Дуже дуже вумна• 20 июня 2023
У кого сьогодні нмт здавали?
Як здали? Щось моя спасувала, наче була готова, але розгубилася через ці глюки системи. Ну або не достатньо була готова. І наче середній бал 182, але дуууже розстроілася
Голова колгоспу• 20 июня 2023
Ответ дляУраганнаЯ
182 это дофига баллов. Многие отличники растерялись и сдали на 140.
Смысл вашей темы потроллить на чувствах людей, дети которых реально провалились?
Что значит провалились? Это сколько надо было набрать чтоб провалить?
Злива інформації• 20 июня 2023
Ответ дляБринзолетта
До коментаря 26 не світі Праги, а чвут
Вибачте, виправляє як хоче
І замість суто Сцио, це як зно в Чехії
Вибачте, виправляє як хоче
І замість суто Сцио, це як зно в Чехії
Дочка буде чеською навчатися? IELTS з англійської також треба?
Бринзолетта• 20 июня 2023
Ответ дляЗлива інформації
Вона і аелтс здала, бо ми до війни планували англійською, і держ іспит з чеської. Буде чеською безкоштовно
Аелтс потрібно якщо на англ мові вчитись, то платно
Злива інформації• 20 июня 2023
Ответ дляБринзолетта
Я думала, що навіть коли чеською все одно треба англійська мінімум В2 як одна з умов для вступу.
Моя донька закінчила 10, хотіла в Чехію. Але зараз я невпевнена чи встигаємо все.
Душка-свекрушка)))• 20 июня 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Як так може бути? У моєї також одна помилка-31 з 32. На перерахунковому листі, що в інтернеті вийшло 193. 🤷♀️
От ви така розумна , а не розібрались, що один бал з 32 вартий 7 з 200 . Але є помилки які зразу знімають 2 бали ( параметр і комбінаторика ) . Отож одна помилка в цих завданнях і вже 186 б . Тому немає чого прибіднятись .
Бринзолетта• 20 июня 2023
Ответ дляЗлива інформації
Ні, англ не треба здавати, але в рекомендаціях вузу англ В2, оскільки багато предметів викладається англійською, спец літератури багато англійською. Наприклад щоб набрати достатню кількість кредитів для здачі сесії, потрібно відвідати і опрацювати багато годин лекцій, лише чеською стільки годин не набереться, необхідно ходити і на англійські
За рік ви можете встигнути, якщо будете вчити мову в нормальній мовній школі. Дочка так вчила з нуля паралельно з 11 класом, все вийшло , держ іспит чеської здала, 11 клас з золотою медаллю закінчила. Але це інтенсив і навантаження
Злива інформації• 20 июня 2023
Ответ дляБринзолетта
Англійський в дочки є гарний, ось чеської не знає. Йде на срібну медаль в математичному ліцеї. По біології одна 9 була в першому семестрі.
Дякую, що поділилися
Дуже дуже вумна
• 20 июня 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ну,по-перше, я про свій розум ніде не писала, по-друге, моє здивування було до коментаря, де написали, що дочка матем здала на 197. Але я можу допустити, що якісь завдання оцінювалися в бал, менший за одиницю. Ньюансів оцінювання я не знаю.
Дуже дуже вумна
• 20 июня 2023
Ответ дляРомашкинная
Цього року складний нмт? Чую,що багато не задоволені результатами
Дуже неоднозначний, практично всі нмт проходили із глюком системи. От сьогодні тривоги у нас в місті не було, але була в сусідній області, тому на годину також підвисло все. А після відновлення не все чомусь зберігалося, чи це діти не уважні. Але багато дітей і гарно написало, однокласник доньки все на 200 здав, а з іншого боку хлопчик, що вийшов на останній етап у всеукр Олімпіаді з фізики здав ту ж фізику на 171 🤦♀️
Бринзолетта• 20 июня 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Дочка розказала, що з 1 разу не зберігалося, треба було кілька разів зберігати, ще й перевірити. Дивна система
Хата на мати• 21 июня 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Довольно достаточно. Всего пару факультетов там реально 195 и выше, остальные 99% берут в среднем со 180 баллами
Подскажите быллы для поступления считаются с коэффициентом, или просто былы НМТ/3? Сын хорошо написал математику и английский, украинский похуже, если просто баллы считать средний 187, а если с коэффициетом - 208.
УраганнаЯ• 21 июня 2023
Ответ дляХата на мати
К коефициентом. Но у вас не может получиться 208 никак. Просто каждый предмет умножаете на определенный коеффициент типа так 0.5 х 180 + 0.3 х 187 + 0.2 х 173 = 180.7
Душка-свекрушка)))• 21 июня 2023
Ответ дляХата на мати
208 у вас ніяк не вийде .
Бали розраховуються ось так ;
Хата на мати• 21 июня 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
208 у вас ніяк не вийде .
Бали розраховуються ось так ;
Ну если коэффициенты математика - 0,5, ураинский - 0,3, английский - 0,3. Тогда (200х0.5 + 174х0.3 + 187х0.3) = 208.3. Коэффициэты же зависят от выбраной специальности.
Хата на мати• 21 июня 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Выше уже ответила, так и умножала по коэффициэнтам к выбранной специальности.
Хата на мати• 21 июня 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Математика 200, украинский 174, английский 187. Среднее 187, а коэффициенты на специальность матем-0.5, укр- 0.3, англ-0.3
Душка-свекрушка)))• 21 июня 2023
Ответ дляХата на мати
Ещё делить надо на сумму коэффициентов, в вашем случае на 1.1 и выходит 189,3. Ну есть же выше пример расчёта, где все подробно рассписано .
Хата на мати• 21 июня 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Спасибо! Не знала что еще делить надо :(