Леся Українка• 17 июня 2023

Кто не любит секс как вы живете в браке?

автор Леся Українка • 17 июня 2023
Ответ для90x60x90
Думаю,це до оргазмів відеошення не має.тут же писали жінки,як секс не люблять,задоволення морального немає,а оргазм є постійно. Думаю,це пов´язано з відносинами з конкретним чоловіком.
Да, у меня так,(, оргазм есть всегда, но морального удовольствия от секса нет совсем(((

Невісточка ж• 17 июня 2023
Ответ дляАсобеннАя
не цитируйте пидарасов которые деньги за подрыв нашей техники платят
Не указывайте, что мне делать и не вмешивайте политику во фригидность.
Раз одела не бу• 17 июня 2023
Ответ дляМалинка
Я вам як лікар відповім- це вроджений темперамент, комусь раз на день треба, комусь раз на місяць
Тоді ви, як лікар, повинні знати про гормональні збої, як мінімум)
Потужна махіна• 17 июня 2023
28 и 30 лет, низкая половая конституция, оба довольны) Но стараемся не распространяться об этом, потому что не поймут.
Малинка• 17 июня 2023
Ответ дляРаз одела не бу
До чого тут горм сбої??? Ви правда вважаєте , що так паде лібідо? Зовсім ні
ПоЧуХонтес• 17 июня 2023
Читала недавно статью) снова исследования каких-то там учёных. В современном мире значение секса преувеличено. Сейчас есть много аналогов замены оргазма и получения гормонов радости. И там сводится всё к тому, что чем более примитивен человек в своем развитии и живёт не интересной жизнью, тем более важен для него секс. ХЗ...
Освічую темряву• 17 июня 2023
Я знаю жінок особисто, яким допоміг звичайний психолог. При цьому навіть чоловіки їхні не ходили, самі жінки. Це треба найти ту причину, яка принесла цю травму. А що це травма , про яку автор навіть не пам´ятає , то це факт. У моєї колеги травма була, бо у 6 років подивилася фільм з відвертими сценами сексу, батьки забули порно касету у відео виняти. І їй стало тоді гидко та лячно. І так жила до 37 років, забувши про це. Психолог це їй витягла на поверхню, проходила курс. Зараз счастлива пара з чоловіком, а то діло до розлучення йшло із за того, що не спала з чоловіком.

Куда_бежать• 17 июня 2023
Ответ дляНевісточка ж
Зато других он любит из-за секса)
У него проблема, а не у меня. Но все равно, мог бы и сам жить, не терпеть меня, не тратится на меня.
Шмоточницаца• 17 июня 2023
Ответ дляЛеся Українка
Думаю в 40 поздновато), всю жизнь абсолютное равнодушие
Це все в вашій голові)

Ну подобається вам так як є-нічого не змінюйте.

Але ж не подобається, і робити нічого не хочете.А само собой виходить до 16,до 18- а після вже треба докладати зусиль)

Мені вже 35, от я нещодавно проходила курс ’Мистецтво насолоджкння’, тому що хочу бути в першу чергу для себе класною
Жінкою у всіх контекстах. Мені подобається бути привабливою, звабливою.
І бачити щодня такі погляди приємні коханого
Освічую темряву• 17 июня 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Ой, хотіла лікарю відповісти, а написала вам))))
Все знаю від і до• 17 июня 2023
Ответ дляЛеся Українка
Одной быть не хочется, но секс не люблю и не хочу, мне 40 если что)
Я тоже не люблю и не хочу, при чем и раніше так было. Но оргазм есть.
И есть нюанс физиологический - натирается и потом нужен перерыв неделю. Врач говорит такая особенность кожи. Смазки более чем, но вот так.

Поэтому секс есть, но не очень часто. У мужа темперамент более активный, ему нужно чаще. Ну оральный секс спасает.

И просто отношения спасают. Они у нас отличные. Поэтому конфликтов нет.
Раз одела не бу• 17 июня 2023
Ответ дляМалинка
Звичайно, так буває
Шмоточницаца• 17 июня 2023
Ответ дляВсе знаю від і до

Натиратися може навіть від того, що ви просто не хочете сексу та хочете перерв.
Є жінки, що з молочниць не вилазять рівно по тій же причині, що не хочуть сексу і в кожного організм видає свою реакцію, як цього уникати
Освічую темряву• 17 июня 2023
Ответ дляМалинка
Ну який лікар, той що вчора юрістом був? Ще є багато причин, чого у автора так.
Шмоточницаца• 17 июня 2023
Ответ дляПоЧуХонтес
Є такі дослідження
100 людей - і голосна заява дослідження.
Лише в оману людей вводять,
Вкажіть конкретно, будь ласка, які вчені, де можна почитати, де публікували дослідження
Малинка• 17 июня 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Психолог, за якого ви писали, - то не лікар. Але ви праві з приводу психічної травми, може бути.
Все знаю від і до• 17 июня 2023
Ответ дляШмоточницаца
Просто у мене там дуже вузько завжди було, навіть лікар просить купувати дзеркало XS.
В цьому причина.
Діти - кесарів.

Чоловік у мене молодець - знає як збудити. Тобто не на суху, з прелюдіями. Але от так, щоб я просто хотіла сексу - такого неиає.
Баррикадница• 17 июня 2023
Сейчас хорошо, в разных странах, встречаемся раз в 3 месяца.
Освічую темряву• 17 июня 2023
Ответ дляПоЧуХонтес
Я таке теж читала. Але що таке частий секс? У кого він? Як можна працювати до 18:00, потім дома робота, потім вже б заснути скоріше. Він частий мабудь у молоді і не одружених))) Ми працюємо , як і більшість людей , банально не до сексу, може він і не частий, а скоріш за все рідкий, це 2 рази, а то і один на неділю (і то вихідні))) Але ж я його люблю.

Говорилка• 17 июня 2023
Ответ дляКуда_бежать
Я рада что муж любит не из-за секса.
Готовите хорошо, зарабатываете норм?
Пищалка• 17 июня 2023
Ответ дляЛеся Українка
Тут больше про эмоции удовольствия
Тоже не понять тех кому надо часто
Мне, допустим, нужно соскучиться за сексом, за этим состоянием
Нам с мужем хватает 3-4 раза в месяц, совпала половая конституция
Маурита• 17 июня 2023
Ответ дляПоЧуХонтес
Самое доступное бесплатное удовольствие
Пищалка• 17 июня 2023
Ответ дляПоЧуХонтес
Согласна, развлечение для примитивных)))
Баррикадница• 17 июня 2023
Ответ для90x60x90
Серйозно? Я дуже люблю і 2-3 рази в місяць,просто більше не потребую,мені рідко но повну програму треба. Я думала,як не люблять секс,то раз на півроку насилу роблять.
Я не люблю, вообще считаю, что дело это переоценивают, пробежка в лесу или любимая музыка вставляют меня больше (:, но раз в неделю мне гуд. Тоже люблю с прелюдиями, когда ребенка нет дома, особенно классно уехать вдвоем за город в спа комплекс какой-то.
Мужу надо через день, огромная проблема на самом деле.
Стриптизерка• 17 июня 2023
Ответ дляПоЧуХонтес
Мастурбация не заменит секс с любимым человеком. Я это на себе проверила, почти за полтора года виделась с мужем три раза.
Баррикадница• 17 июня 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Не пойму, не любят секс те, кто не способен испытывать оргазмы? Или способен, но не любит, всё равно?
От просто фрикций не испытываю.
Если куни или доп стимуляция рукой, то почти всегда.
Но все равно раньше раз в неделю на хочу.
Множество занятий люблю больше.
Баррикадница• 17 июня 2023
Ответ дляАсобеннАя
Удалено администрацией...
Освічую темряву• 17 июня 2023
Ответ дляПищалка
Це не розваги. Це одне із задоволень. А що воно знімає стрес, напругу то це теж факт. Невже ви вважаєте, що я люблячи секс не хожу на масаж, не плаваю у морі, не їм те що приносить насолоду , не читаю, не спілкуюся з приємними людьми? Задоволень багато, але відмітати одне з них навіщо?
Весенняя Мелодия• 17 июня 2023
Ответ дляПоЧуХонтес
Одно удовольствие другим удовольствием не заменить. И чем выше любовь, тем ниже поцелуи :)
Запускается пропаганда одиночества, ненужности секса так как кому-то это нужно.
Пищалка• 17 июня 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Никто ж не против, это больше про тех, кому нужно каждый день, выглядит как развлечение