Feel good• 19 июня 2023

Русня пишет, что Буданова уже нет. Почему он и Залужный исчезли с эфира?

Реально интересует, почему Залужный исчез из медиапростора?
Писали, что он сильно ранен, но потом появился в эфире.

Теперь исчез Буданов. И то же пишут о Буданова.

Сирского, мож, продвигают. Зачем конкретно?

Что-то мне не нравится эта политика.

str.v• 19 июня 2023
Ответ дляZvezdochkina
У Майкла Наки есть видео про эти фейки.
Поо Буданова вот на днях.
Почему НЕ нужно их распространять и как вы этими темами помогаете пропаганде.
накі руснявий блогер

In limbo• 19 июня 2023
Ответ дляZvezdochkina
У Майкла Наки есть видео про эти фейки.
Поо Буданова вот на днях.
Судячи з тем автора, вона чудово розуміє що робить
Zvezdochkina• 19 июня 2023
Ответ дляstr.v
накі руснявий блогер
И шо?
Все бы такие руснявые были :)))
А он один из не многих
Zvezdochkina• 19 июня 2023
Ответ дляAHetfield
Та я тоже так думаю
Но тут в теме и другие сомневающиеся появились :)
trikota• 19 июня 2023
Ответ дляРойЛеля
Та щось він виступав зачасто і наговорив багато. А тепер, коли пішли ці чутки, зник зовсім.
Невже не можна заспокоїти людей і вийти під ці фейки в ефір на 5 хв. Прям так ніколи?! Не вірю.
Дивно це все.
Вийди і скажи хер вам русаки, я точу списа і прийде час насадимо хуйла всі разом по самі гланди на нього і пронесемо від Донбасу до Львова естефетою
Не подобається і мені це все
А зачем вам это надо - выйти в эфир? Ну нет Буданова, будет другой. Вам какая разница? Вы что его и до войны каждый вечер слушали?
trikota• 19 июня 2023
Ответ дляРойЛеля
А чому він маячив в інтерв´ю до цього. Йрму слід було б мовчати і недавати голосних обіцянок
Ну ты ж посмотри - распорядитель какой, что кому и делать .
Давайте и вы помолчите и не указывайте другим.
Leeloo_aloha• 19 июня 2023
Ответ дляЛенаА
Он глава разведки! Вы хотите чтоб он в телемарафоне по утрам выступал?)
Раніше ж виступав, майже кожного дня.
str.v• 19 июня 2023
Ответ дляZvezdochkina
И шо?
Все бы такие руснявые были :)))
А он один из не многих
’хорошіх русаков’ не буває.
пора б зрозуміти , що це наші вороги.
trikota• 19 июня 2023
Про Залужного, по-моему аж 5 тем было ’куда он пропал’.
А ну-ка, матрешки, поднапрягитесь, дайте большееее ’куда пропал Буданооооов’, не 5, а 6 тем!
Или это просто матрешек здесь 5 штук?

Zvezdochkina• 19 июня 2023
Ответ дляstr.v
’хорошіх русаков’ не буває.
пора б зрозуміти , що це наші вороги.
я не поддерживаю такую риторику, извините.
str.v• 19 июня 2023
Ответ дляZvezdochkina
така малороська позиція або у русаков або у тих, хто чекає на руснявий світ.
Якщо б ваші близьки були на фронті, то наврядче ви б давали шанс для русні та вірили у існування ’хорошіх русскіх’
Kira2022• 19 июня 2023
Ответ дляtrikota
Удалено администрацией...
lammama• 19 июня 2023
Ответ дляЛенаА
Какого именно?))) у них их много!))))
Настоящего!
trikota• 19 июня 2023
Ответ дляKira2022
Удалено администрацией...
А ты как с ватой в голове живешь?
ksena555• 19 июня 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Раніше ж виступав, майже кожного дня.
І толку з того?
Хочете нових байок послухати , як в вересні 2022р.))
Zvezdochkina• 19 июня 2023
Ответ дляstr.v
не поверите, но мой любимый кум, который сидит в окопе (не буду говорить где) - придерживается такого же мнения.
Так что у меня нет желания это обсуждать.
Да, тот же Майкл Наки, Нойз МС и тд - я считаю достойными гражданами своей страны. Они правильно сделали что уехали (тот же Наки уехал даже до начала полномасштабного вторжения). При этом они поддерживают Украины, не переставая быть патриотами своей (нормальной) страны. Было бы странно если бы они были патриотами Украины (их бы такие же как Вы гнобили бы не меньше)
cherry2015• 19 июня 2023
Ответ длясоняшка
зачем таскать рашенское ипсо? они своего царя видят раз в год, так решили нас троллить своими тупыми вбросами. пусть за своим следят
Как ни странно, но руснявый телеграмм канал первым написал и про Умань и про гес.
Kira2022• 19 июня 2023
Ответ дляtrikota
А ты как с ватой в голове живешь?
Ну не стоит всех по себе судить 😉
trikota• 19 июня 2023
Ответ дляcherry2015
А что странного?

mymoly• 19 июня 2023
Ответ дляРойЛеля
Тобто наші посадовці можуть періодично заспокоювати людей і не важко розвіювати міфи.
Не для них, для нас.
Різницю уловлюєте?
А шо ж ви така тревожна? Арестовіч он вже заспокоював.
trikota• 19 июня 2023
Ответ дляKira2022
Ну не стоит всех по себе судить 😉
Удалено администрацией...
4мама• 19 июня 2023
Ответ дляMussja
А чому ви читаєте і слухаєте, що каже русня і ще й ведетеся на їх вкиди, і несете те саме в маси? І це все під соусом ’ой, а справді’. Типу така нічого не розумію, я така дурненька.... Як слухаєте москальські новини, то скажіть, хто в них керівник розвідки? Є в інфопросторі? Не пропав? А Шойгу коли останній раз на люди виходив?
Про путіна вже помовчимо. Вже років 20 як здохло. Лише двійників клепають. Недонація дегенератів.
WomAnn• 19 июня 2023
Ответ дляMussja
Я вам більше скажу, він знов буде маячити. Але не тоді, коли русняві скажуть, а коли сам буде вважати за потрібне.
Він що клоун? Його було забагато. І війну ми виграли влітку. Немає в мене до нього довіри
4мама• 19 июня 2023
Взагалі треба засікати - чи буде хоч день без таких тем.
kll lena• 19 июня 2023
Автор, не хвилюйтесь він у Криму
Mussja• 19 июня 2023
Ответ дляWomAnn
Та від того чи ви особисто йому довіряєте чи ні, країні ні холодно ні жарко. Вам його було забагато, мені нормально, а ще комусь мало. Всім не догодиш. Тому собаки гавкають, а караван іде.
Ksu160576• 19 июня 2023
Ответ дляЛенаА
Удалено администрацией...
TAM-rico• 19 июня 2023
Ответ дляРойЛеля
Він завжди був небагатослівним
WomAnn• 19 июня 2023
Ответ дляMussja
Ну так це форум, створений для обговорення та вираження своїх думок. Ми ж не особисто йому пишемо.
Але факт є - вже літо, а ніяких зрушень немає. Мені сумно і боляче
Mussja• 19 июня 2023
Ответ дляWomAnn
Як це нема зрушень? Контрнаступ почався