Цідило правди• 19 июня 2023
Чому це боти тут так агетують усіх на виїзд? Мовляв, як все погано в нас, а от
за кордоном все прекрасно)?Хто хоче,нехай їде на здоровья.Не кожен може важко працювати десь на заводах чи прибиральнях,не кожен може купити квартиру за 400тис євро.Не кожен може дозволити собі медицину дорогу і віка жити по арендованих квартирах.Не кожен може купити десь яйця домашні по 5 євро чи молоко по 2 євро за літр.Багатьом і в Україні добре,на своїй землі.Боти геть подуріли
Fresh_coconut• 19 июня 2023
Була за кордоном, працювала там за мінімалку жити можна але самій буде вистачати. З дитиною важко було. Повернулися назад але тут ситуація в мене ще гірше ніж за кордоном, тепер я не виїздна по обставинам, на роботу не влаштуєшся . Але за кордоном медицина фігня. Через неї і повернулись бо дитині потрібна була операція.
Color never seen before• 19 июня 2023
Часто даже это не боты, а обычные люди без воображения. Те, кто уже пожили в Европе и не на пособии понимают, что это не палочка-выручалочка и не всем зайдет.
Moon shine• 19 июня 2023
так погано,так погано..що Київ забитий. щовечора затори знову,як до війни. все стоїть. такого дуже давно не було. увечері в метро влізти не можна
olgabaluta• 19 июня 2023
Да, я - бот, мне платят за каждый комментарий в такой теме. А еще я тут самоутверждаюсь.
Moon shine• 19 июня 2023
Ответ дляKira2022
Ну они бы ещё больше интервалы сделали, так очередь в вагон ещё бы перед входом начиналась
интервал 1.5 хв. зранку.
Moon shine• 19 июня 2023
Ответ дляKira2022
а на дороги. стільки авто,що народ пішки топає,бо все стоїть.
Ответ дляMoon shine
Машин прилично меньше чем было, я до войны могла в пробке простоять час + и такси с 8 до 10 нереально было вызвать, а сейчас без проблем, максимум 10-15 минут и машина подана и пробки просто тянучки
Moon shine• 19 июня 2023
Ответ дляjudit
Так метро раніш раз в 40 сек ходило а тепер 2-4 хвилини
Мости теж, Південний і Патона напів закриті
так, але в 2022 р взагалі цього НЕ БУЛО! жодного затору за увесь рік. З травня в КИєві затори. про що це говорить?
Moon shine• 19 июня 2023
Ответ дляKira2022
так, але в 2022 р взагалі цього НЕ БУЛО. жодного затору за увесь рік. З травня в Києві затори. про що це говорить? я живу і працюю в таких місцях,де все стояло до війни. в 2022 р було пусто. з кінця весни знову зранку стоїть все.
Moon shine• 19 июня 2023
Ответ дляjudit
тепер 1,5 хв.раніше ще більше було,але все ок. тепер 1,5 хв і влізти неможливо,людей значно побільшало порівняно з листопадом і груднем.
Ответ дляMoon shine
В 22 этого не было до середины лета, а потом все возобновилось постепенно. Осенью пробок было не меньше чем сейчас.
Moon shine• 19 июня 2023
Ответ дляKira2022
неправда. я працюю в центрі. восени тут не було заторів. а зараз щоранку - виходжу з метро і бачу я все стоїть в обох напрямкапх
Nathalie27• 19 июня 2023
Ответ дляMoon shine
Восени в центрі вже були затори в час пік. А зараз вони ще довші через ремонт доріг в центрі.
Valentina shop2020• 19 июня 2023
Ответ дляПослушная
Да особенно на украинской минималка,и
И пенсионерам очень хорошо,с пенсией 2500
Moon shine• 19 июня 2023
Ответ дляNathalie27
там де я працюю не було.а з*явилися лише тепер. ремонтів тут немає ніяких
Mrs.Ochmonek• 19 июня 2023
Ответ дляColor never seen before
А якщо ще й стикнулись з медициною, то тим більше. Не всім хронікам підійде