ЭтаваНиМожетБыть• 18 июня 2023
Согласны с тем, что ваши дети будут лучше, чем Вы?
ПАЦАНКА О• 18 июня 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Так, тому і не працює сантехніком, а виконує свою роботу , для якої вчився
Ніхто його і не змущує робити чужу роботу.
Мова в темі про те, що проста робота руками не рівно бездумна робота.
когдадеЦкие• 18 июня 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Не бездумна, а та, що не потребує великих розумових зусиль
Нервогенератор• 18 июня 2023
Ответ дляішо
але рученятами геть нічого зробити не можуть
Ви про своїх?
ПАЦАНКА О• 18 июня 2023
Ответ длякогдадеЦкие
’Для роботи руками якраз розум і не потрібен’
Ну не я це написала)
magistralchimik• 18 июня 2023
Нет
Я очень целеустремленная, умная, эрудированная. Далеко не факт, что сын таким будет.
СережкинаЯ• 18 июня 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Ви ж розумієте, що в сантехніки не піде той, хто здібний до навчання , це прості навики , які можна швидко освоїти
Піде, бо там платять більше. Мій знайомий, дуже розумний хлопець, закінчив Політехніку, а працює сантехніком, тому що так заробляє набагато більше.
СережкинаЯ• 18 июня 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Якийсь потрібен , але не такий як для лікаря чи інженера
Часом такі лікарі попадаються, що краще б вони сантехніками працювали, а не людей лікували. Не всі вони з високим інтелектом, нажаль.
когдадеЦкие• 18 июня 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Ні, звичайно, той, хто спроектував будинок івсі комунікації , отримує більше, ніж той, хто його руками будує
годовасик• 18 июня 2023
Сын уже лучше чем я) одареннее. Закончил 9й класс без напряга хорошистом, параллельно учась в немецкой школе. Знает несколько иностранных, призёр олимпиад. Я была лентяйка и училась хуже.
Бяки-козяки• 19 июня 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Эти навыки, пусть и от безысходности в жизни лишними явно не будут
каждый должен заниматься своим делом. у кого-то это умственный труд, у кого-то руки. если у тебя руки из ж..., не лезь, найми хорошего специалиста.