Баррикадница• 21 июня 2023

Чи може лікар закохатись у пацієнтку?

Як ви вважаєте, лікар може закохатись у пацієнтку?
Мій лікар постійно фліртує зі мною, говорить компліменти, голос якийсь ніжний стає, запрошує на каву. Чому так? Це через те, що приватна клініка і я несу гроші? Чи це у них чорний цинічний гумор такий?
Просто мені дивний цей флірт від стоматолога. Все ж, естетики від пацієнта в кріслі стоматолога немає.
Я б з ним прогулялась, але думаю, може, він пікапер, чи колекціонер пацієнток? Не хочу бути приниженою. Що скажете?
задумчивая мордочка• 21 июня 2023
Потому что Вы деньги платите, у меня стоматолог такой, и заигрывает он со всеми, не льстите себе😁

Сметчица• 21 июня 2023
Может конечно, что ж он какой-то другой человек что-ли?
Удачная• 21 июня 2023
А он что не человек? Мой стоматолог женился на своей пациентке, уже ребенку лет 5
Гостра на язик• 21 июня 2023
У меня сейчас роман с моим стоматологом
ЯсноВидящая• 21 июня 2023
Представьте, что и вы пикаперша и погуляйте с удовольствием.
Уси Пуси• 21 июня 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
У меня был стоматолог грузин. Тот еще кот )) и шутит, и мурлычит и по голове гладит. Но я даже и не думала воспринимать это как флирт )
Сметчица• 21 июня 2023
Подруга когда-то с маммологом встречалась, во время приёма пригласил на кофе и закрутилось
автор Баррикадница • 21 июня 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
та я ж і не хочу займатись самообманом, тому і запитую, чи це він такий хитренький.
стоматологія дорога все-таки... конкуренція висока серед лікарів
Чебураха з перцем• 21 июня 2023
Может
Тоже в частной

Дівчина Бобула• 21 июня 2023
У них часто такое общение. На грани с флиртом. Я встречалась со стоматолоном, для них это норм. Хотя, если именно приглашает на кофе, то почему вы не идете?
Дівчина Бобула• 21 июня 2023
Ответ дляБаррикадница
Не будет как мой в рот заглядывать после секса
Яйцеголовая• 21 июня 2023
Чомусь саме зі стоматологами найбільше романів і зав’язується))
В моєму оточенні дві знайомі підгулювали з стоматологами, третя вийшла заміж після таких підгулів, мене мій лікар наполегливо звав на ’каву’.
Сметчица• 21 июня 2023
Ответ дляУси Пуси
Мой стоматолог женат, знаю всю семью, на приёме тоже шутит всегда, можно принять за флирт, но я знаю, что это шутки. Ещё смешит всегда, задаёт такие вопросы, на которые угу не ответишь, а я сижу в это время с открытым ртом и штукой, которая не даёт рот закрыть😀
автор Баррикадница • 21 июня 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Оральний контакт із першої зустрічі
Наполеон Бонапарт• 21 июня 2023
Звичайно, може).
Мій батько так закохався у маму (вона була його пацієнткою), і після її виписки з лікарні приїхав до неї додому (вона жила за містом))))) спитати, як вона почувається. Це були радянські часи, і у неї не було навіть звичайного телефону.
Наполеон Бонапарт• 21 июня 2023
Автор, якщо він не одружений і ви незаміжня, то чому б ні?
5cmhybyna• 21 июня 2023
не дивно, зразу бачив корміліцу
Татьяна -3329• 21 июня 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Блін, я також плачу гроші, але зі мною ніхто не заграє. Треба, мабуть, більш дорогу клініку вибрати, може там фліртують?
Nelly-4875• 21 июня 2023
Ну хз. У меня так завязался роман с врачом. Влюбился он в меня серьезно очень. Я бы на вашем месте принята бы приглашение и дальше смотрела на его действия. Чтобы понять, он действительно залип на вас или вы очередная в его коллекции.

Карпатський грибар• 21 июня 2023
Найдите фильм ’Человек с ордером на квартиру’ (Польша), комедия - там этот сюжет.