Мій син закінчив 4 клас, в 5 клас не можемо вирішити, куди йти: чи в звичайну школу, чи в онлайн. Як буде з тривогами в новому навчальному році - незрозуміло... Поділіться, як ви вирішуєте, який формат навчання обрати? І чи не рано зараз шукати школу, може в серпні, чи то вже пізно буде?
Таня Laurelly• 19 июня 2023
В нашому ліцеї молодша школа досить хороша, а от середня і старша - дуже залежить від вчителя. Наш син в молодшій школі вважався кращим учнем класу, а в середній школі практично перестав вчитися там, пропав інтерес, деякі вчителі несправедливо оцінюють, зайвого не скажи, не спитай, підхід до всіх під один гребінець, купа зайвої інформації - хочеш не хочеш, цікавить не цікавить, а все однаково вимагають. Перевели у JAMM School всередині 10 класу, то це ж небо і земля! Індивідуальний підхід до дітей в залежності від типів інтелекту кожного, ставлення, як до особистостей, можна встановлювати власний графік навчання, оцінювання автоматичне, ніяких улюбленців у вчителів. Нам дуже сподобалося, тому і другу дитину переводимо туди.