• 17 июня 2023
Чужа дитина поцарапала навмисно машину
Я така зла....сусідська дитина, навмисно поцарапала машину. Дитині 7 років. Коли побачили, були з чоловіком у шоці. Машина нова, чорного кольору, ще й дуже видно. На дверах, капоті хрестики і інші царини. Приблизно місяць назад побачили малюнки крейдою на одній двері, залишились глибокі царини, запитали дітей у дворі, сказали на одну дитину, хоча вона почала казати що ні. Чоловік вирішив купити камеру відеонагляду , і учора ввечері ми після того як побачили , переглянули запис. Слів просто не вистачає. Можливо хтось підкаже, чи можна її батьків якось привести до відповідальності і змусити оплатити ремонт?
Добродійка
• 17 июня 2023
Ответ дляКукусик
Даа, редкое собрание злобных, наглых, агрессивных. Есть четкий текст, который такие не могут даже понять. Автор прям джекпот сорвала в теме по количеству отписавшихся ’интеллектуалов’
Ой, це точно. Не очікувала стільки таких ,,спеціалістів,, тут зустріти. Але ж адекватних форумчан більше, і це радує .
Кукусик• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Тут все глибше та набагато сумніше. Як таке почитаєш та від такої кількості, то накриває від думки про те що, можемо не вигрести
Добродійка
• 17 июня 2023
Ответ дляКукусик
А ви ж представте, що у них є діти і вони їх виховують. А шотакого, цеждитина.
Кукусик• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Я це і уявляю, тому і думки таки з´являються
Смурфик• 17 июня 2023
А де саме стояла машина, якщо це не платний паркінг під охороною, у вас в ЖК є парковка для власників квартир? Бо якщо це тротуар біля звичайного дому, який люблять займати деякі особливі...то тут інша розмова вже потрібна.
Смурфик• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Тим паче , що дитина другого класу , і на відео видно як вона малює, а потім присідає щоб ніхто не побачив. Це навіть не дитина, яка випадково бігла з якоюсь палицею і поцарапала. Я просто в шоці з тих мам, які не розуміють , що дитину потрібно виховувати, а не писати ,що машина на вулиці стоїть, а не на парковці і т.д. та не важливо де стоїть авто, яка марка, дешеве авто чи дороге, чого дитина чужа собі дозволяє робити такі пакості чужим людям ????
Так, важливо де ваша машина стоїть, якщо ви зайняли тротуар біля дому - ви порушуєте правила, бо ціль його призначення не для вашого авто, навіть якщо ви живите в цьому будинку. В данном випадку вам і скло можуть вибити, і що завгодно зробити... тут вже вибачайте, такі паркувальникі повинні думати перш за все, де паркувати автівку, а потім її купляти. Якщо ви паркуєтеся в відведенному для цього місті - тоді звісно це вже інша історія. В данном випадку я це не пишу задля виправдання дитини, просто дивують люді, які самі порушують правила і чогось вимагають.
Чупа-чупс• 17 июня 2023
Яка неприємна ситуація, хай все вирішиться адекватно, але на жаль фарбовані деталі знижують ціну при продажі, то на всякий випадок бережіть фото подряпин щоб показати покупцеві що то не бита вона була.
А на рахунок страхової компаніі до речі зателефонуйте на гарячу лінію проконсультуйтесь чи гляньте інфу в ютуб по схожих випадках, є така опція коли авто відновлюється і тоді, коли воно стояло на стоянці, можливо вдасться вирішити частково через них
Кучерявочка• 17 июня 2023
Біля під´їздів не можна ставити авто. Колись чоловіку теж сусідка поцарапала авто, нацарапала на авто ’не став тут машину’. Та сусідка прибабахана ще й вчителька .
Мати тріля• 18 июня 2023
Автор, отпишитесь, плиз, как все решится, чего-то зацепила история, хоть у меня машины никогда не было )
PANTERA_KET• 18 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Машин приблизно 8, але наша найновіша, кросовер.
Ставьте на стоянку
Простоваля• 18 июня 2023
Ответ дляСмурфик
І дитина вивчила правила ДЕ має стояти машина і чи можна чи ні її царапати ?
Сьогодні виїжджали з двору і на дорозі ряяяд машин і саме цікаве 10м від виїзду з двору , виїхати неможливо бо не видно чи рухається по трасі хтось чи ні.То я маю її поцарапати щоб наказати ???
Для цього є евакуатор.
Сунуся в чужі справи• 18 июня 2023
Ответ дляОксана_12
Я вас, автор, почитала і, вибачте, хочеться, щоб у вас нічого не вийшло. Чи щоб вам машину подер п´яний безхатько, з якого взяти нічого. Жах якийсь, а не людина.
Якщо на відео добре видно, що дитини робить це навмисно, Ви неправі. Але для повного розуміння, Вам мабуть слід стикнутися з такою ж ситуацією. Такі побажання, зазвичай, повертаються бажаючим
сказочное_Бали• 18 июня 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Ставьте на стоянку
А на стоянці гарантовано не подряпають?
Точно))?
Мова не про де стояла та чому стояла
І машина батьків дівчина там же стояла, до речі
Точно))?
Мова не про де стояла та чому стояла
Добродійка
• 18 июня 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Ставьте на стоянку
Дякую за пораду, але якби ви читали , то знали ,що а моєму містечку стоянок немає.
Добродійка
• 18 июня 2023
Ответ дляКучерявочка
Машина не біля під´їзду , навпроти будинку, де ставлять усі жителі машини свої в ряд
сказочное_Бали• 18 июня 2023
Ответ дляОксана_12
Ого , побажання
А що вас так зачепило, щоб бажати таке невідомій людині якій попсували майно?
Добродійка
• 18 июня 2023
Ответ дляСмурфик
Авто стоїть не біля будинку , стоїть навпроти, де в ряд паркуються усі авто жителів, у яких немає гаражів. Майданчик для дітей знаходиться в 15 метрів від стоянки. Дитина раніше тут жили, зараз вона живе не в цьому дворі , але приходить сюди гратись. Тим паче, що раніше, коли вони тут жили і у них машина були , вони там де ставили своє авто.
Добродійка
• 18 июня 2023
Ответ дляСмурфик
Це не жк, це не велике місто до є паркінг і стоянки. Це невелике містечко. Це не тротуар і не під під´їздом , а на території багатоквартирного будинку, який ´ кооперативний, навпроти і на своїй же території в ряд стоять авто у кого немає гаражів.
Добродійка
• 18 июня 2023
Ответ дляNerses
Если там царапина , то это надо снимать краску и заново красить , 200 дол. это копейки за покраску машины, не может быть такого.
Ви читаєте через слово? Якщо написано не менше , то це може бути і 205 і 1000 доларів. Суть тексту більше як 200 Дол обійдеться ремонт.
Добродійка
• 18 июня 2023
Ответ дляОксана_12
Бажаю вам того ж , і по частіше. А ви помиляєтесь , у мене , для таких мам, як ви , є відеодогляд. І якби ви читали тему , то таку фігню б не написали.
Добродійка
• 18 июня 2023
Не очікувала, що ця тема матиме стільки сторінок. Проте дивуюсь, що людей, які сюди заходять, пишуть свої коменти і навіть не читають текст. Не вміють розуміти елементарного тексту де написано перед сумою слово від, не розуміють що таке фарбування царапин, і чим його фарбують і т.д. але ж потрібно включити , що ума хватає, і потрібно щось таки написати. Починають писати правила про авто, які самі скоріше всього їздять на тролейбусі. Але усе ж таки, тут більше адекватних і дійсно розумних дівчат. І це радує)
Добродійка
• 18 июня 2023
Ответ длясказочное_Бали
Ого , побажання
Заздрість, що ця людина ніколи не мала і не матиме авто. Бо якби їздила на автомобілі, то б таку фігню ніколи б не написала. Тролейбус то усьо для неї.
Добродійка
• 18 июня 2023
Ответ длясказочное_Бали
А на стоянці гарантовано не подряпають?
Точно))?
Мова не про де стояла та чому стояла
Точно))?
Мова не про де стояла та чому стояла
Вірно написали. Люди не розуміють, що якщо дитині щось зайшло, не вихована, вона і на парковці біля торгового центру може комусь подряпати авто, бо так захотілось. Алежтодитина.
Добродійка
• 18 июня 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Читають п´яте через десяте , а потім пишуть усяку фігню. Але ж треба і носа свого впихнути .
Добродійка
• 18 июня 2023
Ответ дляМати тріля
Я писала, на даному етапі чоловік з батьком дитини усе вирішує. Батько дитини усе оплатить, вибачався. Я гадаю, що він достойно повів себе , тим паче , коли він тут жив, вони , чоловіки , були в одній компанії. Тому і не викликали поліцію. На рахунок мами дитини, яка мала учора ввечері прийти, вона не прийшла і навіть не передзвонила. Спихнула мабудь на чоловіка, з яким розійшлася.
PANTERA_KET• 18 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Желаю Вам адекватных родетелей того ребенка и платежеспособных.
Добродійка
• 18 июня 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Дякую.