ЭтаваНиМожетБыть• 18 июня 2023

Согласны с тем, что ваши дети будут лучше, чем Вы?

Бяки-козяки• 18 июня 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Согласна полностью. В бытовом плане сильно уступают нашему поколению. Починить кран или розетку - из ряда фантастики
У меня отец 54 года рождения, тоже этого не умел. Так что не нужно. Просто раньше всё чинили сами от безысходности и желания сэкономить.

Венздей Адамс• 18 июня 2023
Ответ дляішо
це ще добре, що не докоряють тим, що вони нычого цього не просили
Да, такое тоже встречается
автор ЭтаваНиМожетБыть • 18 июня 2023
Ответ дляішо
але рученятами геть нічого зробити не можуть
Краще розум
Бяки-козяки• 18 июня 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
В смысле вообще характер лучше, будут лучше воспитывать своих детей
С характером рождаются) Я стараюсь развивать эмпатию, понимать свои эмоции, обсуждать всё. Надеюсь, что-то отложится.
ПАЦАНКА О• 18 июня 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Ви ж розумієте, що в сантехніки не піде той, хто здібний до навчання , це прості навики , які можна швидко освоїти
Ну якийсь розум все одно потрібен, щоб скласти два та два.
Просту бездумну роботу на ковейєрі і ту можно запороти, якщо розуму нема.
Венздей Адамс• 18 июня 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Не скажите, толковый сантехник на вес золота и он явно не дурак
ішо• 18 июня 2023
Ответ длякогдадеЦкие
ви уявляєте собі, скільки заробляє гарний сантехнік?
когдадеЦкие• 18 июня 2023
Ответ дляішо
Так, але це не робить його роботу інтелектуальною
автор ЭтаваНиМожетБыть • 18 июня 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Подростки в принципе не имеют уважения к старшим, чужому мнению. Не все конечно, но основная масса
Я таких очень редко вижу, скорее наоборот

Венздей Адамс• 18 июня 2023
Ответ дляБяки-козяки
Эти навыки, пусть и от безысходности в жизни лишними явно не будут
когдадеЦкие• 18 июня 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Якийсь потрібен , але не такий як для лікаря чи інженера
ішо• 18 июня 2023
Ответ длякогдадеЦкие
а що такого цінного в інтелектуальній праці?
ВЫВсеВрете• 18 июня 2023
Наші діти вже кращі від нас, значить ми все зробили правильно)
Пишаюся ними дуже❤️
І їх оточення теж чудове - розумні, успішні, спокійні, впевнені
когдадеЦкие• 18 июня 2023
Ответ дляішо
На ній побудоване все наше життя , без технічного прогресу нема розвитку
ішо• 18 июня 2023
Ответ длякогдадеЦкие
тобто всі лікарі гарні і навкруги все працює і ніколи не ломається?
ішо• 18 июня 2023
Ответ длякогдадеЦкие
і що такого технічно-прогресивного ви створили за своє життя, чим суспільство зараз користується?
когдадеЦкие• 18 июня 2023
Ответ дляішо
У вас якась каша в голові. Я написала, що для роботи руками потрібно менше інтелекту і розумових зусиль. А для вас це те саме, що робота лікаря? Лікарем не стають в ПТУ чи на курсах
когдадеЦкие• 18 июня 2023
Ответ дляішо
А до чого тут я?
ПАЦАНКА О• 18 июня 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Звісно, але бездумна праця руками то не приклад саме в цьому контексті.
Будь який справжній фахівець не може бути дурним, чи то інженер, чи то сантехнік.

Венздей Адамс• 18 июня 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Сейчас еду в автобусе
когдадеЦкие• 18 июня 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Все таки інженер може вникнути швидко і виконати роботу сантехніка,а в зворотньому напрямку так не вийде , сантехніку прийдеться довго вчитися. В цьому і суть, хто має здібності до навчання і вчиться, той потім може працювати головою , а не руками.
автор ЭтаваНиМожетБыть • 18 июня 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Сейчас еду в автобусе
А раньше как-будто такого не было никогда🤣
Венздей Адамс• 18 июня 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
В моей юности нет
ішо• 18 июня 2023
Ответ длякогдадеЦкие
не зможе.
когдадеЦкие• 18 июня 2023
Ответ дляішо
не зможе.
Зможе , чоловік - інженер , без проблем виконає будь-яку роботу вдома, хоч для цього спеціально не вчився
Блакитна устриця• 18 июня 2023
Да. Наши дети с мужем лучше чем мы.
Мы приложили максимум усилий, не только финансовых. В том числе много работали над собой, чтобы убрать те установки, которые в нас заложили наши родители.
Зупка_цем• 18 июня 2023
Да,мои точно будут лучше
ішо• 18 июня 2023
Ответ длякогдадеЦкие
тобто, поміняти лампочку, забити цвях, поміняти прокладку в крані?
він може спаяти труби, обфлянцювати композитні, встановити газовий котел, кондиціонер?
ПАЦАНКА О• 18 июня 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Може, і вникнути і зробити, але ж не для того він вчився і такий розумний, щоб працювати сантехніком.
А сантехнік на свому місці має розум, щоб правильно крани прикрутити.
когдадеЦкие• 18 июня 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Так, тому і не працює сантехніком, а виконує свою роботу , для якої вчився