Питання на мільйон. Як швидко і безболісно розносити взуття? Мені натирає все і в таких місцях що навіть важко подумати. Дівчата мені минулого року біркенштоки натерли!!! Взуття завжди беру з приміркою, завжди підбираю розмір ретельно. Але бляха мені навіть кросівки натирають 🤪. Потім, коли заживе, ношу без проблем, але цей перший тиждень мушу страждати по повній. Що робити?
Шукаю трусики• 21 июня 2023
Пергий час нове взуття одягати на короткі дістанції, потім вже як зазвичай
Ответ дляTory86
А звичайний пластир для ніг не підходить?
Та ви що! Там три кроки і мʼясо
Даю справку• 21 июня 2023
у меня точно так, пластырь клейте перед первым выходом на улицу еще до того как натерло. И обувайте первый раз только на короткое расстояние.
Ответ дляШукаю трусики
Я серйозно, дійшла до світлофора- метрів 200. Всьо! Готово.
Дівчата, може хтось лайфхаки має? Ну там носки з горілкою чи кремом? Я вже на любу дічь готова😂
Ответ длякогдадеЦкие
Силиконовые накладки
Не той варіант. Сьогодні мені натерли мюлі з тонкими полосками.
ПультОт_БМВ• 21 июня 2023
Блин я такая же. Покупаю обувь хорошую, чтоб как в тапочках. Вчера в новых шлепках с ортопедической блин подошвой из мягчайшей кожи сходила в супермаркет. За полчаса растерла ноги в четырех местах, даже на подошве водянка
Ответ дляПультОт_БМВ
Я вас розумію! Ну що не так зі мною! Стопісят пар взуття, а поки розносиш- інвалідом можна стати
СпайдерВумен• 21 июня 2023
Ответ дляpersonality
У меня так же, причем, угадать где натрет невозможно.Сейчас хожу в старых босоножках, потому что натерли новые: кроссовки, кеды и босоножки. Хорошо, хоть в разных местах
Ответ дляСпайдерВумен
Еххх піду в кладовку по 4 річні адіки. Бо сьогодні ноги в мʼясо просто.
СпайдерВумен• 21 июня 2023
Ответ дляpersonality
Найдите старую пару и заклейте дыры на ногах, сочувствую, сама такая
Птица секретарь• 21 июня 2023
Я, как вы и биркенштоками(не знаю что вас так удивило), но тоже натерла. Натираю любой обувь, даже зимними ботинками могу! Натираю тоже в таких местах, что капец. Ну для заживления уже имеющихся ран гидрокрллоидный пластырь.Он держится несколько дней, можно мочить, он как вторая кожа. Компид был идеальным вариантом. Если подозреваю, что натру или сделав два шага примечаю место натирания, иду на опережение и мажу стиком специальным, хотя можно чем угодно, хоть сухим дезиком, хоть кремом. Даже натираю стиральным мылом в обуви места, которые предположительно могут натереть, это из прошлого времён совет. Вот так. Ну и капроновые носочки в сумке, а что делать, если совсем край то приходится надевать.
Птица секретарь• 21 июня 2023
Ответ дляemerald_88
Дома розношуйте
Не всегда трет тесная обувь. Дома можно походить,всё будет хорошо, а потом опа и идти не можешь.....
СпайдерВумен• 21 июня 2023
Ответ дляПтица секретарь
Абсолютно согласна, я всегда дома хожу в новой обуви,но выхожу из квартиры и в некоторых дохожу до остановки, а в некоторых до лавочки! Тесную обувь не покупаю
СпайдерВумен• 21 июня 2023
Автор, спасибо за подсказку: пойду искать старые кроссовки. В старых босоножках с 7 пластырями на каждой ноге , как-то неуютно себя чувствую)
Ответ дляpersonality
Якщо реально готові, то ділюся як я робила
У взуття горілку, на ноги шкарпетки і зверху кульок, взуваю так і ношу вдома
Дякую що нагадали, якраз потрібно розносити пару балеток
Теж ноги в будь якому взутті натираю в кров
Госпожа Белладонна• 21 июня 2023
Є спрей для розтягнення взуття - забризкую і потроху, по 5-10 хв, розношую вдома, поки не ’сяде’ по нозі.
Ответ дляСпайдерВумен
Та скільки можна!!! Чоловік мені- ооо накупила і не носиш. А я не можу
Ответ дляМатусік
О я щось таке колись чула від маминих подружок. Але забула що саме треба горілкою мазати. Чи вже пити з горя😂
СпайдерВумен• 21 июня 2023
Ответ дляpersonality
Теж саме: маю нове взуття,лише один раз взуте і не можу носити нічого! Найшла старі кросівки - тепер буду взувати, поки не загоюються рани
СпайдерВумен• 21 июня 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
З носками носіть
Не допомогає! Завжди ношу з носками
Птица секретарь• 21 июня 2023
Ответ дляМатусік
Так это разносить тесное, совету сотни лет. А от натирания он не работает.
Птица секретарь• 21 июня 2023
Ответ дляpersonality
Можно и спирт.
Ответ дляПтица секретарь
Так натирає, бо не розношене, не лежить по нозі
Горілка пом´якшує взуття, воно розтягується в тих місцях де натирає і там вже не буде такого тісного контакту і відповідно не буде тертя
Звісно бувають винятки, тоді тільки в майстерню, там є така послуга
В мене немає зайвих грошей, тому роблю так