Анонім Секретар• 20 июня 2023
Узд кульшових суглобів малюку
Дівчата, порекомендуйте будь ласка в Києві когось. Бажано лікаря (не клініку). А також чи знає хтось клініку Кіндер клінік? Територіально бажано лівий берег
Христя в тiстi• 20 июня 2023
Терпиловський Юрій Ростиславович, Великий Олександр Миколайович, Юрчак Олександр Володимирович. Всі дуже гарні дитячі ортопеди. Зверталась я та мої подруги до них в лікарні Охматдит протягом багатьох років. Також приймають пацієнтів в приватних медичних центрах.
Сяду на шию, дорого!• 21 июня 2023
Якщо хочете взнати чи є дисплазія ТСС, то треба робити рентген. По УЗД лікар-ортопед вона ж і узіст сказала , що є дисплазія. Ми пішли до дитячого ортопеда, нас направили на рентген , який показав, що все добре. Через 3 місяця повторний рентген показав , що все добре і питання знялося.