Дуже дуже вумна• 20 июня 2023

У кого сьогодні нмт здавали?

Як здали? Щось моя спасувала, наче була готова, але розгубилася через ці глюки системи. Ну або не достатньо була готова. І наче середній бал 182, але дуууже розстроілася
Голова колгоспу• 20 июня 2023
Норм, моя сдала на 150 , мы довольны

Лепетун• 20 июня 2023
Вчора здавали
Погано
Голова колгоспу• 20 июня 2023
182 Вам мало?
автор Дуже дуже вумна • 20 июня 2023
Ответ дляГолова колгоспу
182 Вам мало?
Ну на комп’ютерні програми малувато
Клептоманка• 20 июня 2023
Мы довольны , дочь сегодня математику сдала на 116, думали что походной не наберёт
УраганнаЯ• 20 июня 2023
182 это дофига баллов. Многие отличники растерялись и сдали на 140.
Смысл вашей темы потроллить на чувствах людей, дети которых реально провалились?
УраганнаЯ• 20 июня 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Ну на комп’ютерні програми малувато
Довольно достаточно. Всего пару факультетов там реально 195 и выше, остальные 99% берут в среднем со 180 баллами
Тримбулька• 20 июня 2023
Моя вчера сдала на 178. Тоже расстроилась. Сказала,что математика была довольно сложной.
Бринзолетта• 20 июня 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Все дети с разным уровнем. Дочь математику написала на 187 и рыдала, т.к отличница физмата и стыдно было перед учителем, однозначно рассчитывала на 200. Но она не готовилась именно к нмт, т.к поступала в вуз ес, готовила другие тесты

Звезда в шоке• 20 июня 2023
У моей 114 матем и по 150 англ и мова
Я счастлива)
Губной рояль• 20 июня 2023
Я вчера сдавала, действительно математика сложноватая была, учитывая то что она обязательна и многие дети ее просто не понимают
Душка-свекрушка)))• 20 июня 2023
Ответ дляБринзолетта
Ну то це синдром відмінника , це не про знання.
Бринзолетта• 20 июня 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
У дочки и то, и другое есть. Знания проверены, поступила в чвут на фит без проблем с 1 теста. Погуглите, поймёте что это именно про знания. Чему дочь кстати очень рада, хоть заучкой перестали звать. И такие обесцениватели труда как вы тоже притихли
автор Дуже дуже вумна • 20 июня 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
При чому тут синдром відмінника? Якщо дійсно вчилася і планує Шевченко на бюджет, то високі бали необхідні. Інші вузи не розглядаємо.
Душка-свекрушка)))• 20 июня 2023
Ответ дляБринзолетта
Ага , ща пошла гуглить)))) хоть бы не писали про расстроилась и т.д.
Душка-свекрушка)))• 20 июня 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
То у всіх так система працювала , не тільки у вас . І завдання в той же день могли бути різні . Але ж є ті хто має 200
Бринзолетта• 20 июня 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Написано не вам это раз
По вашему высокоинтеллектуальному тону все ясно. Не напрягайтесь. Оно вам не надо
автор Дуже дуже вумна • 20 июня 2023
Ответ дляГолова колгоспу
182 Вам мало?
Мало, бо замах був високий, плюс клас і школа дуже сильні, більшість здали на 190+, один хлопчик все на 200, але він олімпіаднік.
Обижулька• 20 июня 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Авторе, якщо що розгляньте легший факультет як запасний варіант.

Син вчиться на Айті спеціальності, де прохідний в 2021 був 193
Вчитись після мат ліцею і олімпіад все одно важко. Немає часу ані на гульки, ані відпочити нормально. Лише на канікулах. Буває встаю о 7 ранку - він ще не лягав, би лабораторну писав. А зранку пари.

Однокламник переживав, що не вступив на цю спеціальність, пішов на легшу. Тепер радіє

Кусачая Я• 20 июня 2023
Ответ дляБринзолетта
В Масарика минулого року легко пройшли відверто слабкі діти, і ще місця залишилися
На комп науки
Навчання, правда, ледь тягнуть і збираються покинути, не зайшло
Нічого вдягти• 20 июня 2023
Ответ дляБринзолетта
У Вашої дитини, судячи з балу, всього одна помилка, якщо завдання з параметрами чи комбінаторика невірно, одразу -13 балів. Хваліть і кажіть, що розумничка. моральний стан дитини тут значно важливіший, бо від цього вона не стає дурнішою. У нас вчора друг в параметрах написав правильну відповідь а при перевірці виправив і отримав помилку.
Клин_Кляйн• 20 июня 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
У моей 114 матем и по 150 англ и мова
Я счастлива)
А чому радієте? З такими балами можна було після початкової школи більше і не навчатися, приблизно такий результат і був би.
автор Дуже дуже вумна • 20 июня 2023
Ответ дляНічого вдягти
Як так може бути? У моєї також одна помилка-31 з 32. На перерахунковому листі, що в інтернеті вийшло 193. 🤷‍♀️
Звезда в шоке• 20 июня 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Чего это )? Поступит 100% и все будет ок.
Мега знания не особо людям в жизни помогли, как я уже вижу )
Клин_Кляйн• 20 июня 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Та то ясно, що освіти в країні вже немає, дипломи отримують навіть ті, хто тільки читати вміє. Головне в критичних ситуаціях на таких профі не натрапити.
Бринзолетта• 20 июня 2023
Ответ дляКусачая Я
На комп науки
Так, в курсі. В брно і вут конкретно слабший, беруть всіх підряд. В світі Праги, куди дочка поступила, підняли прохідний бал суто мат з 70 до 85, дочка набрала 92
Звезда в шоке• 20 июня 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
🤣Головне, щоб людина хороша була .І щаслива .
А є такі мамки, котрі дітей так задовбують, що ті потім від них біжать....
Бринзолетта• 20 июня 2023
Ответ дляНічого вдягти
Щиро дякую за підтримку
Нічого вдягти• 20 июня 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Там залежить від рівня завдання, в якому помилка, не за всі знімають однаково.
Бринзолетта• 20 июня 2023
До коментаря 26 не світі Праги, а чвут
Вибачте, виправляє як хоче
І замість суто Сцио, це як зно в Чехії