Таракашечка• 18 июня 2023
Які у вас кросівки на теплу пору року?
наташа2406• 18 июня 2023
Как то вечно парят мне эти кроссовки тканевые. Не знаю почему. Но не моя эта обувь. Есть ещё new balance, но не ношу когда жарко.
ШобВам_КакНам• 18 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Columbia з сіткою.Вчора купила Nike,але вони трохи тепліші.
Columbia супер
Лялька в колисці• 18 июня 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Columbia супер
2 роки не зносніі.Але їх треба тільки міряти.Повно перевіряла,поки вибрала.Ну я взуття все тільки міряю.Де не буваю і скільки не коштує,моє,тільки зручне,купую.Галюс,то і мови нема.
Бува і таке• 18 июня 2023
Таракашечка
• 18 июня 2023
Ответ длянаташа2406
А я ось в гори шукаю. Формат «прогулянок», але босоніжки чи шльопки всеодно не хочу обирати, бо все таки прогулянки не по асфальтованій дорозі.
наташа2406• 20 июня 2023
Ответ дляТаракашечка
О тоді вам треба спеціальне взуття для таких прогулянок в гори. У мого чоловіка таке є .теж хотіла собі купити . Дуже зручне. Але рекомендувати не буду бо ми не в Україні живемо. Шукайте в магазинах спорт мастер спеціальне для таких прогулянок раніше було взуття. Бо просто кросівки не буде зручно
Таракашечка
• 20 июня 2023
Ответ длянаташа2406
Дякую, але на три дні їхати, то щось спеціальне купувати не планую. Тому саме зручні літні шукаю.
Я також не в Україні живу. Ще й зараз плануємо переїзд в інше місто.. Тому хочу максимально «працюючий гардероб» без зайвого.
наташа2406• 21 июня 2023
Ответ дляТаракашечка
Подивіться,в спортивних магазинах вашого міста Adidas, puma , Nike, New balance є ускрізь і вибір великий не проблема знайти.