Лапка• 18 июня 2023

Наготовила!

Вчера сегодня
автор Лапка • 18 июня 2023
Ответ дляМЧСница
Чому чоловік має їсти м´ясо?;це обов´язково? А якщо мій не любить, 25 років салати, каші і молочні продукти його улюблена їжа. Може в у автора такі вподобання в сім´ї.
Та у автора чоловік трощить м´ясо огого,але м´ясо не цікаво фоткать,я ці кабачки і кабачковий торт перший раз у цьому році приготувала,тепер не скоро знов буду їх готувати,ну його нафік,пів дня провозилася.

автор Лапка • 18 июня 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Это полезно. И мужчина, который не ест мясо... ну так себе. Впрочем, как и женщина. Не понимаю такого
Мясо для моего мужа.
Тётя Хрюша• 18 июня 2023
Ответ дляЛапка
Мясо для моего мужа.
Божественно. Теперь я спокойна
Миззери• 18 июня 2023
Ответ дляМЧСница
Дуже гарно, смачненьке все і корисне! Я сиджу з дітьми і коридорі, нічого не готувала. Вранці куплю торт, день народження у мене.
Смачно напевно але точно не корисно , стільки смаженого і майонезу
автор Лапка • 18 июня 2023
Ответ дляМиззери
Згодна що не корисно,воно жирнюче капець, але смачно капець зараза. Але наступний раз вже тепер незнаю коли ще впрягуся такі готувать.бо довго,а зїдають швидко.