Девальвация• 21 июня 2023

Що подарувати дівчинці 3 років?

Буду зустрічатись з подружкою, у неї донечка є, хочу щось їй купити. Але я в цій темі взагалі не розуміюсь) що зараз можна цікавого купити на її вік?
Пишу, не читаю• 21 июня 2023
А какой бюджет?

автор Девальвация • 21 июня 2023
Ответ дляПишу, не читаю
А какой бюджет?
Та навіть не знаю. Думаю до 1000 грн можу витратити. Не знаю чи це адекватна сума. Чула що все дитяче дороге
Пишу, не читаю• 21 июня 2023
Ответ дляДевальвация
Та шо то очень большой бюджет для ребенка который вам даже не близок.
В среднем игрушки до 300 грн, пазлы купите которые возрасту соответствуют,или настольную игру ( тоже смотрите на возраст), или какую-то книжечку
Завжди недо...• 21 июня 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Я теж підтримую...)
Ляльку, мікрофон, магнітна дошка, планшет для малювання, бульбашковий пістолет, або толокар який їде і з нього йдуть бульки.. рюкзачок/ сумочку)
Аноним с кешбеком• 21 июня 2023
Водяні розмальовки, перше, що прийшо в голову, бо мої їх дуже любили. А також м´який пластілін, пальчикові фарби, кінетичний пісок, мої на цьому залишали надовго.
автор Девальвация • 22 июня 2023
Дякую за відповіді! Щось оберу з цього)
Мольфарочка• 22 июня 2023
Ответ дляДевальвация
Игры Смарт геймс на такой возраст интересные, Плей до, Лего дупло.
Тролю як можу• 22 июня 2023
Лего дупло