Лапка• 18 июня 2023
Наготовила!
Вчера сегодня
МЧСница• 18 июня 2023
Ответ дляЛапка
Та мне тож жалко времени,но купила те кабачки по акции,дергнул бес, пришлось готовить,тож балалайки летели,руки тряслись но я бля жарила
Ви молодець. В мене 1 кабачок лежить 2 тижні в холодильнику, тупо або забувала або шось заважало.
МЧСница• 18 июня 2023
Ответ дляКвітка Миру
Блін, вже тиждень за кабачками іду, але дійду. Яке ж гарне все у вас вийшло.
Я дійшла, а руки нестоять готувати.
Лапка
• 18 июня 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Я просто солю и жарю. Складываю стопками в керамической кастрюльке. Иногда давленный чеснок кладу, редко майонез. Потом в холодильник когда остыли и остались. А вы так много нажарили ..С помидорами же не хранится, прокиснуть может..
Какой там прокиснут,моему мужу на один зуб,ну и я єто все люблю.
Завтра пустые тарелки
Мой завтрак• 18 июня 2023
Ответ дляЛапка
Дніпро тревога?
Твари они.
Киев с вами
Твари они.
Киев с вами
Уже отбой. Спасибо
Лапка
• 18 июня 2023
Ответ дляПопадалочка
А вам не вкусно их просто поджарить на гриле, а не убивать весь свежий вкус нагромождением майонеза, жира или сыра или что там у вас сверху?
Жарим и на гриле,мне они кажется и сырыми вкусно+ броколи,цветная,баклажан и тд....
Но сегодня так
Лапка
• 18 июня 2023
Ответ дляМЧСница
Я дійшла, а руки нестоять готувати.
Сьогодні теж не дуже стояли,бо тривога в області і якась фігня летіла,але якось питалась жарить
Лапка
• 18 июня 2023
Ответ дляМой завтрак
Уже отбой. Спасибо
Слава богу что отбой, пусть будет тихо
МЧСница• 18 июня 2023
Ответ дляЛапка
Ми годину назад встали від вибуху. То не знаю, чи завтра буду чистити молоду картоплю чи так зварю.
МЧСница• 18 июня 2023
Ответ дляЛапка
Слава богу что отбой, пусть будет тихо
Дуже вірю! Ми вже полягали. Діти такі сонні були.
Лапка
• 18 июня 2023
Ответ дляМЧСница
Я сьогодні старую зварила так,потім почистила, думала якшо грохне хоч не сиру будуть гризти,дожилися сукааааааааа
Лапка
• 18 июня 2023
Ответ дляМЧСница
Задрало уже все,дітей шкода,у меня тож двоє
МЧСница• 18 июня 2023
Ответ дляЛапка
В мене троє, і кішка, ну теж наша молодша. Чоловік зараз у мами, вона старенька, сама боїться.
Мой завтрак• 18 июня 2023
Ответ дляЛапка
Слава богу что отбой, пусть будет тихо
Дай Бог. Потому что у нас в трухе написали можете быть громко. Уже приготовились
Лапка
• 18 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вгадаю. Піца також кабачкова?
Супер ))
Та ні,діти токого не вдять,там тісто
Лапка
• 18 июня 2023
Ответ дляМЧСница
Ми тільки перед війною квартиру купили,діти дуже хотіли кота, дякую богу шо не взяли,бо я за дітей трясуся,а ше за кота,то я б здуріла,я і так вже на межі....
Весела пiсенька• 18 июня 2023
Ответ дляМЧСница
Дуже гарно, смачненьке все і корисне! Я сиджу з дітьми і коридорі, нічого не готувала. Вранці куплю торт, день народження у мене.
С днем Рождения! Мира и Победы скорейшей!
Я тоже сегодня именинница ))
Я на хвилинку• 18 июня 2023
Смакота! Ви молодець, чоловіку тримати себе в руках, багато не їсти на ніч. :)
Я також вже кабачки щодня готую!
Рекламама• 18 июня 2023
Ви готуєте не часто? Чому питаю: виклали фото, ніби то велике досягнення )
МЧСница• 18 июня 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Я тоже сегодня именинница ))
Ой вітаю сердечно і обіймаю! Теж близнятко! Щастя Вам радості, швидшого закінчення війни! Ну і гарненьких подаруночків! А я думаю, не просто так готувала, свято у людини.
МЧСница• 18 июня 2023
Ответ дляРекламама
У автора день народження, в цей день переповнюють емоції.
В гости звали?• 18 июня 2023
Ответ дляЛапка
Єто на завтра,
Будем кушать,
То у вас жрать
Будем кушать,
То у вас жрать
Чеснок на завтрак?
МЧСница• 18 июня 2023
Ответ дляЛапка
А ми вже щасливі мати кицю 8 років. Вона такий антистресс! В минулому році в Польщу з нами їздила, але дома їй,як всім, краще. Віримо, що будемо жити в щасливій Україні без війни!
ПробілНеПрацює• 18 июня 2023
Ответ дляМЧСница
Полезное?! Тесто, майонез, плавленый сырки, жареное в масле....помидор сверху разве что там самое полезное.