Feel good• 19 июня 2023

Русня пишет, что Буданова уже нет. Почему он и Залужный исчезли с эфира?

Реально интересует, почему Залужный исчез из медиапростора?
Писали, что он сильно ранен, но потом появился в эфире.

Теперь исчез Буданов. И то же пишут о Буданова.

Сирского, мож, продвигают. Зачем конкретно?

Что-то мне не нравится эта политика.

Soufit• 19 июня 2023

In limbo• 19 июня 2023
Ответ дляMussja
Як це нема зрушень? Контрнаступ почався
У неї інша інформація 😆 В російських пабліках такого не писали 😂
Zvezdochkina• 19 июня 2023
Ответ дляAHetfield
Та ну. Уже и там соболезнуют про разных войнах на запорожском направлении.
Я не читаю, видела скрины на ютубе :))
ebbi• 19 июня 2023
Автор,на экране телевизора не должно быть никого больше Верховного Главнокомандующего.
В остальном думаю,что и Буданов,и Залужный делают свое дело,не особо расстраиваясь что их по телевизору не показывают
ebbi• 19 июня 2023
Ответ дляSoufit
фото
Кива Залужного хоронил и даже гнида за свой фейк перед своими же кацапскими баранами не извинился.Сейчас опять нап@здит с три короба и следующую пургу будет нести
WomAnn• 19 июня 2023
Ответ дляMussja
Як це нема зрушень? Контрнаступ почався
Почався, але буданов інше обіцяв. Я справді вірила
In limbo• 19 июня 2023
Ответ дляebbi
Агент Гвинтик 😆
автор Feel good • 19 июня 2023
Ответ дляMussja
А чому ви читаєте і слухаєте, що каже русня і ще й ведетеся на їх вкиди, і несете те саме в маси? І це все під соусом ’ой, а справді’. Типу така нічого не розумію, я така дурненька.... Як слухаєте москальські новини, то скажіть, хто в них керівник розвідки? Є в інфопросторі? Не пропав? А Шойгу коли останній раз на люди виходив?
Це Ваше суб´єктивне сприйняття.
Ви не фіга не зрозуміли з теми, то я би посперечалася, хто дурненька)
автор Feel good • 19 июня 2023
Ответ дляРойЛеля
А чому він маячив в інтерв´ю до цього. Йрму слід було б мовчати і недавати голосних обіцянок
Справа навіть не в цьому.
Залужному і Будагову або обмежили інфа простір (чому? Мені якось це не дуже, така політика). Далеко не завжди конкретно вони самі вирішують, як часто їм маячити в ЗМІ.

Або інші причини.

автор Feel good • 19 июня 2023
Ппць, скільки агресії в темі.

А скільки її ще полізе після війни... Самі ж на своїх...
kanni• 19 июня 2023
На жаль, думаю, це не фейк. Коли русня розганяла, що Зеленський залишив Київ і країну, то Зеленський знайшов час вийти на вулицю і спростувати. А тут лише заяви, що фейк і ІПСО, але жодного підтвердження немає
Mussja• 19 июня 2023
Ответ дляkanni
Коли загинув Монастирський і його заступники, сказали зразу. Я вірю нашим новинами, а не руснявим. Наші сказали ІПСО, значить так і є. Тим паче з Залужним ми вже це проходили
Zvezdochkina• 19 июня 2023
Ответ дляkanni
Вообще-то о «ранении» Буданова начали разгонять еще раньше, чем его видео про «планы любят тишину».
Это Вам не доказательство, что все нормально?
In limbo• 19 июня 2023
Ответ дляFeel good
Ппць, скільки агресії в темі.

Так ви самі цьому сприяєте. Ба більше - робите це навмисно. Прекрасно усвідомлюючи, що маніпулюєте думками суспільства.
In limbo• 19 июня 2023
Ответ дляkanni
Кажуть, що у пітуна хвіст і копита. Хай спростує це, якщо це неправда 🤷‍♀️

Ну, камон! Як ви можете вірити русні?
Манула• 19 июня 2023
Що там руZня пише, Залужний воскрес?
sunholder• 19 июня 2023
Ответ дляKievljanotchka
Думай що морозиш.
А що не так?)
Soufit• 20 июня 2023
Ответ дляebbi
Не даремно ж про Ківу написали, що він ’живе аж пріходя в сознаніє’)))
Елена Шир• 20 июня 2023
Я точно знаю де Залужний. У мене особисте дуже надійне джерело інформації, ще жодного разу не підводило. Він поїхав до джедаїв домовлятися про дещо дуже важливе. Скоро суперновини почуєте. Докази потрібні - подивіться на останнє фото. Там трохи замаскований мастер Йода.

winter2011• 20 июня 2023
Ответ дляFeel good
Ппць, скільки агресії в темі.

ось, можете спати спокійно