Добродійка• 17 июня 2023

Чужа дитина поцарапала навмисно машину

Я така зла....сусідська дитина, навмисно поцарапала машину. Дитині 7 років. Коли побачили, були з чоловіком у шоці. Машина нова, чорного кольору, ще й дуже видно. На дверах, капоті хрестики і інші царини. Приблизно місяць назад побачили малюнки крейдою на одній двері, залишились глибокі царини, запитали дітей у дворі, сказали на одну дитину, хоча вона почала казати що ні. Чоловік вирішив купити камеру відеонагляду , і учора ввечері ми після того як побачили , переглянули запис. Слів просто не вистачає. Можливо хтось підкаже, чи можна її батьків якось привести до відповідальності і змусити оплатити ремонт?
Пасхальний тролік• 17 июня 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Платная стоянка с охраной, а не парковка под подъездом как вы привыкли.
И собственно пора уже штрафовать тех кто ставит свои машины где попало.
Удалено администрацией...
автор Добродійка • 17 июня 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Удалено администрацией...
Вірно написали. А ще, це ж моя бусінка, ну захотілось їй помалювати , хай малює, і всерівно де і чим. Хотіла б я побачити цих мамок, які оправдовують вчинки цієї дитини, поцарапала вхідні двері хоча б. Щоб тоді вони казали. Та тут такі поради людей , які не знають взагалі ,що таке машина і як вона фарбується і яка вартість усього, але ж ,розумні дуже’, треба ж і свою пораду дати.
тянитолкайка• 17 июня 2023
Ответ дляВсе возможно
Я теж не згодна з тим коментарем. Що значить не подумала? Не подумав вище приведений до прикладу хлопець, який ненавмисно в´їхав у чуже авто. А тут якраз таки подумала і зробила із наміром нашкодити. Що в корні міняє ситуацію.
И я о том же,неумышленно вьехал бывает,но нарошно,это уже клиника
автор Добродійка • 17 июня 2023
Ответ длятянитолкайка
Тим паче , що дитина другого класу , і на відео видно як вона малює, а потім присідає щоб ніхто не побачив. Це навіть не дитина, яка випадково бігла з якоюсь палицею і поцарапала. Я просто в шоці з тих мам, які не розуміють , що дитину потрібно виховувати, а не писати ,що машина на вулиці стоїть, а не на парковці і т.д. та не важливо де стоїть авто, яка марка, дешеве авто чи дороге, чого дитина чужа собі дозволяє робити такі пакості чужим людям ????
тянитолкайка• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Это психическое нарушение у ребенка.его не воспитывать,а к врачу вести надо
Love_Love_Love_• 17 июня 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Я думаю, якби автор хотіла влаштувати розборки, вона бы їх влаштувала )) а тема як раз про те, що робити, якщо цивілізовано батьки відмовляться ))
Ну так я і написала що робити🤷‍♀️
автор Добродійка • 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну так я і написала що робити🤷‍♀️
Було написано в темі ,,Можливо хтось підкаже, чи можна її батьків якось привести до відповідальності і змусити оплатити ремонт?,,. А не про розборки , приниження дитини і т.д.
Угги в горошек• 17 июня 2023
Я б одразу викликала поліцію
Мамина корзиночка• 17 июня 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Удалено администрацией...
Давайте вот без вашего селянского фольклора.
Мамина корзиночка• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Вам уже 500 раз написали - вызовите полицию, страховую и будет вам счастье.
Лукава Кішка• 17 июня 2023
Зашла почитать комменты яжемамок, оправдывающих дитачку, их тут дофига 😆
Кондуктор автобуса• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Фото у чоловіка, він поїхав дізнаватися вартість ремонту.
1. Вернуть деньги можно только через суд.
2. вернуть деньги можно только если ремонт будет произведен, по факту. На основании чеков и квитанций.
3. Если адвокат будет у родителей ребенка нормальный, то суд уменьшит сумму ремонта и вам компенсируют только за царапину,, а не за всю деталь. Но судья может решить что краска не влияет на технические характеристики машины и моет отказать.
4. если суд присудит компенсацию, то условия выплаты зависят от состоятельности родителей. Если малообеспеченные, то компенсацию будете ждать 10 лет.
5. если машина была припаркована на детской площадке или во дворе где запрещено ставить машины, то вместо компенсации можете получить штраф.
Как то так.
Отчебучкина• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Автор, вдалось провести розмову з батьками дитини?
Ви там наче раніше писали, що Ваш чоловік з батьком тієї дитини гарно товаришує і вони вже подивились відео разом. Але Ви чекаєте на матір дитини. А що, батько нічого в тій родині не вирішує?
автор Добродійка • 17 июня 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Тоді представте, скільки таких бубочок , які роблять те що хочуть .
забиякина• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
И сигнализация не сработала?)
автор Добродійка • 17 июня 2023
Ответ дляОтчебучкина
Так, чоловік поговорив з батьком, той просив вибачення і має усе оплатити. Щодо дитини, ця дитина шість років жила у нас у дворі , але батьки зимою розійшлися і мама купила квартиру в будинку не подалік, проте дитина приходить сюди, бо звикла тут гратись. Батько працює в Києві. Чому написала я мамі, бо є у мене її номер телефону і дитина проживає з мамою, і відповідно вона повинна за нею дивитись. Чому одразу не в поліцію? Тому що , коли ця сім´я жила в нашому будинку , не раз ми сиділи разом в компанії, вечорами жарили шашлик , чоловіки дуже часто ввечері п´ють пиво і т.д. біля дому. Чому створила тему, тому що мама дуже вже потикає дитині, і хто зна як би вона себе повела. Але вона одразу подзвонила чоловіку, з яким розлучена уже , щоб він вирішував це питання. Якось так.
забиякина• 17 июня 2023
Ответ дляОтчебучкина
Це було в одному коменті, у іншому було написано, що батько дівчинки живе і працює в іншому місті))
Море_море_я_скучаю• 17 июня 2023
Вы, автор, дуже спокійна. Я би не тільки хєз батьками спілкуватись, а й на того невихованого накричала.
автор Добродійка • 17 июня 2023
Ответ длязабиякина
Розмова була в телефонному режимі, батько завтра планує приїхати.
автор Добродійка • 17 июня 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Невихована, то дівчинка. Я реально була в шоці, бо мої діти тут прожили усе життя, також гралися, але вони ніколи не робили такої шкоди. Учора вночі я б дитину на емоціях прибила, рано трохи заспокоїлась.
забиякина• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Так чому не спрацювала сигналізація у вашому кросовері поки дитина її дряпала?
автор Добродійка • 17 июня 2023
Ответ длязабиякина
Цього не можу сказати.
Не будь КакСвета• 17 июня 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Та теж часи були огого.
От батьки різні.
Як на мене в 7 років нормально відпускати біля будинку гуляти.
Моїй 8, половина її однокласників гуляє сама, давно, Київ.
В 8 лет сами гуляют?
Обстановщица• 17 июня 2023
Ответ дляГравіцапа
та ми всі можемо 😀 і діти буває відчебучать, але наче ж в сім років має розуміти, що на машинах не малюють…
Ну, здрастуйте... А хто малює на зупинках/парканах/стінах/транпорті, б´є скло, ламає лавочки т.д? Це навіть не семирічки, а набагато старші роблять. Однокласники моєї доньки в третьому класі ромалювали стіни в шкільному туалеті після ремонту. Діти жах шо можуть творити.
Море_море_я_скучаю• 17 июня 2023
Ответ длязабиякина
На моє авто- бампер та права фара наїхав джип на парковці. Моя сигналізація не спрацювала. А тут подряпини, коли авто не рухається. Може ви живете 2053 коли каждий рух біля авто буде сприйнятий як загроза??))
ТаЕщеОптимистка• 17 июня 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
В 8 лет сами гуляют?
А є такі, кого в 15 в школу батьки ведуть.
До школи 3 хв пішки.

Кому що
ТаЕщеОптимистка• 17 июня 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
В 8 лет сами гуляют?
Ви доречі коли самі почали гуляти?
Не будь КакСвета• 17 июня 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
До школи 3 хв пішки.

Кому що
Так правильно делают, что водят, в стране война, куча уродов моральных, оружие на руках и больных на голову.
Я гуляла с лет 9-10, но тогда все работали, в декретах по 7 лет не сидели, и я такого насмотрелась, пока взрослела, что лучше бы так рано сама не гуляла. И дрочили в кустах и повешенного в роще увидели, издалека,но все равно...8 лет это очень рано отпускать, особенно когда ракеты летают каждый день!!!
ТаЕщеОптимистка• 17 июня 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
До ракет были ковид, 90-е, и ещё что-то.
Сейчас проще - связь есть всегда и родители видят прямо как ребенок в школу идёт.
Раньше такого не было.

А то, сто видит - это опыт. Главное это обсудить и объяснить как действовать.

А то будет как у соседей. В школу водили до выпускного, в вуз возили и забирали.
В 22 чуть не изнасиловали - не знала как реагировать, опыта не было.
Сейчас 25. Мама мучается что парня нет. А там опыта общения нет кроме как с мамой или папой рядом.
забиякина• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Ви або читаєте поміж стрічок, або я не розумію. Куди я лізу? Я раніше написала мамі дитини і попросила прийти. Це було пізно ввечері. Зранку батько дитини подзвонив і просив вибачення і т.д.
Что такое ’читаєте поміж стрічок’? Вы гугл переводчик ипользуете?