Хелп,дівчатка,з чого починати відлучення?дитині 2 роки,спить погано,кусає вночі,а всі спроби марні😣
Я отучала в полтора года. Тоже намазала грудь зеленкой и сказала что у мамы вава. Дочь уже понимала. Грудь не просила. Сильно плакала когда я укладывала, наверное думала что я эту зеленую грудь давать буду. Муж уложил очень быстро. Больше поползновений в мою сторону не было. До этого от 5 до 7 раз за ночь и до 10 раз днем просила, я уже просто измучалась.
Ваши попытки тщетны только потому, что Вы не настроены решительно. Если осталось не много кормлений (только ночные, к примеру), то просто не давать грудь и договариваться с ребенком. 3 дня и истерики должны прекратиться.
Я отлучала в 2,4 от ночных кормлений. Объясняла, что молочка уже мало и оно заканчивается, гладила по спинке и так ребенок засыпал. Через 3 дня уже все были спокойны. Опыт с двумя детьми, обоих отлучала в одном возврате. И без зелёнки.
Tatyana_1975• 21 июня 2023
Я в 2 роки прчала з зеленки. Прийшла з соботи і на ’Сісю дать!’, сказала, що вона захворіла. Вночі тільки раз позникала і все.
Була страшенним сіськоманом і я думала, що відлучити нереально. А все обійшлось так легко
Tatyana_1975• 21 июня 2023
Ответ дляanna_2014
Хорошо на ночь кормить и поить. Намазать зеленкой, мне только она помогла.
Я дивлюсь тут нас все групка набирається. Тих кого врятувала зеленка
СтрашнаяНаташа• 21 июня 2023
Усіх четвертих дітей відлучала простим ’Ні’. Що тут може бути незрозумілим? Діти всі спали зі мною і просто в цей день я приділяла їм ще більше уваги, ще більше поцілунків та обіймів. Молоко дитині в такому віці вже не потрібно, дитина просто прагне близькості та уваги.
Ответ дляСтрашнаяНаташа
А в мене навпаки, тілтки бвчила мене, зразу починала просити. Доводилося більше ховатися, або робити вигляд, що щось роблю і не можу дати.
СтрашнаяНаташа• 22 июня 2023
Ответ дляanna_2014
І що? Так, діти ’прощупують’ слабкі місця. Але ж це питання поваги до дітей, до їх уміння розуміти вас, до уміння взагалі спілкуватися і сприймати сигнали. Не знаю, за моїми спостереженнями, діти у півтора роки вже точно чудово розуміють сказане. А от що з тим зробити, то вже результат договору між батьками та дітьми, чи потурати, чи просто навчити спокійно сприймати слово ’Ні’ і найголовніше, самим діткам навчитися його говорити.