Pionella• 20 июня 2023

Гнойный отит ребёнок 3 года

Неделю назад у ребёнка был понос, в течении недели температура только ночью около 38, сегодня утром проснулась пальчик в ушко начала сунуть и как будто там много воды было, вечером забрала из садика, гной течёт, волосы всё слиплись, пошли на скорую помощь, выписали капли капать 8 дней. И больше ничего не сказали, нужно ли промывать этот гной? Можно ли вставлять вату что бы не пачкать им одежду и постель? Поделитесь пожалуйста опытом, всё ли в порядке будет со слухом? Читала темы , но не понимаю что такое с перфорацией или без...
Natal_ka91• 20 июня 2023
Вам до лора і бажано не затягувати. Можливо, антибіотики треба підключати
автор Pionella • 20 июня 2023
Ответ дляNatal_ka91
Спасибо, выписали антибиотик
oksana_ky• 20 июня 2023
Не надо ватой закрывать, будет скапливаться все,потерпите. Начнёте антибиотик, капли капать и быстро на поправку пойдёт. И со слухом будет все ок.
автор Pionella • 20 июня 2023
Ответ дляoksana_ky
Спасибо большое
Чувиха• 20 июня 2023
Надо турунды в ухо делать
El_ena• 20 июня 2023
Вам до лора і обовязково. Він розкаже як промивати і що робити. Ми з таким лежали в лікарні.
nadezhdaLitv• 20 июня 2023
Я не зрозуміла може...Вночі 38 тиждень...Ви що водите дитину в садок??? Походіть на роботу в такому стані! Уявіть, як дитині погано!!! Мені аж моторошно стало.
По темі:
Антибіотик внутрішньо обов´язково, навіть бажаніше ін´єкціонно. Навіть бажаніше в умовах стаціонару. Краплі до уха також антибіотик. Дитині періодично давати знеболювальне, якщо їй болить. А це не може не боліти. Ухо перед краплями промивати і прочищати, інакше краплі до вуха не будуть давати жодного сенсу. Це робиться так - дві три краплі перекису водню до вушка, потім турундрочкою дуже обережно прочистити від гною. Потім вже краплі з антибіотиком.
У дитини схоже лопнула барабанна перетинка. Дякувати Богу, що гній вийшов через вухо. А не пішов в мозок (сподіваюся, ви знаєте, що таке мінінгіт). І дитина весь цей час була в садку...З гноєм в середньому вусі ...
автор Pionella • 20 июня 2023
Ответ дляnadezhdaLitv
По темі:
Спасибо
ZhukOlena• 20 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Надо турунды в ухо делать
Які турунди??? Авторе, ви хоч не слідуйте цим дивним порадам. Гнійні виділення мають витікати, нічим не гріти і обов´язково до лора! Скоріш за все випишуть антибіотики
Чувиха• 20 июня 2023
Ответ дляZhukOlena
А що не так з турундами? Насправді вони ефективніші, ніж каплі
ZhukOlena• 20 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Не можна вухо затикати нічим, особливо коли гній виходить.
автор Pionella • 20 июня 2023
Ответ дляZhukOlena
Спасибо выписали антибиотик вчера, капли, ушко не закрываю